1 cm açılma

16eslem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
476
0
selam kızlar 39 haftalık hamileyim 38. haftamda dr kontrolünde 1cm açılmam olduğunu öğrendim dün yani 39. haftamda tekrar gittiğimde hiç bi değişim olmamış yine 1 cm açılmam devam ediyor 1 hafta geçmesine rağmen neden açılma 1cm de kalmış ki ilk hamileliğim ve artık kızımı kucağıma almak istiyorum drumuz 26 sına rendevu verdi sizce 1 cm açılma normal mi neden açılma devam etmiyor tecrübeli anneler yardımınıza ihtiyacım var:çok üzgünüm:

merhaba canim ben 40+3.haftadayim pazartesi sabahi nisan gelmisti ve belim cok agriyordu ögleye dogru hastaneye gittim acilma olmadigini söylemislerdi ama hafif hafif sancilar geliyordu dünde normal doktor kontrolüme gittim ve 2cm acilma olmus yani belli olmuyor bazen sanciyla birliktede acilma olabiliyormus endiselenme ben su an beklemedeyim sanci var ama hafif daha bende senin gibi sabirsizlaniyorum hayirlisi bakalim.

son zamanlar geçmek bilmiyor etrafdan da artık hala doğurmadın mı sözleri gelmeye başladı normal doğum bu ne zaman olacağı belli mi olur dimi ama acaba diyorum stres yaptığım için mi açılmam durdu saçma mı düşünüyorum dersin sanırım hayırlısını istemeliyim

ayni seyleri bende senin gibi düsünüyordum ama beklemekten baska elimizden bir sey gelmez dua et bol bol canim normal böyle seyler düsünmen

sende durumlar nasıl açılman felan var mı bir de karnım şekilden şekile giriyo seninde öyle mi

dün doktorum 2cm acilma var dedibu gün yarin olabilir dedi belkliyorum bebek dönüyordur karninin sekilden sekile girmesi ondan sanirim endiselenme birde bel agrisi cok artinca dogum yaklasiyor sanirim

selam kızlar 39 haftalık hamileyim 38. haftamda dr kontrolünde 1cm açılmam olduğunu öğrendim dün yani 39. haftamda tekrar gittiğimde hiç bi değişim olmamış yine 1 cm açılmam devam ediyor 1 hafta geçmesine rağmen neden açılma 1cm de kalmış ki ilk hamileliğim ve artık kızımı kucağıma almak istiyorum drumuz 26 sına rendevu verdi sizce 1 cm açılma normal mi neden açılma devam etmiyor tecrübeli anneler yardımınıza ihtiyacım var:çok üzgünüm:

Merhaba benim de bebeğim 39 haftalık oldu. dün kontrolüm vardı. sizi muayene edip açılmanızın olup olmadığına bakmışlar. benim hiç bakılmadı. bana da en son 28 mart a bekliyoruz dedi doktorum. baktık bebişim gelmiyor 1 hafta daha bekleyecekmişiz. artık ondan sonra da gelmezse ... bilemiyorum ki ne olcak :))

kızlar sabah çamaşırımda açık kırmızı kanlı bi akıntı gördüm yoksa bu nişan mı:teytey:

merhaba bende uyuyamiyorum geceden beri akinti böyle akiskan bir seymi afedersin sanki yumurta beyazi gibi yani öyleyse nisandir herhalde

kızlar sabah çamaşırımda açık kırmızı kanlı bi akıntı gördüm yoksa bu nişan mı:teytey:

ay umarım oyledır bıran once kavusursun bebısıne.bende her tuvalete gırdıgımde bekler oldum ama daha hıc bırsey yok.beklemek sınırlerımı gerıyor artık.

evet yumurta akı gibi ama rengi kırmızıya dönük bi ak bu açık kırmızı peki sancılar ne zaman gelir acaba ay kızlar çok heycanlıyım ya rosa aynı gün mü doğuracağız bacım yoksa

olabilir canim niye olmasin dogum yakindir o zaman bendede pazertesi olmustu bel agrisiyla zaten nisanin gelmesi acilma olmasindanmis benim bu gün yine doktor randevum var bakalim biraz daha acilma olmusmu bel agrin varmi canim ?bol bol yürüyüs yap ki dogumun kolay olsun hadi hayirlisi :)))))

doktorum baska acilma olmadigini söyledi ama sancilar siklasmis 2 gün öncesine göre sali gününe kadar olmazsa doktor hastaneye gönderecek artik suni sanci verirler sanirim iste böyle sende durumlar nasil eslem?

bugün moralim çok bozuk benden sonra hamile kalanların bile doğum haberini alıyorum bana garip garip bakmaları yokmu beni deli ediyo ya canım çok sıkkın ben ne zaman doğum haberimi verecem yaa

senin günün doldumu ya ben bu gün 41. hafta doldu bekliyorum ama hayirlisi olsun Allah kolaylik versin tek biraz gec olsunda güc olmasin benim dün yine kontrolüüüüüüüm vardi acilma 4 cm olmus bekliyoruz.

senin günün doldumu ya ben bu gün 41. hafta doldu bekliyorum ama hayirlisi olsun Allah kolaylik versin tek biraz gec olsunda güc olmasin benim dün yine kontrolüüüüüüüm vardi acilma 4 cm olmus bekliyoruz.

Canım Açılma 4 cm olduğu zaman hastaneye yatırmıyorlar mı ? gününüzde dolmuş neyi bekliyorlar ??

X