Maske Tarifleri Buz ile Ucuk Tedavisi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
çok üzgünüm kızlar buzla yokettiğimi sandığım hain uçuğum ertesi gece tekrar nüksetti artık sarımsakla kurutmaya çalışıyorum :KK43:

ya arkadaşlar 1haftaönce bende uçuk çıktı kabuk bağladı kopucak gibiydi kopardım çok azıcık kan aktı madecassol sürdüm sonra asiviral aldım eczaneden ama ... ilk defa geldi başıma dudağımda iz kalırmı acaba ya bilen varsa

kızlar bendede uçum çıktı gecti ama izi kaldı 1 ay olcak nerdeyse izi kaldı bu izi nasıl gecirebilirim bilen varsa yardımcı olsun..

bende sürekli çıkar uçuk.. herpes diye bi virüs yapıyormuş bunu körolasıca...çok şey denedim ama çare olmadı...kremler ilaçlar yok hala çıkar.. çıkmasına engel olunmuyor ama çıktıktan sonra çabuk kapatacak bi yöntem biliyorum.. eğer uçuğunuz içi su toplanmış vaziyette ise iğnenin ucuyla çok minik delin ve bir yandan peçete ile suyu alın.. sakın dağılmasına izin vermeyin çünkü bulaşıcıdır uçuk.. suyu boşalınca.. yarım limon dilimini sık sık aralıklarla dokundurun.. yandığını hissedin.. inanın ben hep yapıyorum hemen geçiyo iz kalmıyo..limonun asiti o virüsü öldürüyormuş..

kızlar uçuk çıktıysa sakın ellemeyin, elledikçe azıyor ve büyüyor ellemeyin kaşımayın dokunmayın bile derim... gittim eczaneden en pahalı en etkili hangi kremse onu verin dedim .. adam verdi kullandım fakat kullanmasaydım keşke, krem hep yumuşak tutuyo ve peçete bile değdirsem yara yumuşadığı için kalkıyodu.. şimdi yakından baktığında çok az bir iz var dudağımda.. keşke sürmeseydim kendi kendine geçerdi ve iz de kalmazdı..

tahtayı ısıtıp basmayı ve buz yönetimini de denedim her deneyiş hüsran.. boşverin hiç ellemeyin geldiği gibi gider :KK66:)

Son düzenleme:
sarmısaktan sonra felaket derecede dudağım şişti bir daha asla sarmısak sürmeyeceğim geldiği gibi gitsin diye düşünmek daha doğru benim için dudağımın bir tarafı balon gibi :KK1:

1 ayda iki sefer olmak üzere uçuk çıktı en son şuan dudağımın kenarındaki strese girdiğim o anda çıktı :KK37:..şimdide ezcaneden aldığım ilacı kullanıyorum bakalımmm ne zaman geçer..:KK50:

Son düzenleme:
Kızlar bu kadar
Büyüğü kimsede olmuyodur eminim ne iyi gelir

Eklentiler

• CYMERA_20170526_092803.jpg
    CYMERA_20170526_092803.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 108
X