Cilt Bakımı Ürünleri Nuxe kullanan var mı ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Ben bu gün dudak nemlendiricisini aldım ki benim cildim çok hassastır dudaklarımda öyle çünkü sürekli çatlarlar ilk izlenimim oldukca yumuşak yaptı biraz karıncalanma var kokusu çok güzel ama yaşa bağlı doku kaybını önlediğini de biliyorum aslında seçmemim nedeni buydu neyse biraz deneyim bakalım diyorum...
Daha önceden yorum yapmışım dudak nemlendiricisi için şimdide hassas ciltler için temizleyici sütünü ve toniğini birde nemlendiricisini kullanıyorum dudak nemlendiricisinden pek memnun kalmadım benim dudaklarım sürekli çatlar ama şimdi kullandıklarım çok iyi geldi araştıran olursa diye yazim dedim de... :KK9:

Son düzenleme:
merhaba , ben de internetteki olumlu yorumlara bakarak nuxe nin aşağıdaki ürünlerini internetten sipariş verdim, şu an 3 al 2 öde kampanyası var 15 eylülde bitiyormuş. Kullanıp görüşlerimi sizinle paylaşırım .Benim cildim karma umarım cildime iyi gelir.

Nuxe Masque Doux Aromatique 3 roses 50 ml maske

Nuxe Exfoliant Doux Aromatique Aux 3 Roses 125ml peeling

Nuxe Aroma Perfection Soin Anti-İmperfections nemlendirici

ben masque doux aromatique 3 roses kullanmıştım düzenli olarak,,gayet güzel bi maskeydi, güzel arındırıyor, cildi yormuyor, pul pul dökmüyordu.ama uzun süre niyeyse almadım..geçen gün alayım dedim gittim yanlış almışım :KK43:( masque purifiant doux muş benim aldığım.. anca sürerken farkettim,,aaa baya değişmiş sürüşü kokusu fln diyorum bide..neyse bunuda beğendim ama diğeri kadar memnun kalırmıyım bilmem.biraz denedikten sonra yazarım buraya ama ilk farkettiğim ondan daha hafif bi maske olduğu yani hassaslık fazlaysa bunu tercih etmek daha iyi olur..

ilk kırışıklıklar için kremini aldım,ama sivilce çıkmaya başladı yüzümde,arkadaşım da sivilce yaptığını söylemişti ama pek ciddiye almamıştım.
halbuki sürülüşü ve yoğun nem hissi çok güzeldii

nuxe nin huile yağının bide altın parıltılısı var ..hangisi daha iyi acaba? birde nasıl kullanılıyor saçta falan...

yüzümde 3 ay devam eden dermatit, ürtiker..vs problemlerınden sonra birçok ürün denedıkten sona nuxe ile tanıştım. cildime kesinlikle çok iyi geldi diyebilirim. nuxe ile tanıştığım için çok memnunum:KK9:
üstelik 13 yıllık ürtiker ve dermatit hastayım. her ürünü kullanamıyorum.. :KK52:

nuxe nin huile yağının bide altın parıltılısı var ..hangisi daha iyi acaba? birde nasıl kullanılıyor saçta falan...

Altın parıltılı olanın içindeki aslında istiridye kabuğunun özleridir.Saç uçlarına direk uygulayabilirsiniz yıkama gerektirmez.Diplerine uyguladığınızda 15-20 dk sonra yıkamanız gerekir. Ayrıca nemlendiricinin içine bir iki damla damlattığınızda nem oranını ikiye katlar. Makyaj malzemelerinize karıştırabilirsiniz.Dekolte bacak bölgelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz ışıltı verir.Çatlaklarda da etkilidir.

arkadaşlar benim gibi K.K. bakmadan yorumları okumadan ürün alamayanlardanmısınız...bende nuxe hakkında yorum yazmak istedim bu nedenle ilk mimik kırışıklıkları için olan serinin yüz ve göz kremini kullandım öncelikle şunu belirteyim nemlendirmesi her iki ürününde iyi ama göz çevresi için mucize olmadı hafifletti sadece...toniğini 1 haftadır kullanıyorum fena değil gibi daha gözenekleri küçültüp küçülmediğini çözemedim ama sonuçta dermokozmetik olması içimi rahat ettiriyor...

