yumurtalık iltihabı olabilirmi yardııııım

onuseviyorum

Guru
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2008
1.436
10
benim son zamanlarda beyaz bir akıntım oluo ve hafiften böyle
sanki iltihaplı gibi kokuyo.yumurtalık iltihabını belirtileri ve
bu sorunu yaşayanlar varmı?

bende çekilen hsg sonucunda dr um yumurtalık iltihabı bulguları gordu film de elle muaynedede dogruladı hiç bir sikayetim yok bazıları sessiz olurmus. agrım akıntım falan yok yumurtlama donemlerinde olan olagan akıntı haric camasırlarım hep kupkuru anlayamadım nerden geldi nasil oldu
ama 7 sene sprial kullandım onun etkisi oldugu dusunuluyor. arada kasık agrım olurdu ama adet oncesi yok ayak usutmeye falan baglardım
vajinal enfeksiyonda daha çok akıntı oluyormus.

bende öyle baslamıstı sonra hafif sarıyıda dönüsüyor arkadasım bu hastalagın tam olarak gecmesi icin karı koca yani aynı anda tedavi olaması lazım eyer tek sen tedavi olursan yine tekrarlar

bebeyin olmamasında en büyük etkenlerden biri eyer rahimde iltahabi bir durum varsa bebek yapısamıyor eyer bitkisel tedavileri yaparım dersen sana bir tarif vereyim büyükce bir tutam adacayını geceden ısla ertesi gün kaynama basladıgı anda ocaktan indir otura bilecegin sıcaklıgında bir legene su doldur ada cayını dök ve su ılımaya baslayıncaya kadar otur eyer iltahabı tedavi ediciilaclarda kullanırsan hamile kalmanı bile kolaylastırır bir cok kiside faydası oldu bunun banada tabiki 8 yıl benimde olamıstı bos kürtaj bile yapmıstı doktor hamile kalabilmem icin ama bu daha faydalı olmustu

benim son zamanlarda beyaz bir akıntım oluo ve hafiften böyle
sanki iltihaplı gibi kokuyo.yumurtalık iltihabını belirtileri ve
bu sorunu yaşayanlar varmı?

canım o akıntılar hemen hemen hepimizde oluyo eğer çok kafana takıldıysa bir jinekoloğa görün...

arkadaşlar 2 gün önce kadın doğuma gittim yumurtalıklarımda iltihap oldugu söylendi ama sol yumurtalığım gayet iyi çalışıyomuş doktora ailemin bakire olmadıgımı bildiğini söylediğim halde bana fitil verdi ama ben sadece hapları aldım diğer iki ilacı alamadım zolax la biteral daha önce bu ilaçları kullanıp etkisini gören varmı? işe yarıyomu yani fikriniz varsa paylaşın lütfennn

X