evlendikten ne kadar sürece sonra hamile kaldınız?

nbatur55

baldan tatlı can kızım...
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2007
511
4
42
arkadaslar ben evleneli 9 ay oldu ilk aydan sonra hiç korunmadım ilaç falanda kullanmadım ama hala hamilelik yok illa olsun demiyorum ama doktora gidelim diyor eşim gitsemmi gitmesemmi cok kararsızım daha erken oldugunu düşünüyorum sizce gitmeliyim bekleyyeyimmi ne dersiniz fikirlerinizi bekliyorum bayanlar sevgilerle!!!!

Slm Canim Bende 6 Aylik Evliyim Ilk Ay Korundum Ve Hala Hamile Kalmadim Bende Istiyorum Dr Gittim Dr Bir Yil Duzenli Bir Iliski Sonrasi Olmazsa Gelin Test Ve Tedaviye Basliyalim Dedi.bence Bekle Umarim Dr Kadar Kalmayiz Insallah.

inş.canım hayırlısı nasip bakalım korunmuyorum diyorum inanmıyorlar bana o cok agrıma gidiyo yaaa:))
kandırdıgımı düşünüyolr bende illa cocuk olsun demiyorum eşim cok istiyo aslında nasipse olsun diyorum bende hayırlısıyla allahım bu mübarek kandil gecesi cümlemizin dualarını kabul et yarabbimmmmmm......................

ben evlendikten 1 ay sonra hamile kaldımm...tesadüf oldu iyikide oldu..Allah isteyen herkese nasip etsinn

Amin Insallah.hayirlis Her Seyin Oncelikle Ama Sen Kimseyi Kafana Takma Soylerler Hersey Derler Dilin Kemigi Insaninda Anasi Gibisi Yok.evlenince Neler Yasaniliyormus Simdi Hep Annem Beni Terketmesin Diye Dua Ediyorum.sen Sakin Uzme Kendini Birak Allah Islah Etsin Herkeze Elbet Bir Gun Utanirlar.bende Bu Ay Fitil Kullandim Mecburen Korundum Ama Fitilimin Bittigi Gun Hemen Iliskiye Girdim Gerci Olma Olasigi Cok Dusuk Ama Ben Tamamem Allaha Biraktim Elbet Birgun Verir.ama Sana Bi Tavsiyem Eger Evliliginde Gercekten Mutlu Isen Kafanda Soru Isareti Yoksa Bence Sende Dusun Derim...

inş. canım hayırlısıyla en kısa zamanda olur seninde bende hayırlısı isterim herzaman illa olsun demem hayırlı nevlat olsun herseyden önemlisi nasip umutsuz olmamak lazım ablamında 7 yıldır olmuyo tüp bebek yaptırdı tutumadı herkesin bir imtihanı var evlilikde mutlaka kimi eşiyle kimi kayınvalidesiyle kimi ise cocuk hasretiyle imithan oluyo inş. bizde bu imtihanlardan hayırlı lurtulanlardan oluruz sevgilerleee....

inş. canım hayırlısıyla en kısa zamanda olur seninde bende hayırlısı isterim herzaman illa olsun demem hayırlı nevlat olsun herseyden önemlisi nasip umutsuz olmamak lazım ablamında 7 yıldır olmuyo tüp bebek yaptırdı tutumadı herkesin bir imtihanı var evlilikde mutlaka kimi eşiyle kimi kayınvalidesiyle kimi ise cocuk hasretiyle imithan oluyo inş. bizde bu imtihanlardan hayırlı lurtulanlardan oluruz sevgilerleee....

gunaydın canım bende 14 aylık evlıyım 9 aydır korunmuıyoruz ama bende hamıle kalamıyorum 27 MART' ta reglı olmam gerekıyo ondan sonra doktora gıdıcem en azından artık baslasın tedavıye 9 aydır beklemekten sıkıldım cunku, ama eger sende doktra gıtmek ıstersen 9 ay degılde 12 aydır hamıle kalamıyorum dersın ve hemen baslarlar tedavıye :dance:allah ısteyen herkese versın yarabbımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

7 ay oldu evleneli ve hiç korunmadım .. bebişte yok dr gitcem ben bu ay bakalım ne dicek .... hayırlısı olsun diyorum herkes içina.s.

