Hiç Bulantim Yok

Bende de hiç yok bende başka belirtilerde yok pek ..Neden göğüslerde ağrı yok diye kafaya takmıştım bende...Bende senin gibi telaşlandım ama şimdi o korkularımı yendim.1 hafta daha bekleyeceğim sonra kontrol.İnşallah güzel bir hamileleik geçirirsin.

aman ne guzel işte inşallahta hiç bulanmaz o bulantılar mahfedıyor ınsanı dua ette bulantın olmasın

Ben 19 haftalık hamileyim ne bulantı,ne kusma nede aşermem olmadı hiç...İnşallah seninde olmaz rahat bir hamilelik geçirirsin.Benim tek problemim hazımsızlık ve kabızlık,onlarıda doğal yollardan ilaç kullanmadan çözmeye çalışıyorum...
İnşallah sağlıcakla kucağına alırsın...

sagolun arkadasla allah sizede banada kucagımıza almayı nasip etsin hayırlısıyla.bi internet sitesinde mide bulantısının gebelik hormonları salgılandığından dolayı olduğunu okudum ve endişelendim bende nie gebelik hormonu salgılanmıyo die:)

Canim Mide Bulantisi Bünyeden Büneyey Farklilik Gösterir..kiminde çok Olurkiminde Hiç Olmaz.korkma Bence.. Inş Rahat Geçiririsin Gebeliğinii:)

ne güzel işte daha ne istiyosun..ben tam 5 ay tuvaletin önünde yattım:)))şu bulantısı olmayan insanları öyle bi kıskanıyorum ki:))) korkma canım bu bi sorun deil her bünye farklıdır..

benim 2,5 aylıkken başladı 15 gün felan sürdü. kişiden kişiye değişir canım. ama çok kötü oluyo. benim az sürdü ama çok kötü geçti.

canım endişelenmene gerek yok benim arkadaşım 38. haftasında ve hiç bulantısı olmayan bir hamilelik geçirdi.Herkeste olacak diye birşey yok.......
Ama senin daha erken bu aralar başlaya bilir.......

Bende 8+1 haftalığım, ilk haftalar hiç olmadı. 6. haftadan beri bazen bulantım oluyor, o da çok rahatsız edici diil.
Sıkma canını, bende takılıyordum niye olmuyo diye, bizim bünye yapmıyo demek ki...
Ama senin bu ara başlayabilir.

X