Çakşır kökü suyu;meni artırıcı

duygu2008

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
1.139
2
39
Çakşır; yurdumuzun güney (genellikle Hatay) bölgesinde bolca yetişmektedir. Bu bitkinin meyvelerini bölgede bolca yiyen keçi ve koyunlar; bol miktarda ikiz ve üçüz doğurmaktadır. Bunu gören Alman ve Amerikalı bilim adamları bu bitkinin bileşimini araştırmaktadır. Bölgede afrodizyak ve meni artırıcı olarak kullanılmaktadır. Çakşır'ın köklerinden su buharı distilasyonu ile damıtılmış çakşır suyu elde edilmektedir. Bilinen bir yan etkisi yoktur. Bileşiminde; nişasta, kateşik tanen, saponin, alkaloit, rezin ve uçucu yağ taşımaktadır.

Canimm Aktarlarda Varr.. Ben Almiştim Eşimde Sperm Azliği Var Diyee Ama Allaha şükürr Ona Gerek Kalmadi Biz Sadece Keçi Boynuz Kürü Ve Pekmezi Içirdim Sabah Akşam Aç Karnina 1 Ay Boyunca Bol Bol çilek Portakal Muz Kivi Falan Yedirdimm şükürler Olsunn Hamile Kaldimm...eşimin Sperm Azliği Vardi Bu Arada

Canimm Aktarlarda Varr.. Ben Almiştim Eşimde Sperm Azliği Var Diyee Ama Allaha şükürr Ona Gerek Kalmadi Biz Sadece Keçi Boynuz Kürü Ve Pekmezi Içirdim Sabah Akşam Aç Karnina 1 Ay Boyunca Bol Bol çilek Portakal Muz Kivi Falan Yedirdimm şükürler Olsunn Hamile Kaldimm...eşimin Sperm Azliği Vardi Bu Arada

KEÇİ BOYNUZU KÜRÜ NE Kİ... KEÇİ BOYNUZU PEKMEZİ NERDE SATILIYOR... marketlerde mi? nası vercem.. sabah akşam aç karınla dimi...bide kivi fallan yedireyim bakalım neler olacak...

HÜRREM CANIM SİZİN SORUN NEEE
KEÇİ BOYNUZU KÜRÜ: 7 KEÇİBOYNUZU KÜÇÜK KÜÇÜK KIR YARIM LİTRE SUDA KAYNAT 15 DK DİNLENDİR. VE SABAH AKŞAM BU KEÇİ BOYNUZU SUYUNU AÇ KARNINA İÇİR KOCANA CANIM HARNUP PEKMEZİ DİYE GEÇİYO CANIMM AMA DİKKAT ET DOĞAL OLSUN.. BOL BOL YEŞİLLİK ROKA TERE FALAN YEDİR 1,5 YIL HİÇ KORUNMADIKK VE BEBEĞİMİZ OLMUYORDU.. 15 OCAK DR GİDECEKTİK AŞILAMA İİN VE BENDE 13 OCAKTA ADET OLACATIM AMA OLMADIMM ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİİ BİZE KENDİLİĞİNDEN VERDİ BU GÜZEL MELEĞİMİZİ.. ALLAHIMM O KADAR BÜYÜKKİ YETER Kİİ YÜREKTEN İSTE.. BİDE BEN 41 YASİN ADADIM ALLAHIMA ONU OKUYORDUMM CANIM

