kasım anneleriiii...beli ağrıyan var mıııı 8 haftalık hamişim bennnnn..

merveseyy

canım oğlum benimmmmm....
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
521
3
39
arkadaşlar ya benim gündüz belim ağrıyor çok.ya hani biraz ilerlemiş bir hamileliğim olsa karnım büyüdü ondan diycem ama daha 8 haftalık.aranızda beli ağrıyan var mıııı?yada daha önceki hamileliklerinde ağrı yaşamış olan?bana yardımcı olun ya.neden olur sizce?

canım bende 6 haftalık hamişim ve benim de çooook başım dönüyo
bel ağrım yok çok şükür

ya arkadaşım aynen benimde acayip belim ağrıyo.normal herlade bilmiyorum yarın doktora gittiğimde sorcam bide ben donuyoruuuuuummm.sizde de üşüme oluyomu???

ya arkadaşım aynen benimde acayip belim ağrıyo.normal herlade bilmiyorum yarın doktora gittiğimde sorcam bide ben donuyoruuuuuummm.sizde de üşüme oluyomu???[/QU

bende bazen oluyor üşüme ama normal zannedersem.kansızlığım var ondan olabilir...bebişleri neyle besliyorsunuzzzzz?birde gazlanıyormusunuz ya bende çok oluyorrrrrr....

Güzelim konuyu görmeden aynı konuyu bende açtım, benimde belim çok ağrıyo ev işini bile doğru dürüst yapamıyom. Bu gün iki gömlek ütüleyeyim dedim hemen yoruldum. Bişey yapmadan bile yoruuyorum yaaa...

canım hamileliğin ilk haftalarında benimde çok şiddetli belim ağrıyordu daha sonrasında kanamam olmaya başladı..doktor düşük tehlikesi demişti ama allah aşükürler olsun kızımı kollarıma aldım..ihmal etme mutlaka doktoruna danış..ama çevremdeki hamişlerin hemen hemen hepsinde duyuyorum bel ağrısı..

Evet canım yarın gidicem zaten doktora, inşallah yarın ilk kalp atışlarını duyacağım. İnşallah bende senin gibi meleğimi kollarıma sağsalim alırım. Allah kızına hayırlı ömürler versin

benimde cok agrıyor ve 5-6 gundur de gunde 1 kere 1 damla kadar bordo renkli kanamam var.

benimde cok agrıyor ve 5-6 gundur de gunde 1 kere 1 damla kadar bordo renkli kanamam var.

canım senin hemen doktora gitmen gerekiyor bence.benimde bir kere bir damla pembemsi gelmişti.ben hemen gittim.düşük tehlikem vardı bir önceki düşükle sonlanmıştı.iki tane iğne oldum düşük iğnesi.ihmal etme

Güzelim konuyu görmeden aynı konuyu bende açtım, benimde belim çok ağrıyo ev işini bile doğru dürüst yapamıyom. Bu gün iki gömlek ütüleyeyim dedim hemen yoruldum. Bişey yapmadan bile yoruuyorum yaaa...

neden bu kadar ağrırki yaaa...sen kaç haftalık hamişsin?

canım hamileliğin ilk haftalarında benimde çok şiddetli belim ağrıyordu daha sonrasında kanamam olmaya başladı..doktor düşük tehlikesi demişti ama allah aşükürler olsun kızımı kollarıma aldım..ihmal etme mutlaka doktoruna danış..ama çevremdeki hamişlerin hemen hemen hepsinde duyuyorum bel ağrısı..

benimde düşük tehlikem vardı.bundan önceki düşükle sonlandı.o yüzden korktum şimdi.belimin ağrısı ondan olabilirmi ki?

canım bende 6 haftalık hamişim ve benim de çooook başım dönüyo
bel ağrım yok çok şükür

yaaaaaaaa kızlar size cevap olarak belim ağrımıyor şükür yazmıştım
ondan sonra aynı gün içinde öyle belim ağrıdı ki 3 saat kalkamadım yataktan
kendi kendime nazar ettim herhal
bu arada benim ara ara özellikle uzandığımda
içim titriyor
yani nasıl desem sanki üşümüşümde tüylerim diken diken oluyomuş gibi
aranızda böyle olan var mı?

canım senin hemen doktora gitmen gerekiyor bence.benimde bir kere bir damla pembemsi gelmişti.ben hemen gittim.düşük tehlikem vardı bir önceki düşükle sonlanmıştı.iki tane iğne oldum düşük iğnesi.ihmal etme
anlıyorum tsk.ler....ben o dusuk onleme ılacını bundan oncekı hamılelıgımde (13 sene once) 6 aylık hamılelıkten doguma kadar kullanmıstım....sımdı cok erken geldı bana...bıraz dınlendım bugun ama gecmedı agrı...vakıt gec, ancak p.tesi gıdebılırım dr.a...umarım bır sey olmaz o vakıte kadar...ne tuhaf...ılk hamılelıgımde bebek ıstemeden hamıle kalmıstım ve kendımde ya da bebekte en ufak sorun olsa dr. a kosarken, sımdı de bu bebegı cok ıstedıgım halde ıhmal edıyorum gıbı gelıyor....ınsallah bır sey olmaz p.tesıye kadar.

anlıyorum tsk.ler....ben o dusuk onleme ılacını bundan oncekı hamılelıgımde (13 sene once) 6 aylık hamılelıkten doguma kadar kullanmıstım....sımdı cok erken geldı bana...bıraz dınlendım bugun ama gecmedı agrı...vakıt gec, ancak p.tesi gıdebılırım dr.a...umarım bır sey olmaz o vakıte kadar...ne tuhaf...ılk hamılelıgımde bebek ıstemeden hamıle kalmıstım ve kendımde ya da bebekte en ufak sorun olsa dr. a kosarken, sımdı de bu bebegı cok ıstedıgım halde ıhmal edıyorum gıbı gelıyor....ınsallah bır sey olmaz p.tesıye kadar.

inşallah olmaz.bizlerede haber ver bakalım.doktorun ne dediğini

ya birde bende kabızlık devam ediyor yaaa.kafama çok takıyorum.birde mide ağrısı öldürüyor.yatırıyor:KK43:

X