sezeryan olucaklar kaçıncı haftaya gün aldınız?

esra27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2007
123
0
43
Slm Kizlar. Bana Doktor 28 Martta Gün Vericek. Ben 38+3 Te Olmak Istiyorum . Sizler Nezamana Gün Aldiniz?

benımde 38+3 te olucak ALLAHTAN bısey olmazsa,14 nısan,ayrıca benım dogum gunum oglusum annesıyle aynı gun dogucak ALLAHIN ıznı ıle hepımıze hayılı evlatlar kolay dogumlar dılıyorum...

Slm Kizlar. Bana Doktor 28 Martta Gün Vericek. Ben 38+3 Te Olmak Istiyorum . Sizler Nezamana Gün Aldiniz?

Selam, doktorum 38+5 de gün verdi yani 7 Nisan'a geliyor günü Allah kısmet ederse.
Hangi hastanede olacak kısmetse sizinki? Offf korkuyorum ben ya........

kızlar benımde 27 kontrolum var,o zaman netleştırıcez,ama en son konustuğumuzda 10 nisandan sonra bı gun seç demişti,bakalım hayırlısı hepimiz için inşallah

canlarım benim de sezeryan günüm ayın 1 inde belli olacak
10-15 nisan arası istiyorum ben ama kısmet tabi...

merhabalar

merak ettim de ... herkez kendi isteği ile mi sezeryan olacak ? bana da doktor 24 nisan olarak gün verdi... normal tarihten 5 gün önce.... :emir_bebek:

selam
benimkisi de 8 nisan yani 38+2
6-10 nisan arası gün belirleyin dedi biz bunu seçtik
umarım herşey yolunda olur

banada dr. 10 undan sonra gun seç dedı,bakalım hayırlısı canım

Ben 38+4 e gün aldım.4 nisan cumaya denk geliyor.sabah 06.30 da hastanede olucam.07.30 da sezeryana alıcaklar:))

hadi bakalim allah hepinize yardim etsin kizlar, biz normal dogumu bekliyoz tabii son anda ters bisey cikmazsa. ama gununuzun belli olmasi daha iyi bence. ben suanda her gece acaba yarin mi diye bekliyorum bu da cok stresli oluyooo

hadi bakalim allah hepinize yardim etsin kizlar, biz normal dogumu bekliyoz tabii son anda ters bisey cikmazsa. ama gununuzun belli olmasi daha iyi bence. ben suanda her gece acaba yarin mi diye bekliyorum bu da cok stresli oluyooo

Açıkçası benimde aklım sezeryana kaymıyor değil valla. insan okudukça özeniyor oh ne güzel saati belli günü belli herşeyini ona göre ayarlarsın gezmeye gidiyor gibi gidersin planlı programlı. Artık hayırlısı nasılsa o şekilde olması için dua ediyorum. Geç olsunda güç olmasın.

nisan annelerinin büyük çoğunluğu sezeryan olucak galiba.hakkımızda hayırlısı bakalım.

benim daha belli degil ya :uhm: ama kontrolümüz salı günü ozaman belli olacak artık ben çook heycanlanıyorum kızlar ya kalbim dışarı çıkacak gibi valla çarpıntım özellikle gece yatarken çook oluyor çünkü dogumu kızımı düşününürken birden heycenlanıyorumm :emir_bebek: ya artık geçmek bilmiyor ama bugünlerinde tadını çıkarmak güzel oluyor şakkıdı

Ben Nisanın 9'da doğum yapcam 39+2 oluyor.Zaman artık daha yavaş ilerliyor sanırım son zamanlara doğru iyice sıkıldık ve ağırlaştık buda aktivitelerimizi kısıtlıyor.

Bende çok Heyecanliyim. Kismet Olursa Meltem Hastanesinde Yapicam Doğumu. Perşembe Günü Herşey Belli Olucak. Inşallah Sağlikla Gelir Bebişlerimiz.

dr nisanın ilk haftası dedi ama kesin tarihi 31 martta belirleyeceğiz :) meleğim ters olduğundan erken alınacak..
bende telaş yapıyorum çok..heyecanda ayrı..birde doğumdan sonra hiçbirşey yapamayacak durumda olacakmışım gibi geliyor oyüzden herişimi halletmeye çalışıyorum..ve o yüzden akşamları bitik oluyorum:a015:

dr nisanın ilk haftası dedi ama kesin tarihi 31 martta belirleyeceğiz :) meleğim ters olduğundan erken alınacak..
bende telaş yapıyorum çok..heyecanda ayrı..birde doğumdan sonra hiçbirşey yapamayacak durumda olacakmışım gibi geliyor oyüzden herişimi halletmeye çalışıyorum..ve o yüzden akşamları bitik oluyorum:a015:

ah cnm ya sanki beni anlatmışsın
benim de 31 martta belli olacak
bebişim ters
allah hepimiz için hayırlısını göstersin...

X