Göz Makyajı Rimel e hint yağı damlatma?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

kxuxboxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
54
0
kızlar sürekli kullandığımiz rimelin içine hint yağı damlatsak nasil olur hem kirpiklerimiz beslenir hemde uzar deneyen varmı acaba ben denemeyi düşünüyorum ama bide size sorayım dedim

Ben denemedim canım.
Ama aldım aktardan geçen hint ve badem yağı karıştırıp sürücem.
Burdaki arkadaşlar fazla bekletilmemesini önermişler. 2 saat bekletim yıkıyorlarmış.
Bildiğinden şaşma derler yaa nolur nolmazz.

eğer rimelinin mahvolmasını ve kirpiklerinin daha çok dökülmesini istemoyorsan sakın rimeline yağ damlatma.. yarardan çok zarar veriyomuş arkadaşlar, hemde rimel de mahvolur tabii.. bilginize..

tavsiye etmem
bir damlasıcak su damlat (waterproof olanlar hariç onları denemedim)
içeriğinde su varsa uyguluyorum ben. hint yağı damlatınca rimel kurumuyo sürekli akıyor

rimele hint yağı damlattım bir süre sonra alerjik göze sahip oldum.
sonrası farkında olmadan devam edildiği için göz kuruluğuna kadar gitti.
doktorum rimellere damlatılan bu tür yağların rimelde bakteriye sebep olduğunu söyledi. bilginize dileyen kullanabilir yine de..

ya kızlar niye öyle bişe yapıyosnuz ki, ben gece yagımı sürüyorum öle yatıyorum sonra sabah kalkıyorum yüzümü yıkıyorum.. yani yag sonuçta bitkisel ne yapabilrki... kimisi 15 dkka bekletiyomuşşama o zaman ne faydası olucakki göze..:S

rimele hint yağı damlattım bir süre sonra alerjik göze sahip oldum.
sonrası farkında olmadan devam edildiği için göz kuruluğuna kadar gitti.
doktorum rimellere damlatılan bu tür yağların rimelde bakteriye sebep olduğunu söyledi. bilginize dileyen kullanabilir yine de..

Bende damlatmayı düşünüyordum hatta bunun için bugün hint yağı aldım :KK50:

kullandığım rimel bitmeye yaklaşınca içine birkaç damla hint yğı ve yılan yağı katıyorum makyaj yaparken önce bu rimeli sürüp 3-5dk bekleyip üstüne normal yağsız rimel sürüyorum gayette güzel kuruyor kirpiklerim dökülmüyor makyaj yapan kişiler için çok pratip bir bakım oluyor yağları da enjektörle rimele katıyorum

ben yapmıştım, rimel mundar oldu. topak topak tuhaf birşey oldu, hiç gerek yok bence. pamuklu çubukla hint yağını kirpiklere sürmek daha temiz...

ben de başlamıştım hint yagına
lens kullanıcısıyım
hint yagından mutevellit sanırım gözümde bir hassasiyet vuku buldu
Prensimin kirpikleri çok güzel, ikimize de yeter deyip bıraktım hint yagını :)))

Ben kendi maybelline rimelime badem yağı damlattım kirpiklerim dökülüyordu sebebini bilmiyordum meğersem ondanmış demek :KK43: sonra zaten bitti rimel tabi Allahtan ama kendiliğinden içinde badem yağı olan bir rimel aldım şimdi yani aldığım kız içinde badem yağı olduğu söyledi hem besliyor şimdi hem dökülmüyor hemde güzel görünüyor :KK70:

X