Gicik Ve Sinir Olduğunuz hareketler, sözler, kisiler

X:
-sana bir şey söyleyeceğim ama söz ver kızmayacaksın.

ben:

- söyle

X:

-yok söz ver sen kızmayacağına

ben:

-ya sen bi söyle

X:aa valla yok belli ki kızacaksın vazgeçtim söylemeyeceğim.

işte bundan nefret ediyorum cinayet sebebidir benim için.

ömer:

-günaydın canım

ben:

- günaydın canım

ömer:

-hani dersten çıkınca beni arayacaktın

ben:

-unuttum yavrum başım kalabalıktı

ömer:

-kim vardı ?

sanki başımda dershanede kim olacak öğrencilerimden başka uyuz oluyorum her gün tekerrür ediyor bu diyalog

Y öğrencinin velisi:

-hocahanım ne dersiniz benim oğlan bu sene sınavı başarır mı?

ben:

-umulur ki kazansın gayret ediyor Y.

Y öğrencinin velisi:

-e canım sen az çok bilirsin bu çocuk kazanır mı kazanmaz mı?

gibi kehanetlerde bulunmamı ısrarla isteyen velinin sıkıştırmasına gıcık oluyorum.

kişiler:ibrahim tatlıses,lerzan mutlu,ebru gündeş,ceylan ..........

ünsüzlerden gıcık olduklarım:stajyerim olan erkek çocuğu,patronum dershane sahibi.kocamın arkadaşı erhan,yakınımdaki bir markette çalışan çok bilmiş kasiyer genç kadın

uzar gider

:roflol::roflol::roflol:ne komikmiş nan sinir oldugun şeyler koptum valla..

yanlışlıkla 2 kere gönderildiği için sildim

Son düzenleme:
kaç sene oldu bebek yokmu.yapda sevelim.yoksa problemmi var sendemi eşindemi sorun var.
şeytan diyorki olmuyo kardeşim kimene ya benim çocuğumdan.sevecek başka çocukmu yok etrafta

beklenmedik bir anda çalan zil ve kendince süpriz yaaptığını sanan misafirler

içinde benimde dahil olduğum ama haberim olmayan programlar

hafta sonu sıkılmayın.sizin çocukta yok. tek başınıza kalmayın evde bize gelin veya biz gelelim diyen kişiler.sanki çocuk olmadan eğlenilmiyor.

babanın eşine niye anne demiyorsun gibi saçma sapan sorular

bu soruların hepsinden nefret ediyorum

''Bunu yeni mi aldın? Kaça aldın?''

(Bir kere üzerimdekini beğendiysen , üzerindeki çok güzelmiş nerden aldın diye sorabilirsin. Bunu yeni mi aldın kaça aldın sorusu bana art niyet izlenimi veriyor.Cevap olarakta sana ne demek istiyorum.Ki birde bunu soran 55 yaşındaki kaynanamsa! Ne yapıcaksa , 25 yaşındaki geininin giydiğini mi giyicek nedir , gerçi 50 bedeni yoktur giydiğim giysilerin :KK70: )

Kaynanama gıcık değil tilt oluyorum.
Çok ve boş konuşan kadınlara gıcık oluyorum.
Her ortamda gerginlik yaratmak isteyen memnuniyetsiz tiplere gıcık oluyorum.

Kendilerini ilgilendirsin yada ilgilendirmesin herşeye burnunu sokanlar
Sadece muhalefet yapmak için konuşanlar
Bir yere giderken Nereye? diye soranlar
Kendilerini dünyanın merkezi sananlar
Acayip laflar üreterek Türkçeyi katledip yeni bir dil oluşturmaya çalışanlar
Başkalarının haklarını yok sayanlar
Toplum içinde ikili ve sessiz konuşanlar
Selam bile almayan ukala tipler...
vs vs bende ne çok şeye sinir oluyormuşum meğerse

nezaman evlenecen?
bilmiş bilmiş konuşanlara.(hayatta anlaşamam o insanlarla hemen uzaklaşırım)
bana sorulan soruya başkalarının cevap vermesine.

