Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

merhaba arkadaşlar. Bugün tibete başliycam. Burayı hem motive olmak hemde kendimde fark ettiğim değişimleri yazmak için kullanacam. 1.63 boyunda 64.5 kiloyum ve tatlıya bağımlılık derecesinde düşkünüm. öncelikle şekeri bırakıp biraz kilo vermek istiyorum. yarın sabah 3 tekrarla başlıyorum birer hafta arayla sayılar artırılıyordu sanırım. hadi bakalım:KK39:

Yrn baslarim baslayacam baslamaliyim
Off motive olmam lazim yine sirt kasim sikintili hissediyorum gunluk esneme olarak yapsam yeter, yahu km ce yuruyup gik demeyen ben su iki harakete tembelimya kendimi biryerlerden tepesiustu atasim var

Ben daha once 21 cikip epeyde devam etmistim ole mucizeler falan yasamadim Allah icin ciltler,mutluluklar,arzular selale olmadi bende hatta boyun haraketlerine bagli ruyalarin full hd durumunuda sevmemistim ama durusum degismisti bayagi bayagi daha az kas agrim oldu o donem bedenim daha kaliteli oldu az agir bise tasiyinca olan kas titremem gecmisti
Ben :Baslamam lazim baslamaliyim basliycammmmm:rolleyes:
İc sesim :insallah:KK51:

Yrn baslarim baslayacam baslamaliyim
Off motive olmam lazim yine sirt kasim sikintili hissediyorum gunluk esneme olarak yapsam yeter, yahu km ce yuruyup gik demeyen ben su iki harakete tembelimya kendimi biryerlerden tepesiustu atasim var

Ben daha once 21 cikip epeyde devam etmistim ole mucizeler falan yasamadim Allah icin ciltler,mutluluklar,arzular selale olmadi bende hatta boyun haraketlerine bagli ruyalarin full hd durumunuda sevmemistim ama durusum degismisti bayagi bayagi daha az kas agrim oldu o donem bedenim daha kaliteli oldu az agir bise tasiyinca olan kas titremem gecmisti
Ben :Baslamam lazim baslamaliyim basliycammmmm:rolleyes:
İc sesim :insallah:KK51:
aktif olduğumuz bir tpik var istersen orya gel birbirimize destek oluyoruz
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/tibet-kizlari.1053321/

Daha önce gördüğüm etkileri paylaşmıştım.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/tibetin-gençlik-pinari-5-hareket.169075/page-131#post-29138520

Sonrasında gördüğüm etkileri de toparlayarak güncel bir mesaj yazmak istiyorum:

Güncel durum: 21 tekrara ulaşıp 3 hafta devam ettikten sonra çok önceden planlanmış bir ameliyat oldum. Mecburen ara verdim. Bu mola dönemi henüz devam etmekte. Ancak 1.hareketi 21 defa yapmaya devam ediyorum. (Dikişlerime zarar vermeyecek tek hareket bu olduğu için)

Bugüne kadar gördüğüm etkiler:
  • Güne enerji dolu başlama.
  • Saçlarda kuruluk. Gün aşırı yağlanan saçlarım artık daha kuru.
  • Ciltte ışıltı ve gerginlik
  • Kaşlarda hafif kalkma
  • Yanaklarda dolgunluk
  • Göğüslerde dolgunluk (Toplamda 10 kilo kaybetmiş olmama karşın aynı sütyenleri kullanmaya devam ediyorum)
  • Negatif düşüncelerden daha çabuk sıyrılma hali
  • Şakaklarımdaki beyaz teller daha sarımsı bir renk aldığı için boya zamanım geldiğinde eskisi kadar dikkat çekmiyor
  • Baş ağrısı - Bir dönem oldu sonra geçti.
  • İdrarda koyuluk ve koku - Bir dönem oldu. Önce koku sonra koyuluk geçti.
  • Alakasız yerlerde sivilceler - Bir dönem oldu sonra geçti.
  • Senelerdir varlığını sürdüren trioid nodüllerim kayboldu. Önce sol taraftakiler tamamen geçti. Sağ taraf önemli ölçüde küçüldü. Şu anda gözle farkedilmeyecek kadar
bahar halen devam ediyor musun ?

Kesinlikle ....
Ilk başladığın dönemlerde kilo verebildin mi ?
Kiloma tek başına bir etki yaptığını düşünmüyorum..
Zaten o komutu alarak da başlamamıştım.
Ufak tefek eklem ağrılarım olurdu, boynum, belim sıklıkla arıza çıkartırdı. Onlar bitti gitti.
Bir de en önemlisi anormal bir zindelik veriyor. Uykusuz bir gecenin sabahında bile kendimi zorlayarak yapıyorum çünkü yoga sonrası ne oluyorsa o uykusuzluğun getirdiği yorgunluk bile yok oluyor.

Toparlarsam, ben tibet yogasını sağlıklı olabilmek adına yaptım, yapıyorum, yapacağım.

