Saç Uzatma Yöntemleri Saçinizi Uzatmak için Zeytin Yagi Ve Yumurta Aki Karisimi

kxuxboxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
54
0
kızlar kuzenim bundan 1ay önce saçlarını küt kestırdı şimdi ise saçları omuzlarını geçmek üzere nasıl uzattın saçlarını diye sordum zeytın yagi ve yumurta akını karıştırıp krem haline getırdım haftada bir onu uyguluyorum ayni zamanda haftada bırde saçlarıma bal surup duruluyorum 1 ay içinde saçımı 2 kez kestırdım dedı inanamadim ben deniyeceğim sizede onerırım

kızlar kuzenim bundan 1ay önce saçlarını küt kestırdı şimdi ise saçları omuzlarını geçmek üzere nasıl uzattın saçlarını diye sordum zeytın yagi ve yumurta akını karıştırıp krem haline getırdım haftada bir onu uyguluyorum ayni zamanda haftada bırde saçlarıma bal surup duruluyorum 1 ay içinde saçımı 2 kez kestırdım dedı inanamadim ben deniyeceğim sizede onerırım
cnm bilgi için öncelikle saol zeytinyağı ve yumurtanın miktarını sölermisn bide bal saçlarına yapışmıyor mu nasıl yapmış kuzenin a.s.

İnşallah işe yarar gerçekten çok ihtiyacım var. Entele kullandım ancak umduğum etkiyi bulamadım.
Sonuç alırsam mutlaka yazacağım.

ben şampuanımın içine attım balı her kullanım öncesi çalkalıyorum sonuç mükeeemmeeeel :teytey::dance:

valla canım benim saçlarım daha bi sağlık kazandı eşim bile kullanıyor daha güzel şekil aldığından bahsediyor dahası herkese tavsiye ediyoruz...
yumuşacık oluyor...
hemde fönden yıpranan saçları onarıyor....

ben bi kere zeytin yagı ve yuöurta denedim :S iğrenççççççççtttiiii kokusu berbat kaldıkça daha beter oluyor.. ve onu ckarana kadar yarım kutu sampuan bitirdim.. siz nasıl cıkarıyosunuz kafanızdan onları nasıl yıkıyorsunuz... bilen banada söylesin....

bende bi ara hint yagini, badem ve zeytin yagini karistiripda sacima uyguluyordum. nerde okudugumu hatirlamiyorum fakat zeytin yagin gitmesi icin saci yikamadan önce yumurta sarisinin (köpürme özelligi oldugundan )sürülmesi gerektigini okumustum. bi cokkez denedimde. gercekten zeytin yagi gidermeden önce saciniza yumurtasinin sarisini sürerseniz saclariniz yagdan daha cabuk ariniyor.

tatlım denedin mi sen bunu yaaa neler yaptım uzasın die uazamıoo :çok üzgünüm: artık inanasım gelmiyo hiç bişeye

peki bu zeytinyağı ve yumurta akı karışımını saçta ne kadar sürüp yıkamak gerekiyor?

benim bildigim yumurtanın sarısı vitamin deposudur bu durumda bi anormallik var sanırım;(

bu reçeteyi deneyeniniz var mı kızlar?
benim de saçlarımla problemim var,saç bakımı uygulasam iyi olacak diyorum.bilgi için teşekkürler...

arkadaşım kuzenn abartmış olmasın bir ayda küt saç hem omuslara kadar usuo bide 2 kes kestirilmiş hali bi dio inanılmas bişi bu!

yumurtanın beyazını saçtan çıkarmak zor olmuyor mu? bide niye ayırıyouz madem beyazını sürcez sarısını da kullansak?:)

kızlar yumurta bitlendirmesin bizi ben korkuyorum böyle şeylerden birşey olmuyor değil mi o değil kime temizletirim nasıl derim bitlendim diye

kızlar yumurta bitlendirmesin bizi ben korkuyorum böyle şeylerden birşey olmuyor değil mi o değil kime temizletirim nasıl derim bitlendim diye
cnm saçında boya varsa kolay kolay bitlenmezsin korkma bu arada ben bu karşımı yapıyordum ama ben sarısınıda katıyordum saçlarımı güçlendirmişti baya

ayy ben onca yağı enteleyi bilmemneyi sürüyom ama yumurtayı süremem sanırım yaa yok yok süremem ama şu şampuana bal katma işlemini denicemmm bal her derde deva ne de olsa

X