Cilt Bakımı Ürünleri Nuxe kullanan var mı ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Selam arkadaşlar... Ben 1 haftadır Nuxe ürününü set halinde kullanıyorum.Cildim karma.Yanak bölgemde sivilcelenme ve kızarıklık vardı.Ne kadar sürede etkisini gösteriyor? Çok mu acele ediyorum bilmiyorum ama çenemde alnımda extra sivilce cıktı kafamçokkarıştı

Arkadaşlar cevap veren yok mu? Belki nuxe kullanan olmayabilir. Peki, bir ürüne başlandığında sivilce ve kızarıklığın biraz artması normal midir? Lütfen yazın :bbo:

sadece cok işlevli gloss şeklinde kermi var bende... güzel memnunum yapışkan değil ve uzun süre kalıcı

kızlar birsey danışmak istiyorum , nuxe marka bir maske almıştım 1-2 kere kullanımdan sonra üşengencliğimden olsa gerek bir kenara atmışım şimdi tekrar buldum .. sormak istedğim sey şu ürünü alalı tam 2 yıl olmuş üzerinde son kullanım tarihi yazmıyor , kozmetik ürünlerde bu süre asagı yukarı ne kadar bilmiyorum acıkcası .. suan kullansam cildim için bir sakıncası olurmu sizce ?

1 haftadır kullanıyorum ve cildimde gözle görünür derecede canlanma var..
bundan önce avene kullanıyordum ,
o da güzeldi ama nuxe için dermo kozmetiklerin içinde en iyisi diyebilirim..
evet fiyatları alternatiflerine göre biraz pahalı ama cildim için değer:KK34:

Eczaneden ilk kırışıklıklar serisinin gündüz kremini ve göz kremini sordum. ikisi için toplamda 145 tl fiyat verdiler. Bu markadan çok memnun kalan tanıdıklarım var. Umarım size de iyi gelir...

konuyu ben açmıştım hemde taaa 2008 mart sanırım. oazamn yeni almıştım nuxe setini.çok memnun kaldım şimdi kullanmıyorum tabi bittikten sonra almadım bidaha.biraz digerlerine göre pahalı.ama kaliteli kokuları çok güzel ben set halinde almıştım hepsi çok güzeldi

Bende peeling,maske,gündüz kremi ve silceler için gece kremi,temizleyicisi kısacası set olarak almıstım.o dönemde cildim berbat olmustu.fakat maskesi cok etkili,farkı anında görüyorsunuz.cildim karma bu arada.yine de kasıntı oluyordu.bıraktım!!!!

Ben bu gün dudak nemlendiricisini aldım ki benim cildim çok hassastır dudaklarımda öyle çünkü sürekli çatlarlar ilk izlenimim oldukca yumuşak yaptı biraz karıncalanma var kokusu çok güzel ama yaşa bağlı doku kaybını önlediğini de biliyorum aslında seçmemim nedeni buydu neyse biraz deneyim bakalım diyorum...

ben nuxe'nin leke için toniğini, kil maskesi, peeling ve göz çevresi kremini, avene'nin nemlendirici ve güneş kremini, ducray'ın da leke kremi ve temizleyici jelini kullanıyorum. biraz karışık ama fiyatına göre uygun olanını aldım sonuçta bu üç markadan da memnun kaldım ama düzenli kullanmak koşuluyla... şimdi cildim daha aydınlık bir ay oluyor kullanmaya başladığıma ve fark oldu. tavsiye ederim... ayrıca regl döneminde çıkan sivilceler için de avene'nin clenence serisinin kalem şeklinde olanını kullanıyorum 35 tl. bir ay gidiyor tedarikli kullanırsam...

bir çok ürününü kullandım,kullanıyorum ve kesinlikle çok memnunum.özellikle nem maskesi,aydınlatıcı serisi ve huile prodigieuse bağımlısıyım.hamileliğim boyunca çatlaktan korunmak için huile prodigieuse kullandım.emilimi kolay,kuru bi yağ.kesinlikle çok etkili.hiç çatlağım yok:) fiyatıda aslında eşdeğerlerine göre makul.dermokozmetik grubu zaten oldukça pahalı.kozmetiklerle kıyaslamayın.bide sıksık harika kampanyalar yapıyor.takip edin derim.

bnde aroma-perfection serisini ve 3 güllü kil maskesini kullanıorum.. çoook memnunum :KK16:

ben de huile prodigieuse yağını kullanıyorum ve çok memnunum. Kaç para olursa olsun verecek şekilde bağımlı hale geldim yüzü pırıl pırıl yapıyor artı makyaj bile daha güzel görünüyor onun üstüne yapıldığında kesinlikle çok memnunum

Bende bu markayı yenı duydum kazayagı bolgesı ve alnım ıcın artık ıyı bıseyler kullanmam lazım kullananlar yazarsa cok sevınırım ...yuz kremlerı nasıl acaba benım cıldım cok kuru nemlendırmesı nasıl ıyımı.....

sevgili ada67 yaşını yazmamışsın ama 25 li yaşlardan sonra kullanmak gerekiyor. boşuboşuna kozmetik ürünlerine para harcayıpta cildinizi mahvetmeyin, bu hatayı 2 sene öncesine kadar bende yapmıştım. 1,5 sene önce nuxe ile tanıştım iyiki de tanışmışım.evet diğerlerinden (kozmetiklerden yani) biraz pahalı ama nuxe avrupada 1 numara üstelik içeriği %98 bitkisel. benim cildim çok kuru ve hassas olduğu için çok araştırmıştım. maske, temizleme sütü, tonik, peeling, kırışıklık için krem, göz çevresi, renkli nemlendirici, aydınlatıcı seri olmak üzere birçok ürününü kullanıyorum. çok ta memnunum. ama sende kullanacaksan ssevgili ada67 mutlaka eczaneden testerlarını iste ona göre satın al, memnun kalacağına eminin. sonuçlarını bekliyorum sevgiler...:KK3:

merhaba , ben de internetteki olumlu yorumlara bakarak nuxe nin aşağıdaki ürünlerini internetten sipariş verdim, şu an 3 al 2 öde kampanyası var 15 eylülde bitiyormuş. Kullanıp görüşlerimi sizinle paylaşırım .Benim cildim karma umarım cildime iyi gelir.

Nuxe Masque Doux Aromatique 3 roses 50 ml maske

Nuxe Exfoliant Doux Aromatique Aux 3 Roses 125ml peeling

Nuxe Aroma Perfection Soin Anti-İmperfections nemlendirici

X