Dudak Makyajı Kzlar bi bakarmsnzz:(

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

esmuzo

Aşkbizimkisigerisihikaye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
189
2
slm kızlar benim sorunum dudaklarımfisfisfisya ben ruj sürmeyi pek sevmiyorum
benim dudaklarım çok renksiz ya çok soluk ruj sürmediğim içinde hiç ii durmuyo tabi
bildiğiniz dudakları canlı gösteren ruj sürmeden ama bakımlar varsa benle paylaşırmısınız??şimidedn teşekkürlera.s.

mrb tatlım nıveanın dudak balsamını kullanabilrsin ..lip care güzel bende kullanıyorum ..
sürüldüğü de pek hissedilmiyo yani rahatsız etmiyo seni

cnm senin için süper bi fikrim var :) sınıfta aynen senin gibi bir arkadasım var, işte bu ürünü kullanıyor ve artık parlatıcı ve ruja ihtiyacı kalmadıgını söylüyor :)

1.resim su an arkadasımın kullandıgı :) fiyatı 7 ytl :)

blistexlipconditioner7gqe6.jpg

2. resim de tam aradıgın tarzda bir ürün bunu da ben google da arama yaparken buldum :

lip20tone72os3.jpg
hem renklendirip hem koruyor, kaliteli ürünlerdir güvenebilirsin :)

bu ürünleri nerden bulabilecegin konusunda ise kesin bir fikre sahip değilim :KK43: snrm sen izmirdensin...ben sana kesin ögrenip mesaj atarım...

renk versin istiyorsan çilekli veya vişneli dudak kremleri lipstick şeklinde satılıyor zaten... a.s

arkadaşlar ilginiz için çok teşekkürler hemen bu ürünleri araştırmaya başlıyorum:))

Blistex'i ben de kullanıyorum.Naneli , sürdüğünüz an dudaklarda yanma oluyor,sanki dolgunlaşıyor. :))) Dermatolojik ürün satan büyük eczanelerde satılıyor.Çeşit çeşit zaten...

canım bak dudak amskesi verecem bi dene
1 tane dometes
1 yemek kaşıgı bal
1 yemek kaşıgı yogurt

dometesi rondodan geçir digerlerinide içine sür dudagına sür 15 dkkaa bekle yıka haftada 1 kez uygula göreceksin işe yaradıgını

canım bak dudak amskesi verecem bi dene
1 tane dometes
1 yemek kaşıgı bal
1 yemek kaşıgı yogurt

dometesi rondodan geçir digerlerinide içine sür dudagına sür 15 dkkaa bekle yıka haftada 1 kez uygula göreceksin işe yaradıgını

cidden kırmızı yapıo mu:çok üzgünüm:

X