Bende dün eczacının tavsiyesi üzerine nuxe yağlı ve normal ciltler için kırışıklık kremi aldım 139tl ama yanaklarım yanıyor sürünce ve kızarıyor biraz normal mi böyle bişey yaşayan var mı ilk günlerde

Nuxe nin bb kremini aldim yaninda 15 ml leke ciltler icin temizleyici hediyeydi urunu iki gundur kullaniyorum cildim de karincalanma ve kizariklik oldu niye boyle oldu anlamadim normal midir sizce

merhaba , ben de internetteki olumlu yorumlara bakarak nuxe nin aşağıdaki ürünlerini internetten sipariş verdim, şu an 3 al 2 öde kampanyası var 15 eylülde bitiyormuş. Kullanıp görüşlerimi sizinle paylaşırım .Benim cildim karma umarım cildime iyi gelir.

Canım memnun kaldın mı bu ürünlerden. Ben de bu maskeyi ve kremi almayı düşünüyorum. Almayı düşündüklerimi sen kullanmışsın. Bi yardımcı olurmusun? Sivilce lekelerin varmıydı, sonuç ne oldu ve ne kadar sürede sonuç aldın

Hımm senin masken farklıymış. Şimdi farkettim. Yorumlarını merakla bekliyorum canım

ben masque doux aromatique 3 roses kullanmıştım düzenli olarak,,gayet güzel bi maskeydi, güzel arındırıyor, cildi yormuyor, pul pul dökmüyordu.ama uzun süre niyeyse almadım..geçen gün alayım dedim gittim yanlış almışım :KK43:( masque purifiant doux muş benim aldığım.. anca sürerken farkettim,,aaa baya değişmiş sürüşü kokusu fln diyorum bide..neyse bunuda beğendim ama diğeri kadar memnun kalırmıyım bilmem.biraz denedikten sonra yazarım buraya ama ilk farkettiğim ondan daha hafif bi maske olduğu yani hassaslık fazlaysa bunu tercih etmek daha iyi olur..
Canım nuxe Masque purifiant doux tan memnun kaldın mı?
Gözenekleri sıkılaştırma etkisi nasıl. Başka nasıl etkiler gözlemledin canım yanıt verir misin

Merhaba, benim cilt tipim karma ve yağlı. Ben de Nuxe Aroma Perfection Gel'ini, ve ilk kırışıklıklar için olan bakım kremini almayı düşünüyorum. Yorum yapanlar Nuxe kullanmaya devam ediyor mu? Tavsiye eder misiniz?

Nuxe'un yıkama jelini aldım. Cildi yumuşacık yapıyor kullanmak isteyenlere tavsiye ederim. Yıkama jeliyle yıkadıktan sonra gül suyu ile yüzümü silip sıkılaştırıyorum. Şimdilik evde idilin gül suyu var onu kullanıyorum bitince rosense'nin gül suyu tonigini denicem çok methini duydum. Önümüzdeki ay da nuxe'un gözenek sıkılastirici kremlerinden birini alicam. Deneyimlerimi burada sizinle paylasirim :)

Nuxe'un yıkama jelini aldım. Cildi yumuşacık yapıyor kullanmak isteyenlere tavsiye ederim. Yıkama jeliyle yıkadıktan sonra gül suyu ile yüzümü silip sıkılaştırıyorum. Şimdilik evde idilin gül suyu var onu kullanıyorum bitince rosense'nin gül suyu tonigini denicem çok methini duydum. Önümüzdeki ay da nuxe'un gözenek sıkılastirici kremlerinden birini alicam. Deneyimlerimi burada sizinle paylasirim :)

nuxe un gunes kremını kullandım uzun süre parfümlü olması haricinde çok güzel bir ürün nemlendiriyor ışıltı veriyor.ancak kokukusu rahatsız ettği içi değiştirme gereği duydum ve avene aldım,kuru ciltler için olanını almış olmama ragmen çok kurutuyor yüzüm pul pul oldu sürünce :KK43:

merhaba, nuxe ürünlerini kullandım oldukça da pahalı olduğunu düşünüyorum. özellikle aloe veralı ve antiaging ürünler konusunda iddialı olan alman LR markasının iş ortağıyım. ürünler hakkında bilgi ve ihtiyacınız olan ürünü seçmek konusunda yardımcı olabilirim.

sevgiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
bır suru ıyı tanınan bılınen marka varken neden bunu tercıh ettın acaba kım onerdı sana ılk defa duydum doğrusu ama tanımamamız kotu oldugu yada yaramayacagı anlamına gelmez tabıkı ama oneren onermeyen artık senden deneyıp oğrenıcektır
Nuxe bilinen içeri doğal bir markadır her kozmetık satan yerde bulunmaz fiyatı ortalamın üzerinde oldugundan belki o bakımdan görmemıs olabılırsınız :KK66:

Merhaba nuxe kuru yağını kullanan var mı ? Ve ürünleri nerden bulabilirim

X