Beta-HCG kan testi sonucu...

E

EU1

Ziyaretçi
Gebelik testi aldım. Çizgi çift çıktı fakat birisi daha belirgin değil. Bende meraktan doğumevine gittim. Kan tahlili istedim gebelik için... Sonuçta burası biz anne ve anne adaylatına ait bir site. Dr baktı adetin ne kadaar gecikti dedi. Bende daha günüm gelmedi gebelik testi aldım eczaneden olumlu çıkınca çok şaşırdım, heyecanıma yenik düştüm geldim dedim. Öğleden sonra 1.5 ta sonucumu almaya gittim. Ölecektim heyecandan. Ayakta durmakta bile zorlandım. Fakat dr. şu sonuçlara göre 1.5 haftalık gebesin dedi. Sonuçlar şöyleydi kızlar;

Tetkik Adı: Beta-hCG
Sonuç: 11.10 çıktı...

fakat daha adet günün bile gelmediği içinde seni ümitlendirmek istemiyorum dedi. adet günüm ayın 27'sinde dr'da mişli konuştu oda kesin diyemedi. Kafam karışık. ne yapacağımı şaşırdım. Garip bir ruh hali içerisindeyim. Arkdaşların çoğu değerin yüksek chg olması da kesin hamile diyorlar. Sizin fikirlerinize çoooooooooook ihtiyacım var yazın bana kızlar...!!!!

canım hcg oranın daha düşük 2 gün sonra yine yaptır yükselmesi lazım yükselmez düşerse eğer gebeliğin sonlanır adet kanamanla beraber benimde öle olmuştu çünkü moralini bozmak için yazmadım ha sakın yanlış anlama beni bildiğimi söledim ok inş hcgen yükselir çok çok a.s

canım gebeliğin çok yeni olduğu için düşük çıkmıştır biraz bekle testi sonra tekrarla yüksek çıkması lazım o zaman hamişsin demektir ama şuan çok erken gebeliğine 1 hafta var bir kaç gün geçsin

canım daha adetine baya varmış.Gebeliğin yeniyse belki değerin ondan düşük çıkmış olabilir.Ben en son kan testi yaptırdığımda doktor bana 0-6 arası negatif demek demişti.Benim 2 çıkmıştı test sonucum yani negatifti.İnş.hamilesindir canım.

henüz erken olmasına rağmen yüksek çıkmış.halsizlik uyku hali kasıklardan bacaklarına kadar gelen kıramplar varsa hamile olabilirsin.gerçi bu şikayetler kimisinde regliden öncede oluyo sende önceden bu belirtiler olmayıp şimdi oluyosa hamilesindir.2-3 gn sonra bhcg hormonunu birdaha ölçtür.inşallah hamişşindir.a.s.

cnm bende adet tarihime 4-5 gün kala dayanamayıp yaptırmıştım 27 çıkmıştı şu andan 3,5 aylık hamileyim benimde testte çok silik çıkıyordu. inş seninde öyledir hayırlısı bakalım :))48 saatte biir hormon ikiye katlıyormuş ben günüm gelene kadar 2 günde bir yaptım ve her seferinde çizgi daha belirgindi

ben kan testimi çarşamba günü yaptırdım. iki günde bir hormonun ikiye katladığına eminmisin :)) bende pazartesi sabah erkenden gidip tekrar yaptıracağım desene varsa 4-5 katlayacak.... :))

ay valla kızlar sağolun ama doktorda 11.10 çok düşük bir değer dedi. 5 in üstü hamile demedi ki aayyyyyy delircem yaa meraktan...

aslında adet gününü beklesen daha iyi olurdu..ama bilirim beklemek çok zor.çıkan sonuca göre hamilesin canım.bana doktorum 5 in üstü hamile demişti.ben adet günümden 1 gün sonra yaptırmıştım 75 çıkmıştı bana da düşük gelmişti ve 2 gün sonra tekrar yaptırıştım.içini rahatlatmak için sende böyle yapabilirsin değer 2 günde 2 kat artıyor normal gebeliklerde..inşallah hayırlı haberlerini alırız....

canım hamilesin tebrikler
drun dediği olay bazen hamilreliklerde çok erken kayıplar olabiliyo ama kadınlar bunu farketmiyolar dr bunu demek istemiş
ama merak etme inş değerin yükselecek ve bebişini kucağına alcan

kızlar yaa, dediğiniz gibi p.tesi sabah erkenden gidip yaptıracağım.. umarım katlar, heyecandan ölmek üzereyim desem inanırmısınız :))

değerlerinizi yazınsana 2 günde bir test yaptıran hanımlar...:))) pamuk eller tuşlara...

ben kan testimi çarşamba günü yaptırdım. iki günde bir hormonun ikiye katladığına eminmisin :)) bende pazartesi sabah erkenden gidip tekrar yaptıracağım desene varsa 4-5 katlayacak.... :))[/QUO

eminim çünkü drum söyledi daha önceden kimyasal gebelik geçirdim 48 saatte bir değerlere baktırdı 48 saatte bir değişir normal gebelikse 2 ye katlar demişti :teytey: hakkında hayırlısı:nazar:

bazı hamileliklerde değer hamiş gibi çıkıyor ama sonra adetle beraber kan şeklinde kaybediliyor doktor belki bu olabilir diye seni ümitlendirmek istememiştir ama benim içimden şuan hamile olduğun geçiyor inşallah öylesindir yapman gereken 2 günde 1 betahcg yaptır bunu 1-2 kez tekrarla ve sonuçları karşılaştır bir diğeri öncekinin 2 katıysa kesin hamişsin canım artık bu konularda okuya okuya tecrübelendik:)))

kızlar yaa, dediğiniz gibi p.tesi sabah erkenden gidip yaptıracağım.. umarım katlar, heyecandan ölmek üzereyim desem inanırmısınız :))

değerlerinizi yazınsana 2 günde bir test yaptıran hanımlar...:))) pamuk eller tuşlara...

kızlar yaa ben cavp yazarken göndermekte zorlanıyorum site çok yavaş, sizlerdede öyle mi..?

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr belırtılerınızı yazarmısınız bizlere lütfen bizde k.k arkadaşımla beraber test yapıcazda .Adet öncesi belirtiler nasıldıı:teytey:

ay valla kızlar sağolun ama doktorda 11.10 çok düşük bir değer dedi. 5 in üstü hamile demedi ki aayyyyyy delircem yaa meraktan...

evt canım düşük bir değer ama 2 gun sonra tekrar yaptır,en az ıkıye katlanması lazım hatta yarın öğleden sonrada yaptırabılırsın..eğer yukselmişse gebesin,yukselmıyorsa gebeliğin sonlanır ve adet kanamasıyla atarsın...umarım herşey gönlünce olur

çokoprens balsuratla ikimizin adet günü 28 mart kasıklarımıza batmalar oluyor heveslenmek istemiyoz ama bizde test yapsakmı napsak sendede böle şeyler olmuşmuydu

canım benım adete ıkı gun vardı ılk test 80 dı,ıkı gun sonra adet oldum ve kanamayla attım,bu hamileliğimi öğrendiğimde adet gunumde değerim 150 cıvarıydı...

nasıl yani düşükmü yapmış oldun duyalp

X