Çatlatma iğnesi ile yumurtası kiste dönüşen varmı?

shoksheker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
507
6
arkadaşlar merhaba
geçen ay ilk defa yumurta takibine başladım ve büyüyp gelişen yumurtalarım çatlatma iğnesi ile çatlamadı ve kiste dönüştü. yaptığım testler de her ne kadar pozitif gösterse de dün adet oldum benim durumumda olanlar veya bu durumda görüş bildirmek isteyenlerin cevaplarını bekliyorum
umarım en kısa zamanda tüm isteyenlerin bebeği olur...

slm canım öncelikle gecmiş olsun catlatma ignesi yumurtalarını ctlatmadıgı için kist olmustur ama merak etme adet j
kanamanla atarsın onları testlerin pozitif gösterme sebebi ise catlatma ignesi gebelik hormonu tasıyan bi igne o sebepten pozitif göstermiştir ama merak etme cünkü bende yumurta takibi yaptırdıgım için biliyorum adet kanamanla tarasın tekrar gecmiş olsun canım....

slm canım öncelikle gecmiş olsun catlatma ignesi yumurtalarını ctlatmadıgı için kist olmustur ama merak etme adet j
kanamanla atarsın onları testlerin pozitif gösterme sebebi ise catlatma ignesi gebelik hormonu tasıyan bi igne o sebepten pozitif göstermiştir ama merak etme cünkü bende yumurta takibi yaptırdıgım için biliyorum adet kanamanla tarasın tekrar gecmiş olsun canım....

teşekkür ederim canım

bu arada bende antalyalıyım şutarafagitti

Arkadaşım bende aynı durumdayım,geçen ay ilk defa yumurta takibi yapıldı ve ilaç kullanmadan çatlatma iğnesi yapıldı,ama yumurtam çatlamamış.Bugün doktor dediki bir sonraki ay adetinin 3.gününde gel klomene başlayalım,tekrar iğneyle çatlatmayı deneriz dedi.sana ne dedi?

benimde bu ay ilk aşılamam sonrasında 2 tane kistim oluştu. dr um doğum kontrol hapı verdi şimdi onları kullanıyorum. bana dr 2. aşılamayı önermedi direk tüp dedi.
kistlerim geçince belki herşeyi göze alıp 2.aşılama denesemmi diye düşünüyorum. tüp e uzak bakıyorum.
aranızda kisti geçipte tüp e gerek kalmadan hamiş kalan varmı

kızlar benimde bu ay klomen ve çatlama iğnesiyle yumurtalar çok gelişti fakat, bi kısmı çatlarken bazıları öylece kaldı... su toplamış dedi doktor yani kiste dönüştü..ağrı yapıyor ve çok aklımı kurcalıyor... bu ay Allahın izniyle hamile kalabildiysem o kistler ne olacak...
kalamadıysamda adetle atılacağı kesin mi ve atılırken çok ağrı yapıyor mu.. nasıl oluyor acabaa bilmiyorumkismile

X