kanamam çok fazla

ilayda51

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
25
0
kanamam çok fazla.arkadaşlar daha öncede sormuştum cevap alamadım yanlış yere yazmışım.aşılama olmuştum sonuç negatif ertesi gün adet oldum ve aşırı kanamam var bir de ağrılarım çok fazla.aşılamadan mı kaynaklanıyor bilen var mı?ilk aşılamamdı yani niye böyle oldu anlamadım

canim ayni sorun bendede var,yanilz ben 8 ay önce dogum yapmisdim,ondan sonra cok kanamam oldu,agrim yokdu ama bu ay,bayagi bi agrim oldu yatakdan kalkamadim,biraz arasdirdim intden rahim iltihaplanmasinin belirtilerine benziyor,sali gunu doktora gidecegim bende merak ettim insallah kötu bir sey yokdur,bence sende git doktora,aksatma...saglik ihmale gelmez

nefisem teşekkürler canım sende olmasan kimsenin cevap yazdığı yok.benim bu aşılama döneminde 3 yumurtam gelişmişti.şimdi bu üçüdemi adet olarak atılıyor onu merak ediyorum acaba ondanmı kanamam fazla.normalde zaten adetlerim çok düzensiz,heralde gelmiyo gelmiyo sonra toptan alıp gidiyo.tekrar teşekkürler canım cevap için.

eyer progestan verdilerse ondan oluyor cünki bebek olusumu icin o hap rahimin ic tabakasını kalınlastırıyor eyer hamile kalamasan adet biciminde dısarı atılıyor normale biner o merak etme

evet canım progestan kullandım 10 gün,başka bişeyden olmasında,saolasın valla içimi rahatlattın.normal değil biliyorum ama bişeyde yapamıyorum ki..........

X