arkadaşım bende 21 aylık evliyim 6.aydan sonra korunmayı bıraktım ama hala olmadı doktora gittim fsh hormonum yüksek çıktı bu yüzden yumurtaların çatlamıyor olabilir dedi martın 4ünde çatlatma iğnesi vurundum adetim geçiyo ama nedense pek ümitli değilim senide iyi anlıyorum tedavi olduğumuzu kimseye sölememeye çalışıyoruz ama dün akşam eşimin akrabası aramış niye daha bişey yapmıyosun gelip seni birgüzel dövücem diyor şaka yapığını sanıyor ama ben burda sinirden patladım inan kendi akrabalarım değilde eşiminkiler hep bana yükleniyo sen niye çağrene baklmıyosun diye kimseyi takmamaya çalış sselda arkadaşımızın dediği gibi git doktora 12ay dersin

canım bende korunmadığımız halde evlendikten 3 sene sonra çocuğum oldu . ama korunmadan 1 sene içinde hamiş kalamıyorsan dr. gözükmen lazım diye biliyorum.

canım 8. ayında hamile kaldım ben
telaş yapma bir şey yoktur dr git mutlaka

ben 6 ay sonra hamile kaldım ,,4 aylık evliyken doktora gittim dr antibiyotik verdi hafif bir iltihabın var dedi kullandım 2 ay sonra hamile kaldım..bence doktora gidin,,antiiyotik falan verir muhtemelen..

3 agustosta evlendim,28 ekimde hamile kaldim ,kendi istegimle cok acelem vardiya,evliligimin tadini cikaramadim,suan 3,5 yasinda bi canavarim var ,ALLAHIM olmayanlarda nasip etsin,bir sene evliligimin tadini cikarmak iserdim acikcasi

3 agustosta evlendim,28 ekimde hamile kaldim ,kendi istegimle cok acelem vardiya,evliligimin tadini cikaramadim,suan 3,5 yasinda bi canavarim var ,ALLAHIM olmayanlarda nasip etsin,bir sene evliligimin tadini cikarmak iserdim acikcasi

bende ilk bebeğime evlendikten sonra ilk ay hamile kaldım 3 aylıken düştü sonra eşimin askerliği vardı diye beklemek en mantıklısı dedik 5 yıl bekledik :KK70: yaşımda çok küçüktü istediğimiz ay hamile kaldım oda 2,5 aylıkken gitti sonra tekrar hamile kaldım şuanda 5 yaşında süper ötesi tatlı oğlum var allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

arkadaşım bende 21 aylık evliyim 6.aydan sonra korunmayı bıraktım ama hala olmadı doktora gittim fsh hormonum yüksek çıktı bu yüzden yumurtaların çatlamıyor olabilir dedi martın 4ünde çatlatma iğnesi vurundum adetim geçiyo ama nedense pek ümitli değilim senide iyi anlıyorum tedavi olduğumuzu kimseye sölememeye çalışıyoruz ama dün akşam eşimin akrabası aramış niye daha bişey yapmıyosun gelip seni birgüzel dövücem diyor şaka yapığını sanıyor ama ben burda sinirden patladım inan kendi akrabalarım değilde eşiminkiler hep bana yükleniyo sen niye çağrene baklmıyosun diye kimseyi takmamaya çalış sselda arkadaşımızın dediği gibi git doktora 12ay dersin

evet arkadaşım seni çok iyi anlıyorum. 2,5 yıllık evliyiz şu anda çevremde o kadar hamile var ki eşimin sülalesinden falan şaka yollu soruyorlar hep. 3 aydır deniyoruz biz de bu ay 4. ayımız inşallah bu ay olur. Ben de çevremdekiler sorunca düşünüyoruz dediğim için şimdi her gören yok mu birşey diye soruyor. Keşke daha erken düşünmüyoruz deseymişim. Çünkü bizden sonra evlenenlerin hepsi ya hamile ya doğum yaptı ve çok üzülüyorum. Soranlara cevap vermek gerçekten çok sıkıyor insanı.Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoooksenağlama

evlendigimin ilk gecesi hamile kalmış biri olarak rekor bende demekki :teytey:hatta psikolojik olarak bunalıma girmiştim ama şimdi iyiki olmuş diyorum a.s

X