karbonatlı testi yaptım

eyif

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
338
2
bugün belki yumurta ve sperm buluşmuşturda ben hamile kalmışımdır diye tabi bu sadece bi umut ki inşallah öyle olmuştur diye burda bi arkadaş karbonat testini yazmıştı yapayım dedim idrarıma karbonatı attım ve bekledim hiç bişey olmadı :KK43: ama daha adetimin olmasına 8 gün var belki erken olduğu için belkide gerçekten bebek olmadığı için belkide böyle bi test olmadığı için olmadı aranızda bu testi deneyen başkalarıda varmı

valla denicektim de .çok sevgili adet kanamam hamile
olmadığımı bana kanıtladı zaten...teste ne gerekkkk

canım kesin sonuç almak istiyorsan adetinin geçmesini bekle
seni inan çok iyi anlıyorum ama biraz sabır gerekiyo

Merhaba arkadaslar ben adetime 9 gün varken karbonat testini yapmıştım direk dibe coktu hiç kopurmedi aynen seker gibi.. dun akşam yaptım (adetime5 gün var) beyazımsı bir kopuk olustu ama cok yogun degil hafif.. (ilk yaptıgımdan farklıydı yani)

Hamile oldugumuzu nasil anlayacagiz kizlar bu testle?kopurmesi mi gerekiyor?olcusu nedir karbonatin?

kızlar bende bu sabah yaptım karbonatlı idrar testini.beyaz beyaz köpürdü.bir arkadaş eczacıya sormuş bu testi, oda okuldayken böyle testler yapıyorduk doğrudur demiş.kimileri suylada yaptım aynen köpürdü dedi, ama ben suylada yaptım dibe çöktü hiç köpürmedi.bakalım herşeyin hayırlısı bekliyoruz....

Mutlulukcum hadi hayırlısı bide idrar testimi yapsan ya , ben hergun yapıyom karbonatı direk cokuyo dibe hiçbişey oldugu yok , 4 gun kaldı reglime

Mutlulukcum hadi hayırlısı bide idrar testimi yapsan ya , ben hergun yapıyom karbonatı direk cokuyo dibe hiçbişey oldugu yok , 4 gun kaldı reglime

tatlım bizim aynı zamanlardaydı degilmi reglimiz insallah hayırlısı.. İdrar testini aldım ama yapmaya cesaret edemedim hayal kırıklıgı olacak dıye.. dun gece ruyamda test yapmıştım bır suru kırmızı cızgı belirmişti.. keşke gerçek olsa.. :) sen hiç test yaptınmı seker..

2.aşilamamdi.karbonat Testini Yaptim 13.günüydü.hiç Köpürmeden Dibe çöktü.zaten 15.günü Anladimki Hamiş Değilmişim.adet Oldum çünkü Dün.

kızlar bişey sorcam hamiel olduğun nasıl anlaşılıyo bu karbonat testinde biri bana tam açıklasın nasıl yapıldığını ne kadar karbonat atıyosunuz mesela

kızlar bişey sorcam hamiel olduğun nasıl anlaşılıyo bu karbonat testinde biri bana tam açıklasın nasıl yapıldığını ne kadar karbonat atıyosunuz mesela

kullanmadığın plastik bir kaba idrarını yapıyorsun.üzerine biraz karbonat döküyorsun sallamadan bekliyorsun,kabarırsa hamilesin,kabarmayıp dibe çökerse değilsin.kesin bir yöntem değil ama eskiler bu şekilde öğreniyormuş.

Kızlar bu testte doğruluk payı olup olmadığını merak ediyorum kesin hamile olmayan krdeşime yengeme uyguladık karbonat dibe çöktü.Ama bilemiyorum.

kıslar forumda bır arkadasımız esınede yaptırmıs bu testı onunkıde köpürmus..okunudunuz mu bılmem..
bence karbonata cok fazla guvenmeyın..

kızlar valal bene bugün yaptım köprüdü bu ay catlatma iğnesi olmuştum adetime dört gün var bakalım artık bu karbonat ne kadar doğruymuş görücez:)))9999999

kızlar ben onu hamile olmadanda hamile olduktan sonrada denedim hep aynı yani ona inanmayın biz onu aylar önce yazmıştık sonuç hep aynı hevesinizi kırmak istemem canlarım

Arkadaşlar o testi ben duymuştum ve başlığıda açan benim.Bu ay karbonatla denedim dibe çöktü ve ben bu ay hamile olduğumu öğrendim bende tam bilmiyorum böyle birşeyin doğruluk payının ne kadar olduğunu ama bende tutmadı

Arkadaşlar o testi ben duymuştum ve başlığıda açan benim.Bu ay karbonatla denedim dibe çöktü ve ben bu ay hamile olduğumu öğrendim bende tam bilmiyorum böyle birşeyin doğruluk payının ne kadar olduğunu ama bende tutmadı

nazogelin tekrar denesene belki erken baktığından kabarmamıştır ??
cicekqu6.gif

Kızlar benim adetime 2 gün var bene denedim yukarıya doğru kabarcıklar çıkıyor 9 gün önce yaptığımda böyle birşey yoktu

X