Maske Tarifleri Güzellik Iksiri Kara üzüm

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

kraker

la vie est belle...
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
63
47
cildimize 20 yasından sonra bakım yapmaya baslarsak ılerkı yaslarda sorun yasamayız diyor uzmanlar ..bende icinde kimyasal madde olan kremlere pek inanmam .. faydası olduunu dusunduum ıcınde sızınle paylasmak ıstedım :)

KARA üzümün yapısında bulunan vitaminler, minareller, potasyum, magnezyum ve demirin bağışıklık sistemlerini kuvvetlendirirken cildin genç kalmasını sağladığını biliyor muydunuz? Uzmanlar, kara üzümün yağların erimesine yardımcı olarak cildin taze ve temiz bir görünüm almasını sağladığına dikkat çekiyor. İçerdiği maddeler sayesinde güzellik iksiri olarak nitelendirilen kara üzüm aynı zamanda zayıflama rejimlerinde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Kadınlar kara üzümü ezip yüzlerine maske yaptıklarında, 1 saat sonra yüzlerinde belirgin bir gençleşme gözlenebiliyor. Ayrıca, öğleden sonra düşen vücut ve beyin performansını 1 bardak üzüm suyu veya bir salkım üzüm ile artırılabilirsiniz.

Ben sabahları aç karnına üzüm çekirdeği tozu yiyorum.Aynı etkiyi yapıyor mudur acaba:uhm: Teşekkürler güzel paylaşımın içina.s.

bende 1 haftadır kara üzüm çekirdeği tozunu yiyorum ama daha cildimde bi değişiklik yok
güğüs büyüttüğünü duyduğum için yiyorum .annemde hep söylerdi kan yapar ye şunu diye dinlemedim:eek:klava: yıllarca bileydim göğüs büyüttüğünü sabah akşam yerdim ama mevsimimde bol bol tüketicem:dance:

en iyisi bencede mevsiminde bol bol tüketmek benim annele kardesimde kullanıo göğüs büyütmek için kara üzüm çekirdeğini çok yararlı ama iştah açıo diolar .. gerçi onlar hep iştahlıda hahaahaahahah bahane buluolar 1 gr almıolar vede :)) ama cok saglıklı bişey kara üzüm kesinliklee ben meyvenin kendisini yemeyi tercih ederim ama :) ayrıca bayılırım kara üzüme :)

X