zinco kullanan anneler

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar zinkoyu dün aldım..tamamen bitkisel içerikli diyor ama prospektüsü okuyunca koruyucu madde içerdiğini gördüm..sitesinde hiç yazmamışlar zincoyu üreten firma koruyucu maddeyi içindekiler kısmına..bugün 3 damla kullandım bebeğe..uyutuyo sürekli..normalmi bu...emiyo geri uyuyo..devam ediymmi..ne dersiniz..

ya canım ben kullanmıyorum ama bu damlayı cok merak ettım cunku benım oglumunda cok gaz problmı var cok sıkıyo kendını o sıktıkca ben cok uzuluyorum
kullanmayı bende dusunuyorum fıyatı ney acaba bılgılendırırsen sevınırım
bıde bı topıkte bana mama kullanıyormusun dıye sormussun hayır mama kullanmıyorum ama bazen sutum cok az gelıyo o zaman takvıye yapıyorum cunku bebegım doymuyor aglıyor
ya bu gaza cagre yokmu mahvoluyorum sabaha kadar

ben kızımda zincoyu kullandım gaz problemi vardı en iyi zinco geldi

ya bende alsammı dıye dusunuyorum yan etkısı fılan yoktur dımı kızlar oglumun gazı cok cok fazla cok kotu oluyo yavrum kendını sıkmaktan nefessız kalıcak sankı rezene kullanıyorum ama ne fayda

yasemincim zinco nun fiyatıo 10 ytl icinde bir cok bitkisel seyler var rezene badem yagı anoson yagı kimyon yag dereotu yagi melisa yagı vs gıbı bı cok bitkısel gaz gıderıcı benım oglumda baya ıse yardı kullan bence bana iki dr tavsiye ettı ben memnunum :)

kızlar peki kaç damla veriyorsunuz...ben geçen sabah 2 öğlen iki verdim...çocuğum uyznmadı sersem gibiydi..ama ne güzel emiyo bol bol ve gülücüklerle uyuyordu..şimdi ememedi gazdan ağlayarak zorla uyudu...korkumdan ilacıda veremedim.naapiym sizce...ben 8 ytlye aldım yasemin ilacı...

valla doktor gunde 3 defa 4 er damla vereceksınız dedı ben o sekılde verıyorum sabah 4 oglen 4 aksam 4 damla verıyorummm

ben 5aya kadar sureklı kullandım kızlar.ama ıcerısınde en az katkı maddesı ıceren o.uyumasının nedenı ılactan degıl canım bebek gazsız gecırınce hayatını uyuyacak tabıkı o daha bebek.benım kızım gunde 4saat zor uyanık duruyordu :))))))))
halada her 2,5saatte bır uyur.bebegın uykusu karnının toklugu sancısız agrısız kaka yapımı gaz sorununa baglı.bunları yasamayan bebek huzurlu mutludur ve uyur:)))
merak edılecek bırsey yok yanı.aksıne uyumayan cocukta cıddı problemler var dıye bakıyorlar.ılerkı yaslarında azalacak daha uzun uyanık kalacak daha az uyumayla yasamayı ogrenecek derken oglen uykusu bıtecek aksam saatlerını ayarlayacak vs...... gelısım boyle devam edıp gıdecek:))))))))

biz zincoyu kullanıyoruz bebeğim rahatlıyor alır almaz gaz cıkarttıgı oluyor hatta sabah akşam öglen 4 damla verdi doktor ama biz rahat gaz cıkardıgı gün 2 damla veriyoruz

kızlar bebişler rahat oldukları zaman günde 16-20 saat uyumaları normal büyüdükce bu saatte düşüyor ama yeni dogan bebek 16-20 saat uyurlar:1closedeyes:

kızlar bebişler rahat oldukları zaman günde 16-20 saat uyumaları normal büyüdükce bu saatte düşüyor ama yeni dogan bebek 16-20 saat uyurlar:1closedeyes:

Valla ben hiç görmedim kızımın bu kadar uyuduğunu:))

Ben de zinco kullanıyorum ama benim kız emerken çok aceleci davrandığı için hava yutuyor ve arada sırada ağlıyor bu yüzden dün gece 2 saat sonra uyuyabildi bu yüzden canım kızım
Ayrıca çok sık kaka yapıyor ama ishal değil zincodan olabilir mi ki acaba?

ben de zinko kullanıyorum 2 aylık oğlum var.benimkinde bir yan etkisi olmadı zaten çok sık da kullanmıyorum.ama zaten oğlum gündüzleri emdikten sonra uyuyor bu aylarda çok uyuması normal.Bazen kakasını yapamıyor yada gazı oluyor o zaman uyumamazlık ediyor ve çok huysuz oluyor.uyuyunca herşey normal gidiyor

Ben de zinco kullanıyorum ama benim kız emerken çok aceleci davrandığı için hava yutuyor ve arada sırada ağlıyor bu yüzden dün gece 2 saat sonra uyuyabildi bu yüzden canım kızım
Ayrıca çok sık kaka yapıyor ama ishal değil zincodan olabilir mi ki acaba?

aynı dertlerimiz canım..ama zincodan değildir..çünkü ben 3 gündür kullanıyorum..

bende alcam uyuttugu doğrumu acaba benim oğlum uyumuyo ya uykuya hasretim uyanıkkende sürekli sallanmak kucakta durmak istiyo

Valla ben hiç görmedim kızımın bu kadar uyuduğunu:))

CANIM ZATEN BENDE KESİN OLARAK OKADAR SAAT UYUR DEMİYORUM UYUMALARI NORMAL BU BİLGİLER TIPTA İSTATİSTİK BİLGİLERDİR TIPTA ZATEN KESİNLİK ASLA YOKTUR OLABİLİR VARDIR. 16-20 SAATTEN AZ DA UYUYABİLİRLER KESİNLİK YOK SADECE UYUMALARI NORMALLLL a.s

Zinco benim bebeğimde ishal yapıyordu o yüzden kullanmayı bıraktım. Şu anda metsil ve nurse harvey's kullanıyorum. İkiside iyi geldi, önceden günde 1-2 saat uyuyordu şimdi 6-7 saat uyuyor.

bende zinco veriyorum oğluma çok iyi geliyor gaz giderici zinco metsilin pabucunu dama attı

bende verdim zınco yu oğluma.yanlız doktorum 3.aydan sonra kullanma dedi bana

CANIM ZATEN BENDE KESİN OLARAK OKADAR SAAT UYUR DEMİYORUM UYUMALARI NORMAL BU BİLGİLER TIPTA İSTATİSTİK BİLGİLERDİR TIPTA ZATEN KESİNLİK ASLA YOKTUR OLABİLİR VARDIR. 16-20 SAATTEN AZ DA UYUYABİLİRLER KESİNLİK YOK SADECE UYUMALARI NORMALLLL a.s

Canım haklısın tabi ki bunlar dediğin gibi istatistiki bilgiler ben de nette dolaşırken okuyorum Allahım benim kızım da bu kadar uyuyacak mı diyorum gerçi o kadar uyumasa da olur ama...

X