Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Çıt Çıt kullananların yorumları

banada coq ucuz qeldı almayı düşünüorm açıqçası... ama şimdi diil bi kaç ay sonra ... qörüşdüüm kişi herzmn bulundurrum ddi...endonezya saçı kısmını bnde anlamadmnaniknaniksırnaşık şey

kızlar merhaba..
ben de eskiyen çıtçıtlarımı değiştirmek istiyorum internetten çıtçıt satın almak için araştırma yapıorum.
canım her ülkenin her bölgenin kendine has bi saç kalitesi vardır ülkemizde bile bi egelinin saçıyla doğulunun saç yapısı birbirinden çok farklıdır
endonezya saçı derken sanırım bunu kastetmiş..ben onun kaliteli olacağını düşünmüyorum açıkcası :1no2:

canım şöle söliyim benim saç rengimde bi çıtçıtla hiç karşılaşmadım daha.kahve kumral gibi değişik rengim var.çıtçıtları saç rengime göre boyatıcam ama ilerde kızıl daha da ilerde karamele dönmeyi düşünüyodum.heralde boyanır yaa,,en iyisi deiğin gibi sormak lazım ama kandırırlar diye korkuyorum :)

canım her çıtçıtta birden fazla kişinin saçı mevcuttur ve saç açma işlemine her insanın saçı farklı sürede cevap verir.bu durumda çıtçıtlarını boyarken tam rengi tutturamasan da en kötü ihtimalle istediğin renge sorun yaratmayacak bir farkla ulaşırsın.
çıtçıtları önce kızıla sonra da (akınca muhtemelen) karamele boyatmada hiç sorun yaşamazsın.ben o renklere kendim boyadım hep çıtçıtlarımı..
fakat saçını yıkadığında çıtçıtı da yıka ki onun da rengi aksın...yerimseniben

kızlar ankara kızılayda bi yer buldum satan kişiyle internet yoluyla konustum...çıt çıt en 13 cm boy 60cm ve tanesi 25 tl miş...sordm gerçek saçmı die endonezya saçı ddi aynı gerçek saç çok kaliteli ddi bilmiorm ne diosnz?

canım biraz araştırdım endonezya saçı derken..o tarz saçlara hintli saçı deniyor evet gerçek saç fakat çabuk birbirine dolaşıyor,sert oluyor. onlardan da kullandım ben çabuk eskiyor.almaaakaydirigubbakcemile

çok teşekkür ederim arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için ben de biraz askıya aldım bu kaynak işini.çoğu kişi çıt çıt tavsiye etti ama hala karar veremedim.edemisra canım dediğin gibiyse kaynak uğraşmak gerekiyor sanırım istanbulda olsam neyse ama bakalım düşünücem çok tşk ederim canım..

sana tavsiyem sakın saçlarına kaynak yaptırma..iki ay kullanıcam die saçlarını kısacık kestirmek zorunda bile kalabilirsin!
1- uzun süre kullanım için yeterli kullanışlılıktan yoksun
2- keratin ya da boncuklu farketmez hepsi dökülüyor beyazlayabiliyor..
3- çıkartırken çok canın yanıyor saçlarını kestirmek zorunda bile kalabiliyorsun birbirine dolaşıyorlar taranmıyorlar...

eğer saçlarını uzatmak ve gürleştirmek istiyorsan mutlaka kaliteli bi çıtçıt kullan.ben bu zamana kadar çok çıtçıt kullandım ama henüz kaliteyi yakalayabilmiş deilim.bulunduğum şehirde görerek alma imkanım yok maalesef..netten güvenebileceğim bi yer arıyorum yardımcı olan olursa sevinirim :)

kızlar merhaba..
ben de eskiyen çıtçıtlarımı değiştirmek istiyorum internetten çıtçıt satın almak için araştırma yapıorum.
canım her ülkenin her bölgenin kendine has bi saç kalitesi vardır ülkemizde bile bi egelinin saçıyla doğulunun saç yapısı birbirinden çok farklıdır
endonezya saçı derken sanırım bunu kastetmiş..ben onun kaliteli olacağını düşünmüyorum açıkcası :1no2:

hmm anladım cnm ztn yerıne qidip saçı qörmeden almam baqalm ...:CüvCüv::asigim::1rolleyes:

canım biraz araştırdım endonezya saçı derken..o tarz saçlara hintli saçı deniyor evet gerçek saç fakat çabuk birbirine dolaşıyor,sert oluyor. onlardan da kullandım ben çabuk eskiyor.almaaakaydirigubbakcemile

hint saçı demedi ama bilmiorm araştırmıssn doorudur ozmn... hint saçını ne kdr kullanabiliosn enfazla?

canım her çıtçıtta birden fazla kişinin saçı mevcuttur ve saç açma işlemine her insanın saçı farklı sürede cevap verir.bu durumda çıtçıtlarını boyarken tam rengi tutturamasan da en kötü ihtimalle istediğin renge sorun yaratmayacak bir farkla ulaşırsın.
çıtçıtları önce kızıla sonra da (akınca muhtemelen) karamele boyatmada hiç sorun yaşamazsın.ben o renklere kendim boyadım hep çıtçıtlarımı..
fakat saçını yıkadığında çıtçıtı da yıka ki onun da rengi aksın...yerimseniben
iyki geçmemişler..sentetik saça o kadar para verilir mi?delikafadulden
allah razı olsun senden cnm yaa ben bu konularda baya bi bilgisizim şahsen ilk defa kullanacağım böyle bişiyi.ama taktım artık illaki alıcam:eek:
hmm,pahalı diyosun yani,,o zaman iyiki geçememişler,zaten benim huyumdur ilk sorduğum yerden alasım gelir hemen:smiley-cool:

hint saçı demedi ama bilmiorm araştırmıssn doorudur ozmn... hint saçını ne kdr kullanabiliosn enfazla?

