Cilt Bakımı Ürünleri Nuxe kullanan var mı ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
sevgili ada67 yaşını yazmamışsın ama 25 li yaşlardan sonra kullanmak gerekiyor. boşuboşuna kozmetik ürünlerine para harcayıpta cildinizi mahvetmeyin, bu hatayı 2 sene öncesine kadar bende yapmıştım. 1,5 sene önce nuxe ile tanıştım iyiki de tanışmışım.evet diğerlerinden (kozmetiklerden yani) biraz pahalı ama nuxe avrupada 1 numara üstelik içeriği %98 bitkisel. benim cildim çok kuru ve hassas olduğu için çok araştırmıştım. maske, temizleme sütü, tonik, peeling, kırışıklık için krem, göz çevresi, renkli nemlendirici, aydınlatıcı seri olmak üzere birçok ürününü kullanıyorum. çok ta memnunum. ama sende kullanacaksan ssevgili ada67 mutlaka eczaneden testerlarını iste ona göre satın al, memnun kalacağına eminin. sonuçlarını bekliyorum sevgiler...:KK3:
Merhaba
Bende nuxe urunlerini alicam bugun eczaneye sordum cok pahali geldi.
Internetteki fiyatlari eczanenin yarisi,ama guvenebilirmiyim emin olamadim internettekilere
Siz nerden aliyorsunuz?

merhaba , ben de internetteki olumlu yorumlara bakarak nuxe nin aşağıdaki ürünlerini internetten sipariş verdim, şu an 3 al 2 öde kampanyası var 15 eylülde bitiyormuş. Kullanıp görüşlerimi sizinle paylaşırım .Benim cildim karma umarım cildime iyi gelir.

Nuxe Masque Doux Aromatique 3 roses 50 ml maske

Nuxe Exfoliant Doux Aromatique Aux 3 Roses 125ml peeling

Nuxe Aroma Perfection Soin Anti-İmperfections nemlendirici
Hangi siteden siparis veriyorsunuz guvenilirmi yani sahtesi olmasin?bende alicamda setini arastiriyorumm fiyatini

Merhaba
Bende nuxe urunlerini alicam bugun eczaneye sordum cok pahali geldi.
Internetteki fiyatlari eczanenin yarisi,ama guvenebilirmiyim emin olamadim internettekilere
Siz nerden aliyorsunuz?
merhaba, bende göz çevresi için bir krem arıyorum ama nuxe kullanıp memnun olanlar var mı ?

X