bu uzarr giderrr

Şenizbenim 2 tane eski dostlarım şimdiki gıcık olduğum kişiler aklıları sıra beni kıskandırmak için şekilden şekile giriyorlar bir tanesi saçını boyatmış aman allahım evlerden ırak olsun insansan bu kadar mı çirkin olur öbürü sanki prenses zannediyor kendini ama arkadan göremiyor kendini yazık bunlara ya resmen güzellikleriyle cevre kirliliği oluşturuyorlar bunları ğörmeye gıcık oluyorum

sokakta cak cak sakız çiğneyip bi de balon yapıp patlatan kadınlara hatta ve hatta böle sakız çiğneyen erkeklere fitil oluyorum ağzına çakasm gelio git evnde nasıl çiğniyosan çiğne ya

gereksizi konuşanlara,kendini beğenmişlere,gıcık olurum:mymeka:

he bi de saat geç mi olmuş bu evde işten gelen mi var dinlencek mi napcak diye hiç düşünmeden saat 23-23:30 da bile kapımızı çalmaya cüret eden kendini bilmez kocasını evde uyur halde brakıp bize gelen üst komşuya deliriyorum ama az kaldı yaknda patlicam

Akrabalarimin hepsine gicik oluyorum cünkü hepsini anladim artik, verdigmiz sürece iyidik seviyorlardi bize ne zaman maddi yardim kesildi sevgi ilgide bitti.naniknanik

Birde bir bakisla bütün dünya kadinlarini elde edecegini sanan erkeklerden nefret ediyorum ayyy iykk yine midem bulandikafamçokkarıştı

Akrabalarimin hepsine gicik oluyorum cünkü hepsini anladim artik, verdigmiz sürece iyidik seviyorlardi bize ne zaman maddi yardim kesildi sevgi ilgide bitti.naniknanik

Birde bir bakisla bütün dünya kadinlarini elde edecegini sanan erkeklerden nefret ediyorum ayyy iykk yine midem bulandikafamçokkarıştı

sana katılıyorum canım a.s.

''Bunu yeni mi aldın? Kaça aldın?''

(Bir kere üzerimdekini beğendiysen , üzerindeki çok güzelmiş nerden aldın diye sorabilirsin. Bunu yeni mi aldın kaça aldın sorusu bana art niyet izlenimi veriyor.Cevap olarakta sana ne demek istiyorum.Ki birde bunu soran 55 yaşındaki kaynanamsa! Ne yapıcaksa , 25 yaşındaki geininin giydiğini mi giyicek nedir , gerçi 50 bedeni yoktur giydiğim giysilerin :KK70: )

Kaynanama gıcık değil tilt oluyorum.
Çok ve boş konuşan kadınlara gıcık oluyorum.
Her ortamda gerginlik yaratmak isteyen memnuniyetsiz tiplere gıcık oluyorum.
BENİM HİSLERİMİ DE DİLE GETİRMİŞSİN SAĞOL VALLA CANIMMM a.s.

niye hiç gelimiyonuz deyip te benim gelmeme fırsat vermeyen hafta bir damlayanlara gicik oluyom bırak izin versen gelecemde demi ama...İŞİNEgelince selam verenlere alo diyenlere,,,, bide canım sıkıldı senle bi oturayım diyenlere yav belki benim de canım sıkkın sen iyice sıkıyon ama onu düşünmüyo bazıları işte

:roflol:ÇOK HOŞSUN YA CEVABINA GÜLDÜM AKŞAM AKŞAM SAĞOL

Bayanlar..sorum size..
Gicik kaptiginiz kelimeler varmi ???
benim cok sırnaşık şey
1. Avrat (nefret ediyorum yaa :eek:klava: )
2.Almanci :kızgın:
3. Akidisler (cocuksu bir sekilde arkadaslar demek) tatlicadiarzu
bu gibi seyler iste..size söylenmesinden gicik oldugunuz seyler..yada belkide esiniz aileniz kullaniyor böle kelimeleri..

kız arkadaşların birbirine "aşkım" die hitap etmesi çok itici gelio banajeyyar
ee ne anlamı kaldı aşkına aşkım demenin:1closedeyes:

aynen katiliyorum....yada bitanem falan..iyy...cok yagci konusmalardan zaten nefret ediyorum

Arkadaşlarıma bir tanem diyorsam içimden geliği içindir, yağcılık komik bir saptama:))
Gıcık olduğum kelimeler :
Karı(Kadın daha doğru)
Bayan(Kadın daha doğru)
Deprasyon(doğrusu depresyon)
Şarz(doğrusu şarj)
Tiskinmek(Doğrusu tiksinmek)
Uyuklamak
Gözükmek(görünmek daha uygun geliyor:) )
Daha vardır mutlaka ama şimdilik bu kadar :içelim:

benim gıcık olduğum kelimeler lan,karı gibi kelimeler lan lafı ekseri erkeklerin çokca kullandığı kelimedir bu kelimeden nefret ediyorum

giller eki yani mesela annemgiller ..gibi uyuz oluyorum yaa
zaten türkçede böyle bir ekte yok:)

X