Cilt Bakımı Ürünleri Nuxe kullanan var mı ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Ashkim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
264
2
ARKADAŞLAR nuxe setini aldım temizleme sütü tonik kırışıklık kremi ve cilt canlandırıcı serum yeni kullanacagım aranızda kullanan varmı iyimi ayrıca bayagı pahalı tavsiyelerinizi bekliyorum

canım böyle bir markayı hiç duymadım ama umarım faydasını görürsün

hiç mi bu markayı bilen yok cevaplarınızı bekliyorum

bır suru ıyı tanınan bılınen marka varken neden bunu tercıh ettın acaba kım onerdı sana ılk defa duydum doğrusu ama tanımamamız kotu oldugu yada yaramayacagı anlamına gelmez tabıkı ama oneren onermeyen artık senden deneyıp oğrenıcektır

bana bunu cilt bakım uzmanı tavsiye etti cildim kuru ve yogun çalışmaktan mat duruyor ve ayrıca kırışıklıklarım başladı kaliteli olsun dedim tavsıye ettiler iyi gelirse hemen paylaşırım kaliteli olsun dedim çünkü avon kullandım diadermine nvea kullandım ama hiç bunları kesinlikle önermem

nuxe çok iyi bir markadır.www.makeupalley.com dan ingilizcen varsa nuxe üye olup,nuxe yazıp kullananların yorumlarını okuyabilirsin cnm.özellikle antiaging kremleri çok begenilmiş.iyi seçima.s

banada nuxe un arındırıcı maskesını önerdıler bugün alıcam bakalım işe yarıcak mı

Mrb aşşkım...
Bana da bugün bir eczande Nuxe marka ürünler tavsiye ettiler. Bende hiç duymamıştım bu markayı dedim. Biraz internette araştırayım dedim. Açıkcası çok fazla yorum bulamadım. Sanırım sen kullanıyorsun... Acaba memnun musun, tavsiye edermisin??? Eczanede Vishy ürünleride satılıyordu ama bana bunu önerdi. Eğer sadece Nuxe ürünler satılıyor olsaydı kendi ürünlerini satmak için öneriyor diye düşünecektim ama Vishy, Avene falan da vardı.
Kullanan biri olarak sen memnun kaldın mı???

Mrb aşşkım...
Bana da bugün bir eczande Nuxe marka ürünler tavsiye ettiler. Bende hiç duymamıştım bu markayı dedim. Biraz internette araştırayım dedim. Açıkcası çok fazla yorum bulamadım. Sanırım sen kullanıyorsun... Acaba memnun musun, tavsiye edermisin??? Eczanede Vishy ürünleride satılıyordu ama bana bunu önerdi. Eğer sadece Nuxe ürünler satılıyor olsaydı kendi ürünlerini satmak için öneriyor diye düşünecektim ama Vishy, Avene falan da vardı.
Kullanan biri olarak sen memnun kaldın mı???

ya ben yaklaşık 5 ay önce kullandım çok iyi geldi ben set halinde temizleme sütü tonik kırışık önleyici kerm cilt canlandırıcı serum ve göz altı kullandım şimdi bitti pahalı oldugu için almadı şimdi sebamed aldım nuxe kaliteli ve nadir bulunan bi ürün ve tavsiye ederim

Nuxe'u yaklasik 2 aydir ben de kullaniyorum. Benim ilgimi paraben icermemesi cekmisti daha cok. Benim cildim karma, o yuzden yeni cikan karma/yagli ciltler icin olan nemlendirici ve temizleyicisini aldim, cok yumusak oldu cildim. Her regli donemimde en az bir sivilcem olurdu, bu ay cikmadi hic. Devam edicem kullanmaya, memnumum simdilik tavsiye de ederim. Biraz pahali ama en azindan iddiali bir urun.

Nuxe'u hiç duymamıştım ama yorumlar ilgimi çekti. Sizin için mahzuru yoksa fiyatları hakkında biraz bilgi verebilir misiniz? Özellikle temizleyici ve nemlendirici fiyatlarını merak ediyorum

nuxe, Fransanın 1 numarası, dünya sıralamasında ise 2. sırada gelen, en çok satan ve güvenilen dermokozmetik markasıdır arkadaşlar...

Siyasal Bilgiler Fak. mezunu ve babasu eczacı olan bir genç Fransız kızımız, 26 yaşında kurmuş bu markayı ve doğal içerikleri, kimyasalların azlığı nedeniyle, pahalı bir markadır fakat çoooookk iyidir...

Ben de bu kızı feyz aldım dorusu, :roflol: çok özendim...

ürünlerinden denediklerim oldu, fakat çok pahalı oldukları için alamadım ne yazık ki...:çok üzgünüm:

nuxe çok iyi bir marka diye duydum ben de temizleme ürünlerinden alacağım kullandığımda yorum yazarım

merhaba,
ben nemlendirici,göz kremi,temizleyici çeşitlerini kullandım. halen nemlendiricisini kullanıyorum, oldukça mmnunum.
temizleyici olarak köpüğünü kullanmıştım, ama vichy'nin pembe şişedeki köpüğü bence daha güzel,onu tavsiye ederim. bi de 3 ü bir arada olan, durulanmayan temizleyicisini kullandım ve halen kullanıyorum. ama yüz temizlemede bende suyla temizleme alışkanlığı olduğu için bu ürünü göz makyajını temizlemek için kullanıyorum. kullandığım nemlendiricisi Crème Fraîche® de Beauté Suractivée, çok memnunum. tavsiye ederim.

X