Kiloma tek başına bir etki yaptığını düşünmüyorum..
Zaten o komutu alarak da başlamamıştım.
Ufak tefek eklem ağrılarım olurdu, boynum, belim sıklıkla arıza çıkartırdı. Onlar bitti gitti.
Bir de en önemlisi anormal bir zindelik veriyor. Uykusuz bir gecenin sabahında bile kendimi zorlayarak yapıyorum çünkü yoga sonrası ne oluyorsa o uykusuzluğun getirdiği yorgunluk bile yok oluyor.

Toparlarsam, ben tibet yogasını sağlıklı olabilmek adına yaptım, yapıyorum, yapacağım.
Bende fibromiyalji olduğum için başladım fakat ağrılar devam ara ara bırakıyorum 16 ekimde tekrar başlıcam. Bilgiler için teşekkür ederim :)

Tibete devam istikrar önemli inşallah hiç bırakmadan devam edilmesi gereken hareketler tibetin 5 hareketi.

Son düzenleme:
Yaklaşık 3 ay önce sezaryen ile doğum yaptım. Çok merak ediyorum ne zaman başlayabilirim Tibete diye. Aranızda doğumdan sonra başlayan var mı acaba? Ne kadar süre sonra başladı varsa?

Merhaba ben 6 gündür yapıyorum egzersizleri kisisel gözlemlerimi söylüyorum ilk 2 gün aşırı bir sakinlik ve uyku hali verdi sanırım vücudun bu rahatlamaya ihtiyacı vardi ama ilginc olan aynı zamanda panik atak yaşayacakmışım gibi hissettiğim zamanlar da oldu bu iki günde. Ama sonraki günlerde bu haller olmadı normal enerjide devam ettim sadece sivilceli bir insan olmadım hicbir zaman ergenlikte bile yanaklarimda sivilcelenme var noldu bana derken yorumlarda bunun olabileceğini okudum ama geçecektir o da. Buraya asıl yazma sebebim bütün bunlar dışında vücut ölçülerimi alinca kalca ustu yanlarımda 2 cm kalcada 1 cm ölçü değişimi oldu az gibi gelebilir ama sadece 3 tekrarla 6 günde cok iyi bence devam edicem inşallah, tabi bunlar kişisel deneyimler sadece yazmak istedim çünkü bu forumda yazılanlar bana cok iyi klavuz oldu devaminda farkettigim konulari da yazarım. Bir sıfırdan iyidir arkadaslar sadece 3 tekrarla iyi basladi umarim daha iyi sağlıklı sonuclar alir paylaşırım 🤗

Kızlar sayfa geride kalalı bayağı olmuş da devam edenler var mı? Bu hareketlerin reflüye faydası oluyo mudur?

Waoww tüm yazılanları okuduğuma inanamıyorum:dondurma: Acaip motive etti. Bırakanlar, başlayanlar, yarıda bırakanlar ve hep sürdürenler:KK49: Faydaları da inanılmaz:KK76: Ben de reflü için başladım daha yeni sayılır. Faydalarını bariz gördükçe yazarım. Yapanlar ve yapmayı düşünenler olarak buradan yazarak tekrar sayfayı canlandırabiliriz.:KK16::KK54::KK3:

Hanımlar yaklaşık 6 yıldır hep düzenli olmasada yapmaya çalışıyorum. Düzenli yapıldığında inanılmaz faydaları var. Öncelikle dik durmanizi sağlıyor, inanılmaz enerji veriyor. Cilde parlaklık veriyor benim farkettiklerim bunlar. Şuan 15 tekrardayim. 5 buçuk yasinaibir oğlum var onunla beraber yapıyoruz.

Hanımlar yaklaşık 6 yıldır hep düzenli olmasada yapmaya çalışıyorum. Düzenli yapıldığında inanılmaz faydaları var. Öncelikle dik durmanizi sağlıyor, inanılmaz enerji veriyor. Cilde parlaklık veriyor benim farkettiklerim bunlar. Şuan 15 tekrardayim. 5 buçuk yasinaibir oğlum var onunla beraber yapıyoruz.
Merak ettiğim bir durum oldu.
Altı yıldır yapıyor olmanıza rağmen neden 21 tekrar seviyesine çıkamadınız? Zorlanıyor musunuz?

karatay öncesi ben biraz tembeldim açıkçası gece yatmayayım sabah kalkmayayım diyenlerdendim:KK17::KK17: fakat karataydan sonra ramazan hariç istesemde oturamıyorum fazla sabah ta erkenden zıplıyorum buna tibette eklenince enerjim tavan yapıyor:21::21: kabızlık sorununu ben çörekotu ve kefirle hallettim hiç sorunum olmuyor şükür denemediysen tavsiye ederim cnm:KK19:
Merhaba kabızlık probleminiz ne kadar sürede çözüldü

X