kızlar hamişler siz sütü nasıl içiyorsunuz

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar merake ttim şimdi ben pek süt sevmem sade süt sevmem ama içmek zorundayım kızım için ama sade içmek zor geliyor:1no2: kakaolu içen var mı? aranızda yani kakaolu içsek d eolur mu bazı kişiler sade iç diyorlar da kakaolu içince olmazmış acil cevap verin buraya bakıp dayazmayanın pc cine virüs girsin özellikle hamile olanlardan cvp beklioyrumyerimseniben:uhm:

canım bende sut ıcemeyenlerdenım dr uma soledım bısıler karıstırıp ıcsemmmm
yok dedı sadenın yerını tutmuyo sade ıceceksın bende gunde 1 bardak aksam yatarken ıcıyorum buz gıbı olursa süt tadı olmuyo baskada ıcemıyorum

hamile değilim ama hamilelik geçirdim sanırım yazabilirim
katkı maddeleri içeren(ketçap,mayonez)
şarküteri ürünleri,tuz,asitli içicekler dışında yasak olan birşey yok yemek,içmek için.
kakaonun nasıl bir zararı olabilir ki???

Valla kızlar benim doktorum sütün içine hiç birşey koymadan sade iç dedi. İçine bir şeyler koyunca sütün içindeki mineralleri öldürüyormuş. Özelliklerde kakao vb. şeyler. Bence sütü kendin için değil bebeğin için iç....

canım ben normal süt içiyordum düne kadar ama her gün her gün olunca insana zor geliyor sade içmek.dün nesquik aldım :) ondan katıyorum 2-3 kaşık ve gayet keyifle içiyorum.hem onun içindede ayrı vitaminler,mineraller var sade kakao değil yani o yüzden gönül rahatlığıyla içiyorum.

tatlım süte bal pekmez bile karıştırmadan için diolar,ama hiç içmemekten iyidir,yine de sen sade içmeye çalış

canım ben gebelik nette okudum kakaolu içmeyin diyodu
ben günde 3 bardak liğht içiyom zorla bende sevmem ama napalım:))))

bitaneleirm benim n eyapalım artık mecbur bebekleirmiz için içecegiz bende bundan önce hep hazır kakaolu sütlerden alıp içiyordum demekki faydalı degil miş artık ne yapalım şimdi iki bardak sade süt içtim burnumu tıkayıp :roflol: artık sade sütü içip arkasından da meyve yeriz olur biter .....ama sanırım kızım sütü çok seviyor başladı oynamaya murgizcim; canım benim ama ben iki bardaktan fazla süt içilmemesi gerektiğini biliyorum çünkü fazlası kansızlık yaparmış yanlış mı biliyourm acaba hım

evet sade icilcek bende bazen unutuyorum icmeyi yahu aklima gelmio ama ben sutu cok severim

canım ben gebelik nette okudum kakaolu içmeyin diyodu
ben günde 3 bardak liğht içiyom zorla bende sevmem ama napalım:))))

dr um bana hamılelıkte lıght hıcbırsey kullanmamamı soyledısütte dahıl lıght ıceceksen hıc ıcem dedı :uhm:

valla ben sütü normalde soğuk ve sade severim ama hergün içince sıkılıyo insan içmek istemiyo.
bende artık ısıtıp bal katıyorum içine en azından tiksinmeden içiyorum.
hiç içememekten daha iyidir bişeyler katıp içmek.

kızlar merake ttim şimdi ben pek süt sevmem sade süt sevmem ama içmek zorundayım kızım için ama sade içmek zor geliyor:1no2: kakaolu içen var mı? aranızda yani kakaolu içsek d eolur mu bazı kişiler sade iç diyorlar da kakaolu içince olmazmış acil cevap verin buraya bakıp dayazmayanın pc cine virüs girsin özellikle hamile olanlardan cvp beklioyrumyerimseniben:uhm:
canım kakaolu değilde neskuikli falan iç bari ama en iyisi sade içmen içine bal koyabilirsin şeker yerine kaç aylık hamilesin

Ben her akşam 1 bardak içiyorum.
Başlarda zor geliyordu, şimdi alışkanlık haline geldi süt içmediğim zaman
bebeğime birşey oluyor gibime geliyor.

canım ben hergün sade ve soğuk içiyorum ısıttığım zaman pis kokuyo bana :smiley-cool:
günde yaklaşık yarım litre içiyorum ama doktorum yarım litreden fazla içmememi söyledi...
:içelim:

ay bende sade icemiyorum ama su sabah kahvaltilik cornflakesler var ondan katip yiyorum
simdi ise yaramiyormu ne yapcam ben simdi :uhm:

Sabah bir kupa,akşam yatmadan büyük su bardağı sade sütü bi güzel ısıtıp,içine az biraz şeker ekleyip güp güp içiyorum..
Hamilelikten öncede çok severdim sütü benim için sorun teşkil etmiyor..
Süt gibi var mı?
Bişey yemeseniz bile sütü bardak bardak için..
Not:Tabi ki pastörize süt..

yok bence yrıyordur ondada vitaminler var ama sade olan sütte vitaminler daha fazlaymış mesela normalde hazır yogurt da yemememiz lazım çünkü işlenmiş bu yuzden saglıklı degil dr um onun hiç bir işe yaramadıgını söyledi kendim mayalsam iyi olur aslında

Canim Ben De Sütü Isitmadan Dolaptan Alip Içiyorum Yatarken 1 Bardak Yada 2 Bardak Soğuk Soğuk Içiyorum Doktorum Light Iç Dedi.onunda Içinde Her Türlü Mineraller Falan Var.sadece Ek Olarak Vücuduna Yağ Almamiş Oluyosun Tabi Kilo Problemin Yoksa Normalde Içebilirsin

normal olarak sade icersen daha yararı olur diye düşünüyorum

X