Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Çıt Çıt kullananların yorumları

kuaförüme sordum ben.
8 parça gerçek saç 600 dedi bana. pahalımı normal mi?

canım nomal dememiz için gramı çok önemli..buna çok dikkat et ...
8 parça olup 100 gr olan saç azdır ve yeterli değildir...4 parça olup 100 gr normalidir...ama bana göre 4-5-6 parça al saçına ve yoğunluğuna göre ama gr 8 parça alıp ta100 gr sakın alma ...4 parça 100 gr al daha iyi ..ama ideali ne dersen 120 -130 gr ideal ... 8 parça ya 600 tl denilen saçın gr mı ne kadar sordun mu ? ama bana kalırsa o kadar para verme 200 tl ye alırsın en kralını... bende mesela 4 parça 80 gr vardı yetmedi ,bugün sipariş ettim tanıdık biri var ondan gg de satıcı o... saç merkezi var ... 15 cm lik 50 gr aldım yarın gelecek...hemde görerek aldım istersen yardımcı olurum ...danışır ,sorarsın hem...

senin gündemini değiştirmek lazım yoksa kafada saç kalmıcak anammmkaydirigubbakcemile3

bakımlara devammı fıstık?

bakımlara devam canım delikafadulden
gündemim değişmez ki kız saç bu ! ama çıtçıtlar hızır gibi yetişti valla...yarına gelecek ..hihoyyyt

8 parça olup 100 gr olan saç azdır ve yeterli değildir...4 parça olup 100 gr normalidir...ama bana göre 4-5-6 parça al saçına ve yoğunluğuna göre ama gr 8 parça alıp ta100 gr sakın alma ...4 parça 100 gr al daha iyi ..ama ideali ne dersen 120 -130 gr ideal ... 8 parça ya 600 tl denilen saçın gr mı ne kadar sordun mu ? ama bana kalırsa o kadar para verme 200 tl ye alırsın en kralını... bende mesela 4 parça 80 gr vardı yetmedi ,bugün sipariş ettim tanıdık biri var ondan gg de satıcı o... saç merkezi var ... 15 cm lik 50 gr aldım yarın gelecek...hemde görerek aldım istersen yardımcı olurum ...danışır ,sorarsın hem...

nerden ne kadar fıyata alıosun canım özelden msj atarmısın

bakımlara devam canım delikafadulden
gündemim değişmez ki kız saç bu ! ama çıtçıtlar hızır gibi yetişti valla...yarına gelecek ..hihoyyyt

valla hiç aklıma gelmedi gramını sormak.
ama bu bilgiler için çok teşekkürler. çok işime yaracak. temmuzda düğünüm var o yüzden istiyodum.
senin söylediklerinde gerçek saç değil mi?

nerden ne kadar fıyata alıosun canım özelden msj atarmısın

canım özelden ulaşırım sana... eklersin beni detaylı anlatırım ...

valla hiç aklıma gelmedi gramını sormak.
ama bu bilgiler için çok teşekkürler. çok işime yaracak. temmuzda düğünüm var o yüzden istiyodum.
senin söylediklerinde gerçek saç değil mi?

gerçek saç canım ..
çok güzeller bugün teslim aldım bayıldım ..kalitesi mükemmel kesinlikle tavsiye ederim .. ben özel yaptırdım bu saçı ek olarak ,önceki çıtçıtlarımdan da süpermiş...

canım özelden ulaşırım sana... eklersin beni detaylı anlatırım ...

gerçek saç canım ..
çok güzeller bugün teslim aldım bayıldım ..kalitesi mükemmel kesinlikle tavsiye ederim .. ben özel yaptırdım bu saçı ek olarak ,önceki çıtçıtlarımdan da süpermiş...

güle güle kullan.
benim saçım röfleli. mesela röfleli çıt çıt alsam saçımın tonuna uymazsa kuaförde boya imkanı falan olurmu?
bide ggden demiştin.
zahmet olmazsa özelden linkini verebilirmisin satıcının.

güle güle kullan.
benim saçım röfleli. mesela röfleli çıt çıt alsam saçımın tonuna uymazsa kuaförde boya imkanı falan olurmu?
bide ggden demiştin.
zahmet olmazsa özelden linkini verebilirmisin satıcının.
tşk ederim canım yerimseniben
gerçek saç olduğu için boyatabilirsin tabii...
zaten satıcıya sordum,aç,boya yanarsa, bişi olursa yenisini hediye ederim dedi..
gg de satılan her saç %100 doğal diil karışımlarda var..
özelden yazıyorum şimdi sana canım :1hug:

Son düzenleme:
17829277.jpg

arkadaşlar çıtçıtlarını bu şekilde saçının tonundan 2-3 ton acığa boyayıp kullanna var mı ?
varsa resim ekleyin lütfenkaydirigubbakcemile5

arkadaşlar sürekli çıt çıt takmıcam ama düğündür dernektir ee arada haftada 2 kez falan taksam sizce saça zarar verir mi zarar vermiceğini bilsem yaza hazırlık alıcam.

