kalp atışını geç duyanlarr?

çikolatalxix_sxuxt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2007
467
11
arkadaslar 7+4 te kalp atışları karnımdan duyulmadı.7+6 da vajinal duyulmadı dr um salıya kadar beklicez dedi. oğlumda 6-7 haftalıkken duyulmuştu.dr um ölmüşte olabilir dedi bebek..bundan daha geç duyulan varmı merak ettim .10 . haftaya kadarda duyulamayanlar varmış doğrumu??

canim ya benim de dusuk yaptigim bebegimde 7 haftalikken kalbi atmamisti.sonra ölü oldugunu ögrendik...
neyse ama dr lar normalde 5 haftalikken kalbi atar dediler herseyin hayirlisi olsun canim stres yapma insallah hersey yoluna girer...

canım bazen geç döllenmeden dolayı bebek daha geç oluşabiliyor
inşallah öyledir canım ve sağlıkla bebeğini kucağına alırsın dualarım seninle....

canım biz bir kaç arkadaş yakın aylarda hamile kalmıştık, benimki8. haftada, bir arkadaşımın 5. haftada, bir tanesinin de 9+5 de duyuldu, bence sabret , ve iyi düşün...

Pınarcım,

Aregon bak ne güzel yazmış, bencede olumlu düşün. :1hug:
Herşey yoluna girecek bence.
Dr'un tavrından bile belli bence.

pınarcım benimde iki tane bebeğimi 7-8 haftalıkken kalp atışları duyulmadığı için kürtajla aldılar inşallah senin bebeğinin kalbi enkısa zamanda hayırlısıyla atar seni çok iyi anlıyorum canım sana tavsiyem içini rahat tutmaya çalış stres yapma yorulma iyi haberlerini bekliyorum...

Merhaba Pinarcim
şimdi Okudum Yazini üzüldüm Ama Içini Ferah Tut Olur Mu Umarim En Kisa Zamanda Duyarsiniz.benim Ki 5+6 Iken Karindan Bakip Duymuştuk Fakat Bu Yrtmedi Benimde Gebelik Kesem 6 Haftalik ölçüsündeymiş Büyük Ihtimalle Düşük Yapacağim :KK43:

canım benimki 6 haftalıkken duyulmuştu kalp atışları. ama arkadaşımın 8 haftalıkken duyulmuştu. demekki bazen geç duyulabiliyo. kendini üzme canım. inşallah en yakında zamanda duyarsın .

Merhaba Pinarcim
şimdi Okudum Yazini üzüldüm Ama Içini Ferah Tut Olur Mu Umarim En Kisa Zamanda Duyarsiniz.benim Ki 5+6 Iken Karindan Bakip Duymuştuk Fakat Bu Yrtmedi Benimde Gebelik Kesem 6 Haftalik ölçüsündeymiş Büyük Ihtimalle Düşük Yapacağim :KK43:

nasıl yani arkadaşım kaç haftalık hamilesin de 6 haftalık kesen

Bu arada benim ilk doktora gittiğimde 5 haftalıkdı ve bebebk görünmüyodu doktor normal dedi bi haftayı gecirmemiz lazım dedi gecen hafta salı gitmiştim şimdi 6 bucuk haftalık umarım duyarız kalp atışlarını yarıniçin randevu aldım gideceğim doktora

çok geçmiş olsun canım e-rabbim birini alır ama yinede hayırlısını verir.bizim ailedede yengem iki defa kürtaj oldu ama sonra dünyalar yakşıklısı oğlumuz oldu sıkma canını

canım çok çok geçmiş olsun. diyecek birşey bulamıyorum görünce çok üzüldüm. hayırlısıyla yeniden hamile kalır bebeğini alırsın yeniden kucağına inş.

Canım çok geçmiş olsun yazıları takip ediyordum,kızlarada soruyordum seni çok üzüldüm.Herşeyde bir hayır vardır,allahım herşeyin daha iyisini bilir,allahım ol dediği zaman bak görüceksin tekrar hamilelik sevincini yaşayacaksın.yeterki sabretmesini ve şuanki durumumuza şükredelim.Allahım evlat isteyen bütün kullarına en kısa zamanda hayırlısını ver .allaha emanet ol kendine iyi bakk.......

:KK43: canım geçmiş olsun çok üzüldüm. evet hayırlısı böyleymiş diyecek bişey yok. canım inşallah en yakın zamanda tekrar duyarsın hamiş haberini. verende allah alanda.

Pınarcımm günlerdir merak içindeydim tatlım ne diyeceğimi bilemiyorum önce ezgi şimdi sen:KK43: hayırlısı böyleymiş demekki ama en azından bir oğlun var ve bir kez daha hamile kalabildiğini öğrendin bitanem biraz dinlen bedenini topla birdaha denersin canım şimdi damadıma iyi bak olurmu? Öpüyorum seni canım büyük geçmiş olsun

X