Göz Makyajı göz kaleminizin kalıcı olması için

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
E

EU1

Ziyaretçi
özellikle gözlerimizin alt içine uyguladığımız kalemler ne kadar iyi marka olursa olsun gün içinde akabibiliyor yada dağılıp yorgun görünmemize sebep oluyor,benim uyguladığım yöntemse gözaltına kalemi sürmeden önce kulak temizleme çubuğuyla göz içinin ıslaklığını va nemini almak,böyle yapıp üstüne kalemi sürünce (ki sürerken hissedeceksiniz) kesinlikle akma,dağılma yapmıyo ve gün boyu kalıcı oluyo...bide siyah kalemle bunu yaparsanız sürma çekmiş gibi duruyo
ben hep böyle yapıyorum,sizede tavsiye ederim....

Teşekkürler canım deneyeceğim. ben sabahları sürüp dışarı çıkınca gözlerimden yaş geliyor ve hiç sürülmemiş gibi oluyor bu da benim sinirlerimi bozuyor - du.

umarım sende de işe yarar,bir de sana tavsiyem mac marka göz kalemi,özellikle de siyahı süper,çok marka denedim ama bu çok iyi,tek sorun çıkarırken yaşanıyo :KK66:

bu güzel bi yönteme benziyo.bende göz altına koyu gri far sürüyorum ince bi şekilde aynı göz kalemi gibi duruyo ve akmada olmuo.tavsiye ederim

Ben 10 yillik gözlerime kalici makyaj yaptirdim sabah kaltigimda banyodan ciktigimda hep kalici ne akiyor nede kalem cekme derdi kaldi
tavsiye ederim

lens kullananların çaresi yok ama :KK43:

göz kaleminini bilmem ama siyah far ve kahve tonlarında far kullanmıyorum hiç direk o renklerde göz kalemini alıp sürüyorum sonra yaydırıyorum fara göre çok çok daha kalıcı oluyor.far yerine kalemi yaydırıyorum kalıcı olsun diye çoğu zamn.

arkadaşlar flormar siyah göz kalemi hiç akmıyor, tavsiye ederim..

bende flormar göz kalemi kullanıyorum ama yinede akıyor özellikle sabahları kalem sürdükten sonra rimel de sürerseniz akmıyor ben her zmn öle yapıyorum tavsiye ederim yerimseniben

ben max factor aldım malesef oda akıyor. iyi die almıştım ama nafile.flormar da kullandım oda akıyor. ne yaptıysam olmuyor. alt göz içine sürüyorum sürdükten sonra hafif ağıtıyorum ama akşama yine akıyor. hiçbir çare yok sanırım:KK43:

En guzeli waterproof kalem kullanmak, sabah sürüyosun aksama kadar hic akmıyor:smiley-cool:

ben max factor aldım malesef oda akıyor. iyi die almıştım ama nafile.flormar da kullandım oda akıyor. ne yaptıysam olmuyor. alt göz içine sürüyorum sürdükten sonra hafif ağıtıyorum ama akşama yine akıyor. hiçbir çare yok sanırım:KK43:

cnm max factor un hangi kalemini kullandın bende kullanıyorum ben çok memnunum

X