Doğuma Hazırlık Bebek Bezi Aldinizmi? Hangi Marka ?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Prm.Oznur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2008
765
2
Nisan Anneleri Bebek Bezi Aldinizmi ? Hangi Marka Aldiniz ? Ben 2 Paket Aldim Başkada Almayi Düşünmüyorum Sakin Sizde Ilk Ay Alip Stok Yapmayin Tecrübeli Anneler öyle Diyorlar çok çabuk Gelişiyorlarmiş Ve Kullanilamayabiliniyormuş. Ben Sleepy Ve Baby Star Aldim Bilerek Farkli Aldim Deneyecegim Bazilari Pişik Falan Yapiyormuş Bende Ikisinide Deneyecegim Allahin Izniyle Allah Kullanmayi Nasipeder Inşallah...

ben bir paket prima aldım bittikçe almayı düşünüyorum hem bazı markalar bazı bebeklerde pişik yapıyomuş eger bizimkindede yaparsa başka markaya geçerim diye stok yapmadım hem stok yapmakta ayrı bir det okadar bezi ben evde nere koyucam:)) bittikkçe alırız artık

bende iki paket aldım . kızımdada canbebe kullanmıştım diğerleri pişik yapmıştı bakalım bunda ne olacak .üffff ya erken doğuranlara canım sıkıldı . dikkat edin ne olur kızlar az kaldı sabır atlatalım şu marttı bir çıkartalım ya.

ben de iki paket prima aldım.bunlar bitince yeniden alıcam..stoklamak gereksiz geldi bana da..

bende 2 paket aldım.birini prima yeni doğan aldım.diğerinide sleepy aldım.dneyeceğim

Bende Primanin Büyü Ve Oyna Diye Sebeb Boyutu Daha Küçük Daha Rahat Eder Diye Düşündüm.aklimda Kaldi Onu Tavsiye Ettiler Aldim. Stok Yapmadim Bende Bitince Alacam

Herkes Prima alıyor madem bende onunla başlıyım.Tek almadığım şey bebek bezi kaldı:))

bende primanın bir paket anne oluyorum bir pakette yeni bebek paketinden aldım
inş iyi gelir oğluşumun popsuna
allh kullnmayı da nasip etsin hepimize

bende prima'nın yenidoğan ve yeni bebek bezlerinden birer adet aldım..bittikten sonra yeni paket alacağım..nasılsa heryerde var..
güle güle kullanırız inşallah...

ya kimse baby star almamış kullanda yokmu acaba

ha bişi daha sorcam kusmuk bezi hazırladınızmı kızlar benimde aklıma gelmemişti bi arkadaşım bana 5 tane hazırlamış bence sizde hazırlamadıysanız hazırlayın tülbent gibi yumuşak ince metre metre satıyorlar yün satan yerlerde tuhafiyecilerde var ben 5 tane çıkacak kadarda aldım bebişi olanlar tavsiye ediyor bende hatırlatayım dedim

Son düzenleme:

ha bişi daha sorcam kusmuk bezi hazırladınızmı kızlar benimde aklıma gelmemişti bi arkadaşım bana 5 tane hazırlamış bence sizde hazırlamadıysanız hazırlayın tülbent gibi yumuşak ince metre metre satıyorlar yün satan yerlerde tuhafiyecilerde var ben 5 tane çıkacak kadarda aldım bebişi olanlar tavsiye ediyor bende hatırlatayım dedim

canım benim de annem yaptı
çok işe yarıyormuş

evet kusmuk bezi özellikle emzirirken lazım oluyormuş emerken yandan akıtınca özellikle çok işe yarıyormuş hem bebişlerimiz yeni doğdugu için ıslak mendil yerine ilk aylarda bu tür bezler kullanmak daha mantıklı

ben hazır olanlardan bir paketten aldım içinden 6 tane çıktı o kadar güzellerki hepsinin kenarları rengarek oyalanmış yeride çok güzel :)

öncelikle kızlar inşallah hayırlısıyla evlatlarınızı kucağınıza alıp büyütürsünüz.

yiğenim var bizde ilk başta prima yeni doğan almıştık ama kesinlikle tavsiye etmiyorum pişik yaptı primanın diğerlerinide denedik uyu oynayı filan oda aynı şekilde yara içinde bıraktı. baby star fena değil ama oda yara yaptı yiğenime molfix sızdırdı biz en iyi sonucu huggies ten aldık deneyince sizde anlıycaksınız ama kesinlikle prima önermiyorum bizzat şikayet bile etmiştim primayı .. huggiesten başkasını almayın derim ben .. her şey gönlünüzc eolur inşallah minik meleklerinizle birlikte a.s.

canım biz baby star kullandık ne iyi ne kötü. ilk başta yara yaptı alışana kadar hemde şiddetli bi şekilde bide sızdırma yaptı dışarı bazen. şimdiden çok alma kendin dene ve gör farkı. cildi hassas olursa bi yara oldumu okadar zor iyileşiyorki aldığımız primaları kullanamamıştık o yüzden . huggieste hiç bi sorun yaşamadık. bird enivea pişik kreminide unutmamak lazım..

evet kusmuk bezi özellikle emzirirken lazım oluyormuş emerken yandan akıtınca özellikle çok işe yarıyormuş hem bebişlerimiz yeni doğdugu için ıslak mendil yerine ilk aylarda bu tür bezler kullanmak daha mantıklı

benimde annem tülbentlerden alıp yaptı kenarlarınıda renkli renkli tığladı.

1 numara pampers aldim bir paket. dogduktan sonra 15 gun sonra iki numaraya geciliyor diye duydugum icin smdilik bir paket yeterli gordum.. ztn evimin kenari market alinir hemen :CüvCüv:

X