Eşiniz Sizi Kendi Ailesi Veya Sizin Ailenizin Yaninda Sizi öpermi

Nexsxe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
62
0
37
VALLAHİ BİZ BU KONUDA BİRAZ TUTUCUYUZ.EŞİM VE BEN NORMALDE MODERN İNDSANLAR OLMAMIZA RAĞMEN BIRAKIN DUDAKTAN ÖPÜŞMEYİ YANAKTAN BİLE ÖPÜŞMEYE ÇEKİNİYORUZ.BİLMEME DOĞRUMU YAPIYORUZ.PEKİ YAA SİZ NE YAPIYORSUNUZ BU KONUDA.Şeniz

biz çok rahatız ama tabii öyle dudak dudağa falan değil...
ablam abimde evlendi ama onlar çekinirler işte ne bileyim bize sıra gelince sanırım zaman değişti:)
biz eleele otururuz sarılırız espriler yaparız rahat davranırız yani ailelerse gülüp geçerler...
onlarında hoşlarına gidiyor ama bu sıcaklığımız...
aaaa siz çok aşıksınız bi bebek yakışır size diyolar...
bizde
henüz bebeğe yer yok aramızda Allah aratmasın ama biz biraz birbirimize doyalım diyoruz :)
henüz 8 ay oldu evleneli...
hatta yazın yeğenimin düğünü olmuştu düğün sonunda halay çektik ben topuklu ayakkabılarımı çıkardım düğün salonunda yalınayak halay çekiyorum halay bitti eşim beni kucakladığı gibi çıkardı halaydan iğne olur yerlerde batar ayağına diye...
bu anıda kamera çekmiş şimdi her izlediğimizde aileler o anın geleceği kareyi bekliyorlar
bak bak şimdi S..... G....yi kucağına alacak diyolar :)izleyip gülüyoruz...
bilmem belkide daha yeni evli olduğumuzdan böyledir...
ama bizde ailelerimizde bizim bu mutluluğumuzla daha mutlu oluyorlar....
amma konuştum yaaa...
uzattım canım kusura bakma...

...........................................................................

Son düzenleme:
Kucak kucağa değilizdir. Ama kocam elimi pek bırakmaz.Elimden çekse omzuma koyar bu defa.:1hug:
Dudaktan öpücük yok canım gerek yok öyle şeylere..
Ama güzel muhabbet varsa,biraz da alkol aldıysak yanağımdan da öper alnımdan da..Şeniz
Hem kendi ailemde hem de eşimin ailesinde aynıyız,davranışlarımız pek değişmez.

hep derim ya sevgiyi içimizde yaşamamamız lazım.sevdiğimiz kim olursa olsun hem söylemeli hemde göstermeliyiz ki bu eğer benim hayat arkadaşım eşim dediğim insansa ben öperim..ama tutupta büyüklerimizin yanında dudağından öpemem..almış olduğumuz aile terbiyesi büyüklerimizin yanında dudaktan öpmeyi hoş karşılamaz..ama içimden gelir annemin yanında yanağından öperim..ama babamın yanında durup duruken yapamam bu hareketi..kavga olayı ben oldum olası hiçbir tartışmamı ailelere duyurmamışımdır ama ufak atışmalar tabiki olur....

bizde rahatızdır.öyle dudak.dudağa felan öpüşmeyiz ama sarılır yanağımdan öper .ben dizine yatarım yani öyle çekinmeyiz kimseden.

evet öperiz birbirimizi
eşim beni çok sık öper durmadan
özelliiklede nişanlı olduğumuz zamanlar da abartmıştı
gerçi şimdide farklı değil aynııııııııııııı

Biz genelde her iki taraftada rahatız öyle ikidebir öpüşüp koklaşmasakta; hep yanyana
elele oluruz. Kayınpederim veya bizim taraftan ağbim yoksa daha rahatız aşkım kaçamak öpücükler kondurur bana....
:eek:

öpüşmek mi, büyüklerin yanında.
yada başkalarının yanında, yanaktan hadi biraz sınırlarımı zorlayınca anlıyorum fakat dudaktan olur mu ???

biz ailelerin yanında seviyeliyizdir.
sarılmak,koklamak,el ele yok bizde.
utanırım, ayıptır bizim geleneklerimiz de.

bizde rahatız bu konuda sadece babamın yanı hariç :roflol: ama fazla aşırıya kaçmayız duraklamamız gereken yer hep bellidir

