Beta hcg tahlili yaptıranlar yardım

Elif26

@şkısın@ @şık
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
606
11
Arkadaşlar adetime 3 gün var ama şiddetli diş ağrısı çektiğim için bu gün kan tahlili yaptırdım sonuç 18de çıkacak.Eğer pozitif değilse 20.yş dişi operasyonla alınacak.
Benim merak ettiğim adet tarihi gelmeden kanda hamile olduğum belli olurmu.
lütfen yardım edin ağrıdan çıldırıcam:1no2:

elbette canim belli olur benim adete iki gun kala cikmisti kanda!!

bu arada operasyonla aldirmakla cok iyi ediyorsun benimde cok disim agriyordu disci sadece narkoz vererek cekti cok uzun surdu cunku o disler cok koklu oluyor..ve ben aciya dayanamayip bayildim..disin ciktigi yerdede kocaman bir delik vardi ama simdi kapandi!!Allah kolaylik versin canim cok gecmis olsun!!

Hiç hamile olmayı istemiyceğim aklıma gelmezdi eğer hamileysem dişi alamıycaklar 9 ay dayanamam.inan canım yemek bile yiyemiyorum aclıktan gözüm karadı bugün kan verirken.
valla sonuç gelene kadar rahat olamıycam negatifemi sevinicem pozitifemi şaşırsım....
özellikle diş cerrahı aradım ve buldum daha önce diş çektirmedim çok korkuyorum.Allahtan sağlıklı dişlerim dişçi fobim var galiba bugün anladım......
sağol canım

canım benim çok ciddi bir aperasyon biliyorum.Çok geçmiş olsun ama operasyonla alırlarsa daha kötü 1 hafta kadar yemek yiyemiyosun ve dişkişler falan bence cektir cekilebilecek gibiyse senin için daha iyi gecmiş olsun

Dişim gömülü canım çekilecek gibi değil.Senelerdir çekiyorum zaten bir hafta daha dayanırım.
saol canım...

elifcim benimde disim gomuluydu ustten azicik gorunuyordu cok aci cektim bayildim ve sonrasinda cok agrim oldu bence operasyon en iyisi!!!acil sifalar canim!!

valla doktor güvenilir birine benziyodu acıbadem hastanesinde ortık o operasyon dediyse öyle olucak vardır bir bildiği.Ama çok korkuyorum...

Canım 3 gün kala belli olur varsa gebelik.Ben 6 gün kala öğrendim.

Hayırlısı olsun inşallah canım geçmiş olsun.

Geçmiş olsun elif diş ağrısı berbat bişey yaa. canım allah şifalar versin. bu arada canım bende adetimden önce yaptırmıştım ama çıkmadı canım. inşallah seninki çıkar.

canım diş ağrım kalmadı bugün daha iyi ama hala adet olmadım bekliyoruum bakalım

merhaba arkadaşlar
ekimin 20 sinde transfer yapıldı (tüp bebek) 12 gün beta hcg yapılması istendi yani kasımın 1 inde beta hcg değerim 114,4 dı evet hamile olduğumu öğrendim .2 gün sonra aynı testi tekrar istediler bu sefer değerim 151,2 ye yükseldi ve bugün tekrar yaptırdım 05 kasım şu andada 216,20 olduğu sölendi değerlerin çok yükselmediğini görüyorum doctor bana çatlamadı diyor sağlıklı bir gebelik gözükmediğini sölüyor ama tüp bebekteki hemşireler ise 08 kasım da tekrar yapılması gerektiğini ve eğer yükselme gözükmesse bile 2 günde bir tahlilin tekrarlanması gerektiğini düşünüyorlar .bu konu ile ilgili bilgi sahibi olan varmı yardımcı olabilirmisiniz

kesin belli olmuyor canım bana var dediler ama yokmus.sen aldır disini kurtul biran once

benim geçen ay adetim 10 kasımda olmuştu 9 aralıkta beta hcg tahlil sonucum 713.97 çıktı bana da cevap verecek birileri varmı?

adetten önce mi bu kadar yani?? gecikme varsa kaç günlük?? bu çoğul gebeliğe benziyor:)

kızlar slm.
benim adetimin 35. günü.
normalde 35-45 arasında değişiyor siklusum.
dünden beri gelen kahverengi azıcık lekeyi adetten saymayıp implantasyon kanaması olabilir mi diye ümitlendim.
kan testim 4,52 çıktı :KK43:
sizce bu değer yükselir mi?
daha önce negatif olduğunda hep 1'in altında çıkıyodu.
yarın tekrar baktırsam mı yada beklesem mi bilemedim.
buna benzer olup sonra değeri yükselen var mı?
noooolur paylaşın, umutsuzum :KK19:

kızlar slm.
benim adetimin 35. günü.
normalde 35-45 arasında değişiyor siklusum.
dünden beri gelen kahverengi azıcık lekeyi adetten saymayıp implantasyon kanaması olabilir mi diye ümitlendim.
kan testim 4,52 çıktı :KK43:
sizce bu değer yükselir mi?
daha önce negatif olduğunda hep 1'in altında çıkıyodu.
yarın tekrar baktırsam mı yada beklesem mi bilemedim.
buna benzer olup sonra değeri yükselen var mı?
noooolur paylaşın, umutsuzum :KK19:

mehabalar
sitede yeni sayılırım konuları sürekli okuyorum ama hiç yazmamıştım başıma gelince yazmak istedim.

son adet tarihim : 6 aralık 2010

aşılama tarihim : 22 aralık 2010

3 ocak beta hcg değeri 17
5 ocak beta hcg değeri 39
10 ocak beta hcg değeri 417

doktorum yinede tedbirli davranıp haftaya randevu verdi keseyi göremediği için...

sizce nedir durum biz şimdiden sevinmeye başladık???

X