Arkadaşlar bebeğimi kaybettimmm:(((( Tekrar ANNE olmak istiyorum...

achel10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2008
36
0
Kızlar sizlere yazmıştım beta hcg değelerim hızla düşüyor diee yardım eden tesellide bulunan tüm arkadaşlarıma çook tşk ederim ama MALESEF bebeğimi kaybettimmmm
:KK43:((((((((((((((

Dün akşam kahverengi lekeler geldi bu sabahta lapa lapa kırmızı kan geldi düştü bebeğimmm :KK43:((((

Ben kanamam bittikten sonra tekrar çalışmalara başlayıp hamile kalmak istiyorum ancak doktorum psikolojim açısından 2-3 ay daha beklememizi söyledi ama ben tekrar annee adayı olmak istiyorum sizlerden ricam başından böle bi olay geçen varmı?? tekrar hamile kalırsam sağlıklı bi gebelik olurmu??

Şimdiden çok tşk ederimmm....

Yalnız, çaresizzz ve Mutsuzzzzzzzz :KK43:(

Kızlar sizlere yazmıştım beta hcg değelerim hızla düşüyor diee yardım eden tesellide bulunan tüm arkadaşlarıma çook tşk ederim ama MALESEF bebeğimi kaybettimmmm

Dün akşam kahverengi lekeler geldi bu sabahta lapa lapa kırmızı kan geldi düştü bebeğimmm :KK43:((((

Ben kanamam bittikten sonra tekrar çalışmalara başlayıp hamile kalmak istiyorum ancak doktorum psikolojim açısından 2-3 ay daha beklememizi söyledi ama ben tekrar annee adayı olmak istiyorum sizlerden ricam başından böle bi olay geçen varmı?? tekrar hamile kalırsam sağlıklı bi gebelik olurmu??

canım öncelik le çok geçmiş olsun..Allah bi daha yaşatmasın böyle bir olayı....
benim bildiğim kadarıyla 1 ay korunmak gerekir mutlaka ondan sonra olabilir..vücudunun tekrar eski haline gelmesi gerek..bu yüzden acele etme canım....bu aradada kendini çabuk toparlamaya bak..beslenmene dikkat et,stresten uzak dur,sigara içiyosan kesinlikle bırak,folik asit kullan....bunlar çok önemli....sağlıklı yaşamalıyızki sağlıklı evlatlarımız olsun...

dr.un herhalde çok üzüntü yaşadığın için böyle demiş olabilir..bu yüzden kendine dikkat et...moralini yüksek tut...tutki bidahakinede bebişin sana sıkı sıkı tutunsun...:içelim:

canım öncelikle çok geçmişler olsun..... rabbim tekrar anne olmayı nasib etsin...
bence dr dinle, ve 2-3 ay korun..... rahim dinlensin... dr boşa sölemez tatlım 2-3 ay ara ver diye... ben seni çok iyi anlıyorum... bulupta kaybetmenin pisikolojisi içindesin.... ama bence biaz ara ver sende ruhunda ,bedeninde bi kendine gelsin... olur mu tatlım..(. ben kaç yıldır bulamadım bile ...)

Son düzenleme:
Öncelikle çok geçmiş olsun
Bencede 3 ay ara vermen gerekiyo
Rahimin kendini toparlaması gerekiyo
Aksi halde tekrar düşük yapabilirsin..

canım çok geçmiş olsun ben bunu 1 ay önce yaşadım 8 haftalık bebeğimin kalp atışları durdu ve aldılar ama doktorum bekle falan demedi korunun demedi kendini ne zaman haır hissedersen o aman terar annne olabilirsin dedi. bende önümüzdeki ay olur mu dedim. olur ama biraz dinlen demişti sadece. ama ben dinlenmeden tekrar denedim şimdi haber bekliyorum ve yakında test yapıcam. yine de doktoruna danış ben bu konuda çeşitli duyumlar aldım. kimileri bekle diyor kimileri devam doktorunlA TEKRAR KONUŞ BENCE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN

