Sakarya///54

mujo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
17
0
47
acaba! burda benden başka sakarya lı varmı; bilmiyorum ama varsa tanışmayı isterim....

Hızlı Cevap kutunusu açmak için lütfen mesajlarin sağ alt köşesinde bulunan 'Hızlı Cevap' tuşuna tıklayınz.

bende eşimden dolayı malesef sakaryalı oldum ama hiç sevmiyorum burayıııııııııııııııııııııı.ankarayı özlüyorumm

Mrb kızlar bende Kayseri-Bünyanlıyım.Herkese selamlar ,burada olduğum için mutluyum sizleri seviyorum:öperim: :

ben sakarya merkezdeyim beşköprüde oturuyorum .......tanıştığımıza sevindim..

Sakaryalı bu kadar mı? Bende erenler de oturuyorum.
Sakaryalı ve sakaryaya gönül veren arkadaşlar... Sapanca da balon turu başlamış. Bugün hürriyette okudum. Gerçekten müthiş bir şehrimz var umarım bu tarz etkinlikler çoğalır. Bu arada KK olarak birgün balon sefası yapalım.. Sakarya ve çevre illerin katılacağı bir organizasyon olur. Balonla bir saatlik tur ücreti 10 kişilik 280,00 YTL haftaiçi 380,00 YTL'ymiş... Çok heveslendim valla... :) Umarım dikkate alınır...

Sakarya'da doğmadım ama burada yaşıyorum ve burada yaşamayı da seviyorum. Sakarya'da tanıştığım arkadaşlarımı ve komşularımı da seviyorum. Saliha ben de Erenlerde oturuyorum. Balon tuırlarını ben de okudum ve çok hoşuma gitti. Gökyüzü aşığı olan ben şimdi de balon turu hayalleri kuruyorum.
Yok mu başka Sakaryalı?

Atuncay gökyüzü aşığı dğeilim ama sapanca aşığı sayılırım :) Ve macera tutkumdan ötürü şu balon işini istiyorume n kısa zamanda sapancanın üstünde uçmalıyızzzz

Bence de Saliha.Üniversite yıllarında paraşüt çok ilgimi çekiyordu.Ama annemin muhalefeti nedeniyle o isteğimi gerçekleştiremedim . Eşim de balona çok ilgi duydu sanırım en uygun zamanda balona bineceğiz. Ama biliğim kadarıyla kişi başı 280YTL(hafta içi). Yanılıyor muyum acaba?

evet yanlış yazdım galiba yukarda haftaiçi 280 haftasonu 380 anneme sormam valla.. :) sanırım 10 kişilikmiş balon.. 280/10 kişi başı 28 ytl ye geliyor.. yani peşime cebinde 30 lirası olan ve kendine güvenen dostlar aranıyor... var mı ?

Bütün sakaryalı arkadaşlarımın
Mevlüt kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

yarene yar ol ki sevgilin mevla olsun diken değil gül olki aşığın bülbül olsun dostuna öyle bir dost olki adını derman koysun güzel arkadaşlarım mevlit kandiliniz mübarek olsun

kimse yokmu yaa nerelerdsiniz ayyy haydeç abla boşveer canooo gonca güüül huhu daha daha nerelerdesiniz sıkıldım bak küsecem gelin bir selam verinKötü Kazen

Sakaryalı hanımlar nerelerdesiniz? ne oldu hiç karşılaşmaz olduk. Hem bizim topiğimize ne oldu
kuşa dönmüş baktım sadece iki sayfa acaba yenimi açıldı dedim. Neyse yok bu sakaryalılardan
sese seda çıkmaz oldu.
AYAĞA KALK SAKARYA!!!!!!!!!!!
Gelinde iki kelam edelim arkadaşlar.

bende sakaryalıyım sakaryada yaşıyorum ama şuan başka bi şehirde okuyorum. okuduğum şehiri hiç sevmiyorum. nereye gidersem gidiyim en güzel yer sakaryam valla...bu şehrin değerini bilelim:)

Günaydın Günaydın Sakarya
Yağmurlu birgüne uyanmak nasıl???
Sanırım daha kimse uyanamamış.

merhabalar güzeller ooo boşwer hanım sen buralara uğrarmıydın:eek:klava:

X