Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Çıt Çıt kullananların yorumları

kızlarr bende çıt çıtt aldım 8 parça gerçek saç kuaförüm karamel rengee boyucak saçlarım karamel.285 tl vericem 3 taksitle çokmu fazlaa veriyorumm uygunmuu sizce arkadaşlarr.yarın taktırıcam saçımaa resimlerini çekipp koyarım burayaopuyorumnana ktan
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kaç gr canım?pahalı gibi.ama güle güle kullan çok yakışacak eminimmm:))

bilmiyorum cnm kaç grm oldugunu:)) saorarım yarın takarkenn pahalıı galibaa ama takstlee alıyorum öderken zorlanmıcam onun için fazlaa önemsemedimm parasınıı.sagol canımm :dance::dance:yarın yüklerim resimlerinii

ayşegül ... 4 yada 5 parça al ama 140 150 gr al .. parça sayısı değil .gramın yğonluğu önemli...8 parça olupta 110 gr saç alınmazz..cılız kalır ve çirkin durur..

gram gram çıtçıtlar hiç anlamadım ben alıorsun takıorsun sanıordum gramıdır sudur budur özellikleride varmıss :)
ben sacımın rengini değiştirmek için almak istiyordum biara bu mümkünmü?

ayzuncum çıtçıt almadan önce sormak istediklerini sor bana öyle al kandırıyorlar hep plastik karışımı saçlarla ben artık uzman oldum yardımcı olurum kardeşimzemuszemus

cnm ya cok sagol mesajima karsilik verdigin icin o zaman sana soyle soruyum saclarim kumral benim ama uclarda rofle var ben simdi az az kestiriyorum uclarindan rofle gitsin kedi sacimin renginde alicam citcit olk oncelikle kumral alicam ama yaza dogru rofle istiyorum boyanabilir olmali alicagim citcit ilk oncelikle bide omuzlariminda asagida biraz saclarim tamamini boyatiptami alsam citciti uclarda rofle varya karar veremiyorum.birde dedigin gibi plastik karisik fln oluyormus internetten siparis etsem nerden edicem onuda bilmyorum e in olamiyorum yani. yardimci olabilirsen.

kızlarr bende çıt çıtt aldım 8 parça gerçek saç kuaförüm karamel rengee boyucak saçlarım karamel.285 tl vericem 3 taksitle çokmu fazlaa veriyorumm uygunmuu sizce arkadaşlarr.yarın taktırıcam saçımaa resimlerini çekipp koyarım burayaopuyorumnana ktan
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım bana çok veriyorsun gibi geldi. gg de 200 gram 150 ye satan bir satıcıyla görüştüm ve saçlar gerçekten harika.
benim 1 yıl önce aldığım çıtçıtlar ise 150 gram ve 195 liraydı çokta memnunum 1 senedir kullanıyorum rahat bi kestirmeden 1 yıl daha kullanırım (yeni yeni kırık yapmaya başladı )

canım bana çok veriyorsun gibi geldi. gg de 200 gram 150 ye satan bir satıcıyla görüştüm ve saçlar gerçekten harika.
benim 1 yıl önce aldığım çıtçıtlar ise 150 gram ve 195 liraydı çokta memnunum 1 senedir kullanıyorum rahat bi kestirmeden 1 yıl daha kullanırım (yeni yeni kırık yapmaya başladı )
canım bu 200 gr mı 150 satan satıcının adı nedir..bana yazarsan onu sevinirim...a.s

kızlar sizce en 9cm,boy 60cm 8 adet 110 gr çıt çıt nasıl iimi? fiyatı da 108 lira. bnm aklıma takılan 8 parça olması oldu, 4parça daha ii denmiş burda fisfisfis

canım ... 4 adet 110 gr iyi bence..8 adet fazla...
yani o 8 adet 110 gr olanların parçası çok cılızdır her bir parça...ama 4 tane de 110 gr daha iyi..
4 parça 110 gr 108 tl normal fiat ...

nerde satılıyor cıtcıt
her kuaforde varmı bıde takınca cıkarmı yere duzerse yolda falan vallaha rezıl olurum yaaa

arkadaşlar bende gerçek saç alıcam. 9 cm 8 adet ve 130 gr çokmu cılız kalırki acaba benimsaçlarım kalın ama acele uzun olmalı saçlarım söz var nişan var offf yardım edin nolur doğal saç gibi olması için kaç gram alim

Son düzenleme:
ben sentetiğe verdiğim parayla gerçek saç almış olsaydım şimdi saçlarım hala duruyordu ama sentetikler dolaştı döküldü ve pörsüdü iğrenç oldular sakın almayın derim paranız boşa gitmesin

gittigidiyorda satılıyor fiyatları kuaförlere göre daha bi uygun sanki acaba kalitesi nasıl bilenler varmı ki

kimseden ses yokmu offff zaten artık çok geç istedim bile bugün yarın gelir ozaman yorum yaparım hatta resim bile koyarım

ben yeni yaptırdımm şuan boncuk kaynak kullanıyorum hem rahat hemde saçlarım uzun sizede tavsiye edebilirim. bahçelievler emre polat kuaförde yaptırdımmm fiyatıda uygun

X