erkek dedigin nasıl olacak

charming

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
1.369
3
Benim için önemli olan ilk önce bana değer vermeli,saygı duymalı,güvenmeli.Saygı ve güven beraberinde sevgiyi getirir zaten.Hani hep derler ya sevgide bir yere kadar diye saygı ve güven olmalı ki o sevgi bir ömür boyu devam etsin.Görüşleri,hayat felsefesi,kariyeri bunlar da önemli şeylerdir tabiki.Benim zor anlarımda ona ihtiyacım olduğunda yanımda olması,dostlarıma,arkadaşlarıma,aileme değer vermesi beni anlayabilmesidir önemli olan.Hani karizmatik mi olsun devamlı benim sözümü mü dinlesin olarak bakmıyorum olaya.Tabiki birbirimizin fikirlerini alalım,paylaşmak ta önemlidir.Ee yakışıklı da olsun tabi sonuçta beraber olduğum insan o benim,yanıma yakışmalı,gururla taşıyabilmeli beni... a.s :eek:

arkadaslar sizce kocaların sevgilerin ne vasıfları olacak yakısıklı olması karizmatik olması yoksa duygusal veya tam bir erkek güclü sert yok ben bunları almayım benim sözümden cıkmasınve siz wce en karizmatik erkek nasıl olur bu nerden cıktı demeyin az önce b kadın dedigin diye bir yazı var onu okudum bide biz anlatalım diye düsündüm erkek nasıl olur diye katılırsanız sevinirim

Her şeyden önce sevgi dolu olmalı ve bu dolu sevgisini açıkça gösterbilecek kadar öz güven sahibi olmalı.Bir de ben baskın erkek severim.Öyle beni idare edebilecek şekilde olmalı.Sağlam karakterli ve prensip sahibi olmalı.Çevre sahibi olmalı.Çevresinden saygı görmeli.Bana da saygı duyulmasını sağlayabilmeli.Tabi bu da onun bana saygılı olmasıyla alakalı sonuçta.Ama eeeeeeeeeeeen önemlisi zevk sahibi olmalı kesinlikle sivri burun ayakkabı giymemeli!!! Anlayacağınız benim için gökten zembille inmeli zira bu vasıflara sahip olması bu dünyadan olamaz :roflol:

Tatlıdilli, ilgili, değer veren, sevgisini herzaman hissettirmekten geri durmayan;
ama sevgiyle ilgiyle boğmayacak kadar orantıyı tutturabilen, koruyan, kollayan,sevimli, beraber eğlenip gülebileceğim,
yanımdayken bana kendimi hem çok güçlü hemde çok değerli hissetirecek, saygılı ve dürüst olmalı.Belki çok şey yazdım ama bunlar eşimde gördüğüm özellikler bana göre eşim olması
gerektiği gibi bir insan.
:nazar::nazar::nazar:

Güvenilir oalcak her şeyden önce,sevgisini de göstermeyi bilecek,değer verdiğini de..Saygı duyacak bana..Değiştirmeye yontmaya çalışmayacak olduğum gibi kabullenebilecek..Yalan söylemeyecek asla..Ve de nankörlük yapmayacak dürüst olacak..Olduğu gibi davranacak ve bana güven duyabilecek..

Bu liste daha uzar gider bu kadar beklenti içerisine girmemek lazım değil mi?
yerimseniben

Kötü Kazen şöyle olsun, böyle olsun demiycem sadece evlilik hayatının ilk iki hadi en fazla üç yılındaki gibi kalsınlar yeter.. a.s.

bana sahip çıkmalı..arkadaşın dediği gibi baskın olmalıkii kocam baskındır
Kötü Kazen beni aldatmamalı..güvenilir saygılı vee herzmn sevdiğini bana hissettirmeli söylemeliŞeniz kadınlar bir çiçektir ve sulanmak isterler..beni hep sulamalı a.s.

Erkek dediğin yalancı olmayacak.Maçoluk Kabadayılık yapmayacak ama bu arada kaçmayacak,seni sırf paran var diye sever rolu yaparak kullanmayacak,severken sahiplenecek öyle ortada bırakmayacak.Her attığı adımın ardında duracak,hatalı olsa bile üzte çıkıp saygısız kelımeler sarfetmeyecek.Korkup kaçmayacak pısırık gibi,ve yine pısırık gibi korkudan yalan söylemeyecek,para hesabı yapmayacak yeri gelecek senden yeri gelecek benden diyecek.Modern olacak zamana ayak uyduracak,arada bir benim gibi bebekce konusacak,gözüme baktıgında neyı ısteyıp neyı ıstemedıgımı anlayacak,beni şımartacak, 7X24 saat ılgılenecek,ne ıstersen yapacak,ama tabi bu karşılıklı.Zamanı gerıden takıp etse bıle gözü sadece beni görecek,şekilden şekile girecek zaman olacak,yalan olmayacak özü sözü....Bana bir adı gelecek ben ona Çinden koşarım....Yeter ki maddiyat için gelmesin sevgisine inandığı için,
beni mutlu edeceğine inandığı için gelsin....

ben ne dersem o olur cinsinden olmuyacak birkere...onun dışında beni sevsin saygı duysun değerimi bilsin ve bana sahip çıksın yeter..sevdim mi tam sevicek...konuştuğum zaman gözümün içine bakıcak beni herşeyden sakınacak ve koruyacak..buarada çok çok fazla da yakışıklı olmasına gerek yok..biraz karizmatik olması yeterli..ve bir erkekte ses tonu benim için oldukça önemli...