canım öncelikle geçmiş olsun hayırlısı böyleymiş allah herşeyin hayırlısını verir canım
bende ilk hamileleiğimde düşük yapmıştım banada doktorum sen kendini ne zaman iii hissediyosan o zaman tekrar yapabilirsin kanaman bittikten sonra demişti ama benim kendimi toplamam 6 ayı buldu ve 6 ay sonra ilk denemede hamile kaldım ve bebeğim şimdi çok sağlıklı nazar değmesin:nazar: ilk zamanlarda çok dikkatli olmak gerek ben şimdiki hamileliğimin ilk zamanlarında çoğu zamanımı yatarak geçirmiştim.
allah senin birdaha anne olmana izin verecektir canım haberlerini tekrar buradan alacağız
nasıl olsa bebeişin oluyo onunla kendini avutabilirsin

benım basımdan cok sukur boyle bırsey gecmedı canım ama gecen arkadaslarımı gordum 2 3 ay beklemek sadece psıkolojık deqıl bebeqının saglıklı olması acısındanda onemlı zaman su gıbı akıp qıdıyor umarım tekrardan hamıle kalırsın .Bıraz daha sabırlı ol

canim inan cok uzuldum bende yasadim bu duyguyu seni cok ii anliyorum ama sakin kendini uzme cunku tekrar hamile kalacaksin canim inan buna allah yardimcin olsun

benimde aynısı oldu cnm çok acı veriyor seni çok iyi anlıyorum. bana drum korun dememişti zatende olmuyor bebek kolay kolay tutunamıyor bir daha. ben 7 ay oldu hamile kalamadım hala bu ay druma bir daha gideceğim bakalım ne diyecek sizlerle paylaşırım. mevlam tez zamanda bebişlerimizi kucağımıza versin.

Arkadaşlarr öncelikle cvp yazan dua eden tüm herkesten rabbim razı olsunn..bi arkadaşın yazdığı gibi zaman su gibi akıp gidioo biraz beklemeye çalışıcam inş..

Benim sizlere bi sorum daha olucakk kanamam başladı adet olur gibi kan geliyorr fakat bi ağrım yok acaba diorum bebeğim hala düşmedimi kime sorsam ağrılı olması lazım diyorr

bilen başından böle bi olay geçen varmı acabaa :KK43:(((

Arkadaşlarr öncelikle cvp yazan dua eden tüm herkesten rabbim razı olsunn..bi arkadaşın yazdığı gibi zaman su gibi akıp gidioo biraz beklemeye çalışıcam inş..

Benim sizlere bi sorum daha olucakk kanamam başladı adet olur gibi kan geliyorr fakat bi ağrım yok acaba diorum bebeğim hala düşmedimi kime sorsam ağrılı olması lazım diyorr

:uhm: ya ben hic hamile degildim falan ama..simdi diyorsunki acaba düsmedimi..öyle sorasiya kadar doktora gitseniz ?? daha mantikli olmazmi?? herkezin vücudu farkli..bende olabilir,bebek düser..sizde olur kalir..allah bilir..burdan mediuma sorar gibi bayan arkadaslarimiza soracaginiza doktora gidin ve ögrenin..belkide bebek düsmemistir ve son anda kurtarilabilir :1closedeyes:

Gecmis olsun a.s.

geçmiş olsun canım. üzülme demekle olmuyo ama yinede kendini yıpratma. yeni bebek içinde biraz bekle en azında 3-4 ay kadar bekle. düşük olunca aradan biraz zaman geçmesi gerekiyo.

canım bende ocak ayında düşük yaptım ama bebeğimi daha görememiştim yani kaç haftalık olduğunu bilmiyrum.benimde hiç ağrım sızım olmadı normal adet gibi başladı lekem geldi.sonra malum.ama hiiç ağrım olmadı zaten değerlerin düşmeye başladıysa bebek yani seni üzmek istemiyorum ama benim değerlerim düşmeye başlayınca bir daha yükselmedi.emin olmak için drum 5 gün sonra tekrar tahlil istedi.yani bebeğim düşmüştü....ama 2 ay sonra tekrar kalırsın dedi.ve ben ilk adetimi geriyeim dedim ilk adetimde içim rahatladı.zaten dr ultrasınla rahimine bakıyo eğer herşey normalse yani toparlanmışsa bi sorun yok istediğin zaman kalabilirsin diyo.
en azından bi adetini geçir sonra ultrasona baktır herşey normalse çalışmalara başla olurmu canım kendimi üzmeyelim bende 2 sene beklemiştim ama bende tutamadım bebeğimi ama en azından anne olabileceğimi biliyorum o yüzden içim rahat.sende topla kendini bebişini bekle.hem düşüğün ayağı içerdedir yani daha çabuk hamiş kalırsın üzülme olurmu sağlıcakla...

X