İlk evlendiğimizde eşimle gözgöze bile gelmemeye çalışıyorduk :roflol::roflol: Normalde flört döneminde ki sevgililer gibiyizdir ama, o zamanlar başkalarının yanında çok yalnız bırakırdık birbirimizi.Sonradan aştık artık :))Eşim ya ayaklarını ya da başını koyar dizime ve uzanır genelde.:))Yan yana oturuyorsak, kolu hep omzumdadır ,sanki "bu benim" der gibi:)) şarkılar söyler gözlerimin içine bakarak :))Gülümseyerek izlerim:)Ara ara da saçlarımı okşar:)) Gerçi ben utanırım yine, ama olsun herkes bizim mutluluğumuzu ve sevgimizi görsün, mutlu olsun diye ses çıkarmıyorum:)) Öpüşmek olmayacak bir şey bizim için.Kötü birşey mi ,hayır ama böyle daha iyi.

Ya kizlar galiba ben cok eski kafayim ama bana ters geliyor böyle seyler ne onun ailesinin nede kendi ailemin yaninda samimi olmam esiminde bana öyle davranmasini istemem. Tabiki saka yapariz güleriz konusuruz lakin beni ailemin veya ailesinin yaninda öpmesini istemem.

Yani rahatlığı nası algıladığınıza bağlı. Ben de eşim de zaten yapı olarak habire el ele kucak kucağa oturan insanlar değiliz. Dolayısı ile aile içinde bana bunu yapmak ayıp geliyor. Bu, yetiştirilme şekli ile alakalı biraz galiba. Anneniz babanız nasılsa biz öyleyiz işte:roflol:

bizde saygılıyızdır büyüklerin yanında. dışardaysakta elele tutuşmayız. işten geldiyse yanağımdan öper sadece. onun yanında resmiyizdir. büyüklerin yanında ismimizle hitap ederiz. eşim dahada tutucudur bu konuda hatta.. abartır biraz bu durumu..

Durup dururken neden yanaktan öpüşelim ki,
bence bu tür şeyler özeldir.
Ben onun ailesinin yanında çok rahat olamam ama eşim çok rahattır makas alır yanağımdan, yanımda otur gel der.
Ama ben kasılıyorum nedense yapamam kendi ailemin yanındada öyle.
İsterim ama yapamam.
Yapan birini görsemde ne kadar lakayt diyede düşünmeden edemem.
Bilmiyorum bu konuda biraz geriyim sanırsam ....

İlk evlendiimizde değil öpüşmek elimi tutamazdı utanırdı sonra ne olduysa tutmaya başladı ama normalde dışarda yanımızda tanıdık olsun olmasın asla dudağımdan öpmez sevgisini başka şekilde gösterir ben ona göre daha sırnaşığımdır pek utanmam yoktur bu konularda bi dahamı gelicem dünyaya içimden geldiği gibi anı anında yaşamalıyım ailelerin yanı hariç Şeniz

yapı olarak çok rahat bir insan olmama rağmen,çiftlerin toplum içinde,hele hele ailelerin yanında gereksiz samimiyet sergilemelri bana çok ters ve dahada vahimi çok yapmacık gelir.
sanki ilk defa orda görmüşsün gibi sürekli öpüşüp koklaşmalar,gereksiz temaslar,canımlı cicimli ağdalı konuşmalar aynı zamanda görmemişliğinde belirtisi(bence tabi)
diyeceksinizki senin eşin yapmıyodurda ondan bu kadar burun kıvırıyorsun:1closedeyes:malesef eşim benim tam tersim sayılır.sever ten temasını.
ama dedimya fazlası hem gereksiz,hemde aile büyüklerinin yanında biraz edepsizlik gibi geliyor bana.(arkadaş toplnatılarında yada aile büyüklerinin olmadığı yerlerde hadi neyse...)

Kroynan Krdi'ye katılıyorum.
Flört, nişanlılık ve evlilik dönemimizde hiçbir zaman ailelerin, büyüklerin ve başkalarının içinde öyle çok fazla samimi olmadık. Dudaktan, yanaktan öpüşmek bir kenara el ele bile tutmayız. Bazen çaktırmadan tutarız o da güzel olur be, flört dönemi gibi:asigim:
Büyüklerimin yanında bazen kaçırıyorum ağzımdan, "aşkım, birtanem" diye hitap ediyorum sonra garibime gidiyor.

Biz ailemizden öyle gördük, bu kültürle büyüdük. Odaya bir büyük girince ayağa kalkılır yer verilir, el öpülür.
Ne şanslı bir nesilmişiz yav:smiley-cool:

X