Erkek dediğin ana kuzusu olmamalı
Eşine çocuklarına sahip çıkmalı
Dürüst olmalı
sevgi dolu olmalı
Cıvık olmamalı
Cimri olmamalı :roflol:
katı kuralcı olmamalı....
İşini eve taşımamalı....
varmıdır böle erkekler kızlar :çok üzgünüm:

Erkek dediğin ana kuzusu olmamalı
Eşine çocuklarına sahip çıkmalı
Dürüst olmalı
sevgi dolu olmalı
Cıvık olmamalı
Cimri olmamalı :roflol:
katı kuralcı olmamalı....
İşini eve taşımamalı....
varmıdır böle erkekler kızlar :çok üzgünüm:
var varda onlarında baska kusurları var :teselli::teselli:

ay evet cıvık olmucak kesinlikle..ciddi ve oturaklı olgun olmalı..zaten ben cıvık erkeklerden korkmuşumdur hep yani güvenmiyorum o tür erkeklere....

bende fikrimi yazayım yalancı olmayacak yanımda durdugu zaman bir havası olacak öyledirde yeri geldigi zaman benim icin herkesi karsısına alıcak hic bir zaman capkınlıgı afettmem ama bakarsa onu bile caktırmayacak kadar zeki olacak hayatında her zaman tek benmisim gibi davranacak ben söylemeden benim ne istedigimi anlayacak :uhm::uhm::cok seymi istiyorum

sevmeli saymalı beni,güven duygusunu oluşturmalı.kıskanmalı,sahiplenmeli çok üstüme gelmemeli tabi.fikir alışverisi yapmalı benimle ve sevgisini daima göstermeli .sevgilim böyle biri işte

sevmeli saymalı beni,güven duygusunu oluşturmalı.kıskanmalı,sahiplenmeli çok üstüme gelmemeli tabi.fikir alışverisi yapmalı benimle ve sevgisini daima göstermeli .sevgilim böyle biri işte

canm bole biri zaten sadece sevgılın olabılır evlenınce 360 derece değişiyolar hem de en kralı bile renk değiştiriyo evrim geciriyo sankı:kızgın:

bende fikrimi yazayım yalancı olmayacak yanımda durdugu zaman bir havası olacak öyledirde yeri geldigi zaman benim icin herkesi karsısına alıcak hic bir zaman capkınlıgı afettmem ama bakarsa onu bile caktırmayacak kadar zeki olacak hayatında her zaman tek benmisim gibi davranacak ben söylemeden benim ne istedigimi anlayacak :uhm::uhm::cok seymi istiyorum

senın su yazdıklarından evli olduunu tahmın ettım arkadasım zaten butun evlı bayanlar bole seyleri bekler:1rolleyes:

cok yazdım farkındayım ama solemeden gecemıycem arkadaslar oldum olası sohbet muhabbet konusunda rahat hele hanmlarla gayet rahat sohbet eden gayrı cıddı gevsek adamlardan hep huylanmısımdır ve hiç bole erkeklerı olumlu hoşsohbet olarak gormemişim kızmışımdır bole tıplere ayrıca baba olmaya hazır diilken baba olupda sahıp oldugu cocuga gereken özeni değeri vermeyen vurdumduymaz olan adamlarıda sevmem ıyı baba ıyı es cok dııl ortalama seyler ıstıyorum :çok üzgünüm:

bence erkek dedigin; tam bir adına yakışır olacak, yani tipik biri olmayacak kadınını sevecek sayacak koruyacak vede kollayacak ama günümüz erkekleri böyle değil. malesef diyorum bu devirdeki erkekler kadın etegine sıgınıyor hiç bir sorumluluk almıyor işde bu noktada kadında erkegine bişeyini vermeye layık görmüyo ve hatta evlilige bile yanaşmıyor

erkek dedıgın durust olacak azıcık maco olacak ole her ıstegıme evet demeyecek sert olacak ama sevgısınıde cekınmeden utanmadan soyleyecek gostereck yakısıklı olacak tabı..oo say say bıtmez kı bız kızlar herseyın tam olmasnı eksıksız olmasını ısterızzz:)

X