Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Çıt Çıt kullananların yorumları

hihoyyytselam psigo canım benim aldığım yerde cıtcıtların fiyatı 8 parca 195 TL 6 parca 165 TL hee bide kaynağında fiyatı 130 adet takıyolar 200 TL ufak bi şeyde söyliyim benim sacımın rengine göre yoktu onlardan aldığım cıtcıtlarımı benim sac rengime göre boyadılar ve bundan ücret almadılar..

benim sacım zaten az oldugu için 2 tane 3 lu 2 tanede 2 li aldım 4 parça yani. Taksimden aldım. 180 dedi biraz pazarlıkla 150 ye indirdi. Ben cok memnunum bir onceki saclarımı netten almıstım onlar daha ucuz ve daha kotu saclardı sanki. Bunlar guzel fön çekiyorum maşa yapıyorm inanının hiç kimse anlamıyor. Aynı renk olması cok onemli. Veya alın sonra siz kuafore boyatın kendi sacınız aynı boyadan o zmn hiç kimse anlamaz.Takmasında hiç birşey yok ben aynasız bile takabiliyorum artık :)

teşekkür ederim canım yaza kuzenimin düğünü var özellikle onun için almayı düşünüyorum ama gündelikde kullanırım madem o kadar pahalı olacaksam..yerimseniben

hihoyyytselam psigo canım benim aldığım yerde cıtcıtların fiyatı 8 parca 195 TL 6 parca 165 TL hee bide kaynağında fiyatı 130 adet takıyolar 200 TL ufak bi şeyde söyliyim benim sacımın rengine göre yoktu onlardan aldığım cıtcıtlarımı benim sac rengime göre boyadılar ve bundan ücret almadılar..

güzelmiş canım.ama ben ne yazık ki denizli deyim.izmir falan olsa giderdim de.:çok üzgünüm:

:emir_bebek:canım benimde yurtdışında arkadaşlarım var yurtiçi ve yurtdışına gönderebiliyolar kargoyla yolluyorlar istersen sitelerinden bak telefonla konuş onlar ayrınıtısını sana anlatırlar hemde sende sormak istediklerini sorarsın

:eek:canım ben sana en iyisi oranın adını verim sen gir bak Lara Peruk adı fiyatar ayrıntılar en iyi şekilde belirtilmiş zaten teefon numaralarıda var.

:eek:canım ben sana en iyisi oranın adını verim sen gir bak Lara Peruk adı fiyatar ayrıntılar en iyi şekilde belirtilmiş zaten teefon numaralarıda var.

canım iyiymiş.gerçek saç demi.ama ben kargoya verdirrsem nasıl olcağını falan göremicem artık öle bi sorunum olcak

aerkadaşlar bende çıt çıt almayı düşünüyorum ama daha önce hiç kullanmadım size bişey sorcam bu çıt çıtları kendim evde takabilirmiyim yoksa hep kuaföremi taktırılıyor

slm cnm düşün bencede canım bendede var 8 parça kendinde takabilisin ama tabi kuaförde takılan gibi olmuyo ben takıyorum ara sıra kendim ama ablama yüz kere soruyom baksana gözüküyomu bellimi diye falan ama yinede takılabilir yani neden olmasın

bnm sentetik yani gerçkek saç diğil çok pişman oldum aldığıma çümkü avayip dökülüyo saç hemen eline geliyor.bu gerçek saçlarda böyle problem yok değilmi ?yoksa ondan alıcam

delikafaduldentabiki arkadaşlar gercek saclarında kaiteli olanı var tabi bazı yerler kalite olayı fazla abartıp dünya kadar para istiyoo sakın yanılmayın...

a.s.arkadaşlar ben yeni üye oldum bende sentetik saç almiştım 2 sene önce 100 tl ye ama cok pişmanımr:roflol: şimdi gerçek saçtan çit çıt alicam ama bursadan alanlar bana yardımcı olabilirmi nolurr...

arkadaşlar herşeyin doğal olanı makbuldür bence şu an bile saçlarınız çok güzeldir benim kinden eminim boş yre masraf yapmayın bekleyin kendileri uzasın yapan arkadaşlarım hiç memnun kalmadılar gitii paracıklar diyyolarÇok üzgünüm çoook

Arkadaşlar benim %100 gerçek saçlarım var 3 parça 60cm uzunluğunda yani baya uzun... antalyadan aldım.sentetik değil kesinlikle çünkü koyu kestaneydi ben açtırdım karamel yaptırdım.bide burda atölyesinden aldım.kadın daha örgüsü bile bozulmamış bi saç verdi bana.ilgilenen varsa satıcam çok ucuza çünkü acil para ihtiyacım var.mesaj atarsanız fotolarını koyarım.:eek:

kızlar bende de çıt çıtlardan var alalı 1,5 sene oldu ve sadece özel günlerde kullanabildim ama günlük kullanmak istiyorum beceremiyorum taktığım zaman belli oluyo nasıl kullanmam konusunda yardımcı olabilirmisiniz yerimseniben

selam kızlar hepinize..
ben de aldım çıt çıt kullandım bir kaç kez ama her gün takıp çıkaramıyorum zor oluyo..6da uyanmak..koyu kestane renginde 4 parça orijinal gerçek saç..
almak isteyen olur mu acaba:sm_confused:

bi de ek bilgi vermke istiyorum..
daha önce hiç boyanamdı elimdeki saçlar..

arkadaşlar ben bugun çıt çıta baktim 4 parca 120 dediler ama biraz inceydi sanki sizce nasıl? bide bursada bulamazsan daha uyguna istanbuldanDA ALABıLıRıM alıp memnun olanlar warsa bana yardımcı olursanız çok sewinirim :1hug:

yok tatlim ole deil ya ben daha önce sentetik çitçit kullanmiştim bilmiorum ben hiç ole bişi yaşamadım... ama tabi saca gore deişebilirr

ArkadaŞlar bende almayı dÜŞÜnÜyorum.bı arkadaŞ burdan lara peruk dıe bı adres vermıŞtı.onu ınceledım.gÜzel duruyo.kendılerıylede gÖrÜŞtÜm.kafama yattı.kargo gÖnderıolarmıŞ.Şımdılık 6 parÇa alcam.165 tl. Bana Öneren arkadaŞ ordan almıŞ memnunmuŞ.umarım gÜzel olur.

X