arkadaşlar sürekli çıt çıt takmıcam ama düğündür dernektir ee arada haftada 2 kez falan taksam sizce saça zarar verir mi zarar vermiceğini bilsem yaza hazırlık alıcam.

canım çıtçıt ın saça ne gibi bir zararı varmış ki ?akannehir
kanak yapılan saçlarda zarar verdiğini biliyorum ama yıllardır çıtçıt kullanan arkadaşlarım ,hiç zarrından bahsetmedi,hem çok memnun ve kurtarıcı olduğundan bahseti...bende kullanıyorum ama zararlı olabileceğini düşünmüyorum ..

saç köklerine zarar verebilir gibi bişeylerden bahsetmiş bazı arkadaşlar ondan korktum saçı sıkıyor dökülmeye mi yol açıyor falanı aklıma getirdi ama siz kullananlar memnunsanız bende alıcam düğün sünnet onuda geçtim normaldede kullanmak istiyorum ama gerçek saç alıcam 2 kalın çıt çıt alsam kumral saçım yarıya gelmiş röflem var onuda kumrala boyatcam acaba ne kadara mal olur bana bilgisi olan var mı?

merhaba arkadasllar bende citcit almak istiyorum ama istanbul avrupa yakasinda tavsiye edeceginiz bi yer varmi acaba yardimci olursaniz sevinirim. uzamayan saclarimdan SIKILDIM artik

Merhaba arkadaşlar..

Ben yaklaşık 4 aydır çıt çıt kullanıyorum..Gerçek saç ve inanın ki bu kadar güzel olacağına bende almadan önce inanmıyordum..
Bursa da ikamet ediyorum ama saçı netten siparişle aldım uzun saç isteyenlere kaynaktan ziyade çıt çıtı
tavsiye edebilirim..

saç köklerine zarar verebilir gibi bişeylerden bahsetmiş bazı arkadaşlar ondan korktum saçı sıkıyor dökülmeye mi yol açıyor falanı aklıma getirdi ama siz kullananlar memnunsanız bende alıcam düğün sünnet onuda geçtim normaldede kullanmak istiyorum ama gerçek saç alıcam 2 kalın çıt çıt alsam kumral saçım yarıya gelmiş röflem var onuda kumrala boyatcam acaba ne kadara mal olur bana bilgisi olan var mı?

elacım ben 6 senedir sürekli çıtçıt kullanıyorum.hiçbir sorunla karşılaşmadım henüz.artık bakmadan takar hale geldim.sağlıksızlığın aksinekendi saçlarımı her ay uçlardan kestirdiğim için çok sağlıklı görünüyolar çıtçıtlarla beraber.ama 2 parça çıtçıt yeterli gelmez doğal durmaz yani.yoğun olmalı ki doğal dursun.çok kötü duruyor az olanlar kesin görüyorsunuzdur dışarda kısa saçlar aniden uzayan 1 2 parça ip gibi saç berbat:):1rolleyes::1rolleyes:

merhaba arkadasllar bende citcit almak istiyorum ama istanbul avrupa yakasinda tavsiye edeceginiz bi yer varmi acaba yardimci olursaniz sevinirim. uzamayan saclarimdan SIKILDIM artik

ayzuncum çıtçıt almadan önce sormak istediklerini sor bana öyle al kandırıyorlar hep plastik karışımı saçlarla ben artık uzman oldum yardımcı olurum kardeşimzemuszemus

kızlar ben izmirdeyim sizce kalitali uygun fiyata çıtçıt nerden bulabilirim.4 parça yeterli olur mu?takması zor mu ?

4 parça yetmez canım.zaten parça olarak değil gr olarak satın almalısın.4 parça 50 gr saç var 4 parça 100 gr saç var yani.bazısı ip gibi incecik oluyor.

ama ne kadar kalın alırsan al sadece kafanda 2 kısımda olacak çıtçıt diğer kısımlar kısa kalıcak ondan:)

ben 4 parça 80 gr ...almıştım,gerçek saç,ama cılız kaldı ..saçlarım omuzlarımdan aşağıda..
sonra 1 parça özel yaptırdım,gitti gidiyorda satış yapan bir tanıdığım var ,ondan 15 cmlik 50 gr lık gerçek saç aldım ve toplamda 130 gr oldu.. yeterli gibi ama sanki 150 gr saç olsa toplamda daha iyi olacak... ama inanılmaz memnun kaldım ...

gulmisal ın dediği çok doğru ,parça sayısı değil ,gramı önemli ...ve en çok ta gerçek saça bile hayvan kılı yada sentetik saç eklenebiliyor olması...bildiğimiz ve emin olduğunuz kişilerden yada yerlerden alın anlamak çok zor... 8 parça olup 100 gr sakın almayın ...130 gr 4 parça ideal ...tabii saçınızın yoğunluğuna ve boyuna göre...

bir de 500 gr lık tokalı postij aldım ... bunlar benim kurtarıcım oldu tek kelime ile..opuyorumnanaktan tavsiye ederim arkadaşlar ...

Son düzenleme:
X