kısa süre kullanırsın derken..saç birbirine girecek sürekli karışacak..sen de sıkılıp takmayacaksın bi süre sonra..birbirine dolaşıyor öyle saçlar..sen de ikide bir tararken tabi dökülüyor kopuyor..
ben çıtçıtımı buldum darısı sizin başınıza :) alırsanız tek parça alın çok kullanışlı oluyorhihoyyyt

kısa süre kullanırsın derken..saç birbirine girecek sürekli karışacak..sen de sıkılıp takmayacaksın bi süre sonra..birbirine dolaşıyor öyle saçlar..sen de ikide bir tararken tabi dökülüyor kopuyor..
ben çıtçıtımı buldum darısı sizin başınıza :) alırsanız tek parça alın çok kullanışlı oluyorhihoyyyt

=) saol cnm...inş bizde bulurz :1rolleyes::1hug:

öyleyse sen tek parça almışsın sanırım.kaç paraya aldın şekli nasıl cnm?

kızlar 8 parça gerçek saç çıt çıt 250 milyon..çok fikirsiz kaldım,,iyimi parası sizce yardım etseniz:uhm:

öyleyse sen tek parça almışsın sanırım.kaç paraya aldın şekli nasıl cnm?

canım ikinci alımım olduğu için 10 tl indirimli 175 e upuzuun ve 100 gr tek parça aldım ama henüz takamıyorum saçımı boyatmadım daha :) çıtçıtları saçımın olmasını istediğim renkte aldım:teytey:

kızlar aklıma bişe takıldı. çıtçıtlarla denize havuza girilebilir mi? bilgi verirmisiniz.

girersin girmesine dee...çıtçıtların takılma yerleri gözükür kız rezil olursun :KK70:
belki ççıtçıtları takıp saçını sımsıkı yukardan toplarsan gözükmeyebilir..ama bence yine de girme :KK70:kaydirigubbakcemile2

kızlar 8 parça gerçek saç çıt çıt 250 milyon..çok fikirsiz kaldım,,iyimi parası sizce yardım etseniz:uhm:
ü
genelde her yerde öyle...saçların nasıl..
saçının uzunluğunu gürlüğünü söylersen senin ihtiyacın olan kadarını ve fiyatını söleyebilirim belki..

cnm ya çok sağol,çok iisin..
çok gür olmasa da yine de fena değil şikayetçi değilim diyebilirim.zaten ben daha çok uzun olması için almak istiyorum.omuzdan 1 kaç parmak daha uzun.ama senelerdir böyle nerdeyse hiç uzamıyor.-tatlicadiarzu-
bu arada sana da hayırlı olsun ama umarım saçlarını aynı çıtçıtların rengine benzetmekte sorun yaşamassın.kullanmaya başlayınca resim koysan da biz de görsek:eek:

arkadslarım bende pazartesi kuaföre gidicem çıt çıt saç için saçlarım biraz cansız uzun amma cansız saçımı örmek sekillendirmek istiyorum .ama azıcık saçım örülmüyor ki. sizlere sorum çıtçıtlarınızı siz her zaman mı cıkarıyorsunuz

arkadslarım bende pazartesi kuaföre gidicem çıt çıt saç için saçlarım biraz cansız uzun amma cansız saçımı örmek sekillendirmek istiyorum .ama azıcık saçım örülmüyor ki. sizlere sorum çıtçıtlarınızı siz her zaman mı cıkarıyorsunuz
tabiki canım yatarken çıkaracaksın..çünkü takarken yaptığın krepe( yani saçı minik tutamlar halinde yukarı taramak) saç diplerinde zamanla boşluklar olmasına ya da oralarda saçların dökülmesine sebep olur..çıtçıtlar yeniyken sorun olmuo ama..krepesiz de çıtçıtlar saçta gayet sağlam duruyor.
sen yine de her gece yatarken çıkar..ama çok pratik iki dakka da takar çıkarırsın şekilli saçına..sorun olmazşakkıdı

cnm ya çok sağol,çok iisin..
çok gür olmasa da yine de fena değil şikayetçi değilim diyebilirim.zaten ben daha çok uzun olması için almak istiyorum.omuzdan 1 kaç parmak daha uzun.ama senelerdir böyle nerdeyse hiç uzamıyor.-tatlicadiarzu-
bu arada sana da hayırlı olsun ama umarım saçlarını aynı çıtçıtların rengine benzetmekte sorun yaşamassın.kullanmaya başlayınca resim koysan da biz de görsek:eek:
saçının uzunluğu çıtçıt kullanmak için çok ideal..hiç zorlanmazsın ve çok doğal durur :)
ve sana en fazla 5 parça çıtçıt yeter..tek tek alırsan çıtçıtları toplam 5 parça daha ucuza getirirsin.250 vermene gerek yok..
ben 175 e acaip gür tek bi parça aldım bak resmini de ekleyeyim..ama saçımı daha boyatamadıım :KK43:

X