Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Çıt Çıt kullananların yorumları

kızlar düğünde saçımı açık dalgalı yaptırcam bunun içinde çıt çıt kullanmak istiyorum acaba çabuk bozulur mu maşa yaptırsam çıt çıtlar???? yani bozulur mu derken dalgası açılırmı:)

Eşimin kuzenide saçları seyrek ve kısa olduğu için kına gecesinde ve düğününde çıtçıt taktırdı.maşa yapmışlardı ve de yandan salmışlardı saçları.acayip güzel duruyordu.dalgası kesinlikle açılmadı kendi saçları gibi duruyordu.Tavsiye ederim:)):1hug:

banada istanbuldan çıtçıt alabileceğim biryer önerebilir misiniz?? heryerden alınmıyor malumm
nereden almalıyım_?

Lara Peruğu tavsiye ederim Kadıköydeki boğa heykelinin karşı sokağında. Ben ordan aldım ve çok memnunum. Gerçek saç, fiyatı 195TL sekiz parça

netten sip et rapunzel kesın garantı

Son düzenleyen: Moderatör:
Lara Peruğu tavsiye ederim Kadıköydeki boğa heykelinin karşı sokağında. Ben ordan aldım ve çok memnunum. Gerçek saç, fiyatı 195TL sekiz parça

cnm 8parça çıt çıt yeterli oluyor değil mi?
benim saçlarım çok ince telli. çok gür durmasını istiyorum. birde saçlarım şuan baya uzun ama omuzlarımda kestirmeyi düşünüyorum. çıt çıt kullanabilir miyim o boydayken de :hulya:

arkadaşlar ben tamamen dogal çok tatlı platin sarı 3 tane ikili çıt çıt aldım. inanın yeterli geldi saçlarıma. bi tane daha sonra alırım diyorum ama almasamda olur ki çünkü çok fazla çıt çıtla rahat edilmiyor bilmiyorum beni bunaltıyor 3 tanesi bile. yıkadım inanın hiç dolaşmadı bile, tamamen dogal almayı tercih edin deirm ben. ben 3 tane ikiliye 120 verdim.

Çıt Çıt Saç 195 Ytl
Kaynak Saç Adet 1.25 ytl
Postiş 225 ytl
Peruk 299 ytl
Ham Saç 550 $
Çin Saçı Platin 550$
Saç Kaynağı 499 ytl

Arkadaşlarr çok aciil lütfen yardımcı olurmusunuz :KK43:( Balıkesirden çıt çıt alabiliceğim bir yer ??? Çok acill

merhaba arkadaslar bende çıt çıt almak istiyorum.ama gerçek saçlı olanları çok pahalı.ne yapacağımı şaşırdım.izmirde düzgün ve fiyatı uygun bir çıt çıt nerden bulabilirim.bilen biri varsa ve bana yardımcı olursa çok sevinicem

merhaba arkadaslar bende çıt çıt almak istiyorum.ama gerçek saçlı olanları çok pahalı.ne yapacağımı şaşırdım.izmirde düzgün ve fiyatı uygun bir çıt çıt nerden bulabilirim.bilen biri varsa ve bana yardımcı olursa çok sevinicem

kıbrıs şehitliğinde coco loco ya gelmeden bi ara var orada bi apartmanda olcakti fiyatlarıda iidi ve gercek sac bi oraya bak istersen

ankaradan çıt çıt almak istiyorum bıldığınız ve güwendiğiniz yerler war mı nerden alacağımı bilmiyorumm

merhaba ben çıt çıt almak istiyorum yakında nişanım var uygun bir fiyata vrebilrisen hemen almak isterim ama lütfen çok yüksek olmasınnnn :KK43: bana mail atarsan sevinirim çok acil

kızlar ben ankaradayım, 8 parça bele kadar uzun gercek saç çıtçıtım var.4 parcasını kullanabiliyorum. diger 4 parcasını ilgilenen olursa satabilirim

benim sacım zaten az oldugu için 2 tane 3 lu 2 tanede 2 li aldım 4 parça yani. Taksimden aldım. 180 dedi biraz pazarlıkla 150 ye indirdi. Ben cok memnunum bir onceki saclarımı netten almıstım onlar daha ucuz ve daha kotu saclardı sanki. Bunlar guzel fön çekiyorum maşa yapıyorm inanının hiç kimse anlamıyor. Aynı renk olması cok onemli. Veya alın sonra siz kuafore boyatın kendi sacınız aynı boyadan o zmn hiç kimse anlamaz.Takmasında hiç birşey yok ben aynasız bile takabiliyorum artık :)

Canım sen taximde nerden aLdn ? açık adres werirmsn ? bnde alıcamda .

gerçek saç çıt çıt almak istiorm izmirde sirinyer veya bucada nerden alabilirim bilen var mı:uhm:
bide 3 parca almak istiorm ama sorduğum bi kuaför en az 5 parça satılo dedi 3 parça olmuo mu

cnmm ben ünide okurken çıtçıtlarımı bucadan almıştım dokuzeylülün karşısında barışmanço sokağından hala sapasağlamlar ve aynı kişi aynı yerde hala satıyo çıtçıt ben tanesi 25 ytlden almıştım şimdi olsaolsa 30-35 tir. gerçek saç ve çok gzeller. tane olarakta satıyo adam kaydirigubbakcemile5

kızlar ben tek bir parça daha çıt çıt almak istiyorum ...

17 cm eninde 56-58 cm boyunda var
38 ytl 34 gr ....

ve gerçek insan saçı bu ! 38 tl diyor sizce nasıl fiat uygun mu ?

başka bir yerde de 15 cm 65 cm boy 20 -25 gr 30 tl demiş ?

bu arada bir sitede gördüm az önce...
sentetik saçtan 5 parça çıt çıt kumral renkte ve 11 tl ye satışta...

sentetik almayın kesinlikle,hiçbir işlem yapamazsınız,çok dayanıksızdır.Ha kısa süreli kullanıcam zaten diyorsanız alın ama onun dışında gerçek saç gibi olmaz kesinlikle

kızlar ben aldım gerçek saç hemde ama bi tanıdığım sayesinde baya ucuza geldi bnmki 65 cm ve kalçamın yarısına akdr inio kestirmelimiyim sizce saçımda belimde nerdeyse

ya sorma benimde öyle belima kadar ...ama kestirmeye kıyama ki ben de ...yeni aldım bende ..hatta bir parçasını bugün sipariş verdim yoğunluk olsa diye cılız oluyordu ...
sen tanıdıktam kaç parça ,kaç gr ve ne kadara aldın canım ?

ya sorma benimde öyle belima kadar ...ama kestirmeye kıyama ki ben de ...yeni aldım bende ..hatta bir parçasını bugün sipariş verdim yoğunluk olsa diye cılız oluyordu ...
sen tanıdıktam kaç parça ,kaç gr ve ne kadara aldın canım ?

senin gündemini değiştirmek lazım yoksa kafada saç kalmıcak anammmkaydirigubbakcemile3

bakımlara devammı fıstık?

X