Beta-HCG kan testi sonucu...

evt ılkınde düşük yaptım canım kımyasal gebelik dıyorlar,6 ay sonrada oğluma hamile kaldım su an 35 haftadayım,darısı tum ısteyenlerın başına:)

canım teşekkürler... bende p.tesi sabahı yaptıracağım. :))))

belki yarın sabah bile gidebilirim...

:))) başka kızlar başkaaa...

deneyimi olan varmı?? Lütfen paylaşın bizlerle...!!!

merhaba arkadaşlar.bende hamiş olmak isteyen biriyim.benimde adetim 27 mart civarı bundan bi hafta önce denemek amaçlı bi gebelik testi yaptım ve tabi bi şey çıkmadı.p:tesi günü bende kan test iyaptırıcam.inş hamişimdir ve inş hamişsinizdri.diyorum ki adetim ibekliyim ama gerek yok bi arkadaşım şimdi belli olur dedi.bende de bi heycan çokoprens varya korku ve heycanı bir arada yaşıyorum.inş rabbim hepimiz hakkında hayırlısını verir.p.tesi günü inş yaptırırım ve cvp veirim burdan çokoprens sende bir daha yaptır.mesala psikolojik mi yoksa gerçkten mi bunu bilemiyorum ama bende belirtiler var uyku istiyorum mesala çok yorgun hisediyorum kendimi ve bu günde gögsümde bi ağrı var.inş hamişizdir ya dua edelim.sevgilerle

umarım canım inşallah bebişlerimizi en kısa zamanda kucağımıza alırız, hayırlısı ne ise o olsun...

bende adetimden 5 gün önce kan testi yaptırmıştım ve 13 çıkmıştı.doktorum hamilesin ama adetinin geçmesini bekle öyle gel demişti.gittiğimde keseyi görmüştük.şimdi 5. ayım bitti.daırısı başına.

canım ya inşallah walla. Bende sanırım yarın giderim duramam daha fazla :))

ya kızlar hamile olmayan birinde alınan gebelik testinde iki çizgi çıkabilirmi de tabiiki hayır değil mi...? Ama bende 2 çizgi çıktı .. Hemde 2 kere yaptım kan tahlilinde değerlerde 11.10 çıktı...

Gebelik testi aldım. Çizgi çift çıktı fakat birisi daha belirgin değil. Bende meraktan doğumevine gittim. Kan tahlili istedim gebelik için... Sonuçta burası biz anne ve anne adaylatına ait bir site. Dr baktı adetin ne kadaar gecikti dedi. Bende daha günüm gelmedi gebelik testi aldım eczaneden olumlu çıkınca çok şaşırdım, heyecanıma yenik düştüm geldim dedim. Öğleden sonra 1.5 ta sonucumu almaya gittim. Ölecektim heyecandan. Ayakta durmakta bile zorlandım. Fakat dr. şu sonuçlara göre 1.5 haftalık gebesin dedi. Sonuçlar şöyleydi kızlar;

Tetkik Adı: Beta-hCG
Sonuç: 11.10 çıktı...

fakat daha adet günün bile gelmediği içinde seni ümitlendirmek istemiyorum dedi. adet günüm ayın 27'sinde dr'da mişli konuştu oda kesin diyemedi. Kafam karışık. ne yapacağımı şaşırdım. Garip bir ruh hali içerisindeyim. Arkdaşların çoğu değerin yüksek chg olması da kesin hamile diyorlar. Sizin fikirlerinize çoooooooooook ihtiyacım var yazın bana kızlar...!!!!

canım bence hamilesin..benimde günüm gelmemiştii..adetime
daha çok vardı..
test yaptım biri açıık biri koyu renk çıktı...
sonra hamileymişim tabii..

