transfer sonrası kan değerlerimizi burda paylaşalım

deryahakan

Guru
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2007
506
6
44
slm kızlar bi çok konuya baktım ama transfer sonrası kan değerlerini pek göremedim ne dersiniz burda paylaşalımmı ?

önce ben yazıyım :

transfer sonrası 8.gün progeston 18 ng/ml
estradiol 522 pg/ml

10.gün progeston 43 ng/ml
estradiol 728 pg/ml

12.gün progeston 58 ng/ml
estradiol 1250 ng/ml
b-hcg 58

gebelik var ama değer biraz düşük pazartesi kesin b-hcg sonucunu tekrar vereceğim

rabbim hepimizin yardımcısı olsun

cnm ben transfer sonrası hiç tahlil yaptırmadım.sadece 11.gün beta hcg yaptırdım..
11.gün betahcg 63 :nazar:

nerdesiniz kızlarr transfer yaptıran arkadaşlar eskiler yeniler hamiş olanlar hamişliği bekleyenler değerlerimizi yazalımki bizden sonra tüpbebek yaptıracak arkadaşlara değerler örnek olsun en azından değerler hakkında biraz bilgi sahibi olmuş oluruz hadin gelin bekliyoruzzzzzz

İyi de bu bahsettiğin tahlilleri ben de sadece 12. gün yaptırdım.Yani 8. gün 10. gün falan tahlil yapılmıyor ki bildiğim kadarıyla.

benim tüp bebek yaptırdığım hastanede istediler onun için yaptırmak zorunda kaldık değerler hamile iseniz sürekli artıyor

hangi testleri yaptırdıysanız ki özellikle b-hcg isteniir sizde onu yazın

Canım ben 12. gün bhcg yaptırdım 51 çıkmıştı ...İki gün sonra tekrar yaptırdığımda 40 a düşmüştü....Tekrar yükselmez dediler ama galiba bi mucize oldu iki gün sonra 95 e çıktı....Başka tahlil yaptırmadım ben o dönemde.....İnşallah herşey gönlünce olur canım güzel haberlerini bekliyoruz....

duarım herkes için allahım tüm isteyenlere hayırlısıyla verir sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesini nasip eder inşallah.

Arkadaslar bende yazayım dedim gerci bilen biliyordur ama yazmıstım buraya hani 12. günüm 2 nisan diye dayanamadım dün test yaptırdım 10. günüm de 166.3 cıktıı yarın doktorum tekrar yani 12. günde tekrar istedi ve 14. günde de yarın sabah tekrar yaptırıcam yani. Darısı tüm isteyenlerin başına Allah ım nasip etsin insallah

Son düzenleyen: Moderatör:
gözünaydın güzelim değerelrin çok güzel bana kalırsa ikiz annesi olabilirsin rabbim kucağına almayıda nasip etsin

gözünaydın güzelim değerelrin çok güzel bana kalırsa ikiz annesi olabilirsin rabbim kucağına almayıda nasip etsin

canım çok sağol.amin
bu arada ben de bebis cetveli almak istiyorum.bir türlü beceremedim. nasıl koyuyoruz ? yardımcı olursan sevinirim

kızlar benimde 10.günde değerim 130 çıktı tediginim 2 gün sonra tekrar yaptırcam kimyasal olur falan diye çok korkuyorum inşallah değildirrrrr değildir deme kızlarrr.....

kızlar benimde 10.günde değerim 130 çıktı tediginim 2 gün sonra tekrar yaptırcam kimyasal olur falan diye çok korkuyorum inşallah değildirrrrr değildir deme kızlarrr.....

10 gün için yüksek bir değer kimyasal değil bu canım tüp mü yoksa aşılamamı bilmiyorum ama sanki çoğul gebelik gibi duruyor.
tebrikler

X