HÜRREM CANIM SİZİN SORUN NEEE
KEÇİ BOYNUZU KÜRÜ: 7 KEÇİBOYNUZU KÜÇÜK KÜÇÜK KIR YARIM LİTRE SUDA KAYNAT 15 DK DİNLENDİR. VE SABAH AKŞAM BU KEÇİ BOYNUZU SUYUNU AÇ KARNINA İÇİR KOCANA CANIM HARNUP PEKMEZİ DİYE GEÇİYO CANIMM AMA DİKKAT ET DOĞAL OLSUN.. BOL BOL YEŞİLLİK ROKA TERE FALAN YEDİR 1,5 YIL HİÇ KORUNMADIKK VE BEBEĞİMİZ OLMUYORDU.. 15 OCAK DR GİDECEKTİK AŞILAMA İİN VE BENDE 13 OCAKTA ADET OLACATIM AMA OLMADIMM ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİİ BİZE KENDİLİĞİNDEN VERDİ BU GÜZEL MELEĞİMİZİ.. ALLAHIMM O KADAR BÜYÜKKİ YETER Kİİ YÜREKTEN İSTE.. BİDE BEN 41 YASİN ADADIM ALLAHIMA ONU OKUYORDUMM CANIM

rabbim duymuş sesini ... dilerim bizede verir.. benimde çok adaklarım var.. ben herşeyi denedim... olmuyor.. olmuyor... bi de bunları deniyim bakalım....belki bu kez olur....fisfisfis
teşekkür ederim tatlım .... ilgin için... ve bilgiler için...

Ne çakşır otu nede keçiboynuzu kürü bizde hiçbir işe yaramadııkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 Eziyeti kocişee kaldıı..kaydirigubbakcemile3Bugunde lavobadan aşağıya keçiboynuzu pekmezinii döktümm büyük bir zevkleeee:dance::dance::roflol::roflol:

Ne çakşır otu nede keçiboynuzu kürü bizde hiçbir işe yaramadııkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 Eziyeti kocişee kaldıı..kaydirigubbakcemile3Bugunde lavobadan aşağıya keçiboynuzu pekmezinii döktümm büyük bir zevkleeee:dance::dance::roflol::roflol:

aynen balımmm bizde de hiçbir işe yaramadıı...bende hepsini kullanmayı bıraktımmm hemde çoktannnnnnnn.....allah hayırlısını versin o nasip etti mi herşey olurr....:emir_bebek::ecrin_bebek:

ben çakşır suyu aldım aktardan değişik bi tadı var karanfilli kokuluacı bi tat terettüt ettim açaba tadına bakan varmı bu suyun ben sahte olmasından korkuyorum kocama bişey olmasın internette bi firmanınki 30 ytl ben 10 ytl aldım bilmiyorumkismile

çakşır suyunu bilmem ama çakşır macununu herkese tavsiye ediyorum.bugünde bir bayan arkadaşım eşine yedirdiğini ve sperm sayılarında artış olduğunu(sayısını bilemiyorum unuttum) doktorunda bu durum karşısında şaşırdığını söyledi..
kimi hastalarda işe yaramaması bu macunun faydasız olduğu manasına gelmemeli.hemen bir içimlikle fayda beklenmemeli.buna devam edip sperm sayısında artış olup olmadığıda test edilmeli..
Mevlam dert vermişse devasınıda vermiştir.
Çakşır ~ Çakşır Macunu, Çakşır Otu, Çakşır Suyu, Çakşır Kökü adresinden güvenle temin edebilirsiniz..
selam ve dua ile.:82:

Son düzenleyen: Moderatör:
canimm aktarlarda varr.. Ben almiştim eşimde sperm azliği var diyee ama allaha şükürr ona gerek kalmadi biz sadece keçi boynuz kürü ve pekmezi ıçirdim sabah akşam aç karnina 1 ay boyunca bol bol çilek portakal muz kivi falan yedirdimm şükürler olsunn hamile kaldimm...eşimin sperm azliği vardi bu arada

canım eşinde sperm azlığı olduğunu yazmışsın bende çakşır suyu aldım ve aynı zamanda keçi boynuzu kürüne başladık ama sperm azlığı değilde hareketli hareketsiz olması etkili die biliyorum yani sperm az ama hareketlilik oranı iyi olması hamileliğe yetiyor die biliyorum rabbim yardım etsin bizimde bebeğimiz hayırlı bir evladımız olsun :KK43:(

X