canım merhaba moralini bozmak istemem ama yazdıklarını okuyunca bunu benmi yazmıştım diye nick i kontrol ettim
aynı durumları ben yaşadım benim adet günüm geçmişti 1-2 gün idrar testi yatptım ikinci çizgi silik çıktı 2 gün sonra yeniden yaptım yine aynısı çıktı dayanamayıp kan tahlili yaptırdım ve değer 11,3 çıktı doktorum hamilesin diyemem değer sınırda dedi yıkıldım resmen salı günü tekrar yaptır gel dedi ve ben dün akşam adet oldum. umarım benim başıma gelenler senin de başına gelmez inşallah hamilesindir sonucu bekliyorum bugün gittinmi?

bence erken olduğu için düşük çıkmıştır benim 5 haftalık 2362 çıktı

ya kızlar hamile olmayan birinde alınan gebelik testinde iki çizgi çıkabilirmi de tabiiki hayır değil mi...? Ama bende 2 çizgi çıktı .. Hemde 2 kere yaptım kan tahlilinde değerlerde 11.10 çıktı...

canım çok sevindim tebrik ediyorum ama sen yinede kimyasal gebeliğe karşı biraz daha bekleyip betahcg yi tekrarlarsan hamişliğin yüzde yüz netleşmiş olur yinede gözün aydın tatlım

teşekkürler kızlar umarım olur. ama bende hep ümitsizim. çünki ümitlenir de hastalanırsam çok üzülürüm. Olmayacak gibi hissediyorum neden acaba :KK43:((

şuan olumsuz düşünmesi gereken en son kişi sen olmalısın nedenmi bizler daha adetimiz gelmeden hamilemiyiz diye istemeyerekte olsa ümitleniyoruz senin her iki tahlil sonucunda pozitif aşırı umutlanma çünkü sonu hüsran olabilirde ama umutsuzlupada sakın kapılma çünkü yüzde 50 ye 50 oranlar beklemek ve dua etmek kalıyor hakkında hayırlısı neyse o olsun tatlım:KK66:

Benim Adet Günüme 1 Gün Kala Değer 222.2 çikmişti

teşekkürler kızlar umarım olur. ama bende hep ümitsizim. çünki ümitlenir de hastalanırsam çok üzülürüm. Olmayacak gibi hissediyorum neden acaba :KK43:((

selam canım, yazılarını okudum heyecanını anlıyorum. ama fazla stres yapma. oluruna bırak. benim adet olacağım gün 62 çıkmıştı. çok erken bir dönem olduğu için kendine dikkat et. değerin 48 saatte bir ikiye katlaması gerekir.. güzel haberlerini bekliyorum.

kızlar merhaba;

herkese teşekkür ederim. Şimdi gebelik testi aldım. sabah kalkınca yapacağım. sağlık ocağında da kantahlili yatıracağım bakalım sonuçlar umarım iyi olur. bende olumlu sonuçlar veririm sizlere.. yarın 2 ye kadar sanırım herşey belli olmuş olur. lütfen dua edin. öpüyorum. yarın görüşmek üzere. kocaman öpüldünüz... :))

kızlar şimdi testimi yaptım.negatif çıktı :KK43:(( hemen burdaki sağlık ocağına koştum... kendimi nasıl kötü hissettiğimi anlatamam. hemşirede bana korkma daha adetine 4-5 gün var prodüktörler kesin sonuçtur ama adet geçtikten sonra kesin sonuçtur. farkındaysan prodüktör paketlerinde de gebelik başladıktan 7 gün sonra testi yapınız yazıyor dedi. baktığımda gerçekten de öyleydi. Senin değerin var 11.10 önemli olanda bunun yükselmiş yada yükselmemiş olması canım dedi. Bugün misafirlerim var. Yarın sabah eşimle beraber doğumevine gideceğim umarım sonuçlar güzel olur. Kan testinde yapılan beta-cHG sonuçları 5'in üzerinddeyse olma ihtimali yüksektir. 5-6 civarındakinde kesin sonuç hamile değil demekmiş. Off hastalancam diye çok korkuyorum kızlar. Aslında bu kadar teleşaa ne gerek var diyorum ama sanırım annelik böyle bir duygu olsa gerek değilmi...???

X