hamile kalmak çok zormuş

zelixsx82

RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER..
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2007
2.505
11
41
canım bende korunmayı bırakalı 6 ay oldu 6 ayın içinde bir kaç ay bende aynı senın gıbı 2 3 gun erken oldum bu ayda 4 gün geçtim günümü ümitlendim ama negatif çıktı ama adet olmadım henüz bende korunmayı bırakmadan önce adetlerim gayet düzenliydi ne bir gün erken nede birgün geç olurdum heralde bu hamile kalabilecekmiyim psikolojisi hormonlarımızı altüst ediyo canım

Arkadaşlar kasım ayından beri bu siteyi takip ediyorum. İlk defa birşeyler yazıyorum. Biz de 3 aydır deniyoruz. Bu ay 4 gün erken regl oldum. Hayatımda ilk defa... Birkaç gün önce çok ateşlendim, ağır bir grip geçirdim. O etkilemiş olabilir mi? Bu konuda bilgisi olan varsa ve yanıtlarsa sevinirim.Kendi kendime diyordum ki bu ay olmazsa hiç üzülmeyeceğim. Ama çok üzüldüm doğrusu. İşte böyle...

canım maalesef hayatta hersey bızım ıstedıgımız gıbı olmuyor bende ılk aylar cok üzülüyordum cünkü insan hemen hamıle kalacagım sanıyo ama öyle olmadı temmuzda 3 yıl olacak bebek bekleyelı ve gelmeyelı inşaallah rabbım senı daha fazla bekletmez a.s.

canım gecıkmeden bı doktora basvur istersen gercı rabbım verecek olunca öyle yada böyle verıyor

Hemen cevap yazdınız çok teşekkürler. İnşallah hiçbirimiz beklemeyiz. beklemek hakikaten çok zor. Zaman geçmek nedir bilmiyor. Ama sizin yaşlarınıza baktım da daha önünüzde uzun bir zaman var. ben 33 yaşındayım...

Hemen cevap yazdınız çok teşekkürler. İnşallah hiçbirimiz beklemeyiz. beklemek hakikaten çok zor. Zaman geçmek nedir bilmiyor. Ama sizin yaşlarınıza baktım da daha önünüzde uzun bir zaman var. ben 33 yaşındayım...

cnm doktora gıttınmı benım kuzenımın esıde 32 yasında 2006 eylülde evlendıler 5 ay falan olmadı sonra doktora yumurta takıbı yaptırdı klomen kullandı su anda 4 aylık dunya tatlısı bı oglumuz var.ankaradaymıssın sende doktor konusunda bılgı verebılırım cok rahatlatıcı ıyı ve ısını ıyı bılen bı doktor.daha fazla bekleme derim ben yasın su anda oldukca uygun.

aynen canım bende aynı olmazsa üzülmiycem diyorum ama elden ne gelir gene üzülüyorum...yapcak bişey yokki canım elimizden geleni yapıcaz biz gerisi Allahtan artık...dua ediyoruz..stres ten uzak durmaya bak inan bu çok etkiliyor...

bende senelerdir bekleyenlerdenim... ben tedavide oldum üstelik.... klomen +ç.iğnesi ... vs.
ama benimde başarı sağlanamadı... her ay üzülmicem diyorum ... ama nafile 19 martta regli oldum..tam mubarek kandil günü.... tüm kandil günü ve gecesini ağlayarak geçirdim... ama bu gün iyiyim... rabbim musade ettiğinde elbet bende o mucizeyi yaşayacağımı ümit ediyorum....
zaman zaman dibe vuruyor, vazgeçiyorum... ama KKnın kızları sayesinde yine ayağa kalkıp umutlarımı yeşertebiliyorum....rabbim yavrulama güdüsünü vermiş aynı anda umududa eklemiş... inan bana bebek için yapmadığım şey kalmadı, şimdi saysam gülersin.... umut işte ya olursa....

Allah isteyen herkesin yüzünü güldürsün
Stres sıkıntı gebeliğil çok etkiliyomuş
Lütfen biraz daha sakin olalım
Herşeyi oluruna ve zamana bırakalım

Arkadaşlar kasım ayından beri bu siteyi takip ediyorum. İlk defa birşeyler yazıyorum. Biz de 3 aydır deniyoruz. Bu ay 4 gün erken regl oldum. Hayatımda ilk defa... Birkaç gün önce çok ateşlendim, ağır bir grip geçirdim. O etkilemiş olabilir mi? Bu konuda bilgisi olan varsa ve yanıtlarsa sevinirim.Kendi kendime diyordum ki bu ay olmazsa hiç üzülmeyeceğim. Ama çok üzüldüm doğrusu. İşte böyle...

CANIM GRİPLE ATEŞLE Bİ ALAKASI YOK. ZAMANI GELMEMİŞ DEMEKKİ. AMA STRES YAPMA BU KADAR. STRES ÇOK ETKİLİYO HAMİLELİĞİ. KAFANI ÇOK KURCALIYOSA Bİ DOKTORA GİT MUAYENE OL CANIM.

cnm doktora gıttınmı benım kuzenımın esıde 32 yasında 2006 eylülde evlendıler 5 ay falan olmadı sonra doktora yumurta takıbı yaptırdı klomen kullandı su anda 4 aylık dunya tatlısı bı oglumuz var.ankaradaymıssın sende doktor konusunda bılgı verebılırım cok rahatlatıcı ıyı ve ısını ıyı bılen bı doktor.daha fazla bekleme derim ben yasın su anda oldukca uygun.

bana da bilgi werecektin ama unuttun sanırım cnm bana da bu konuda yardımcı olursan sevinirim şimdiden teşekkürlera.s.

X