Cilt Bakımı Ürünleri Evigen Ampul Kullananlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Ashkim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
264
2
aranızda evigen ampul kullanan varmı acaba gerçekten tüylenme yapıyormu geçen okudıgum yazıda evigen sürdüm içinde e vitamini oldugu için yüzümdeki tüyler çok kalınlaştı demiş canım zaten düşünürseniz yüz ve el kremlerimizin hepsi e vitaminli ben şuan evigen ampul yatmadan önce el ve yüzüme sürüyorum gerçekten yüzüm pırıl pırıl oldu canlandı tüylere etkisi ne bilmiyorum doktora soracagım

aranızda evigen ampul kullanan varmı acaba gerçekten tüylenme yapıyormu geçen okudıgum yazıda evigen sürdüm içinde e vitamini oldugu için yüzümdeki tüyler çok kalınlaştı demiş canım zaten düşünürseniz yüz ve el kremlerimizin hepsi e vitaminli ben şuan evigen ampul yatmadan önce el ve yüzüme sürüyorum gerçekten yüzüm pırıl pırıl oldu canlandı tüylere etkisi ne bilmiyorum doktora soracagım

canım ben denemedim yüzüme ama evigen'i genelde şampuanın içine katarak ya da bakım yağlarının içine katarak kullanılmasını öneriyorlar saçları beslediğine göre yüzündeki tüyleri de besleyebilir sen yine de uzman bir doktora danış başına iş açma canımyerimseniben

canım ben denemedim yüzüme ama evigen'i genelde şampuanın içine katarak ya da bakım yağlarının içine katarak kullanılmasını öneriyorlar saçları beslediğine göre yüzündeki tüyleri de besleyebilir sen yine de uzman bir doktora danış başına iş açma canımyerimseniben

ama canım yüz ile saç derisi aynı degil ki saç kökleri devamlı büyüyüp gelişiyor ama yüzdeki tüylerimizin öyle özelligi yok saçlarımız suyla uzuyor ozaman yüzümüzdeki tüylerin uzamasıda lazım eger uzun süre kullanan varsa sonuçlarını yazarsanız sevinirim

ben yaklaşık 1 aydır akşamları sürüyorum masaj yaparak cildim daha pürüzsüz canlı görünüyor evigen amp ım yani kas içi yapılırsa o zaman vitamin oldugu için hormonları etkileyerek tüylenme yaptıgı ama yüze dışardan lokal olarak sürüldügünde tüylenme yapmayacagını söylüyor dermatolog

Selam kizlar ben son 4 aydir evigen ampul+omega 3 ampul ve bugday yagi karisimini her gece duzenli kullaniyorum.Son derece memnunum.Tuylenme yapmadi ama benim tuylerim yok denecek kadar az belki bu yuzdendir bilemiyorum.Acik renk tenli ve benim gibi tuysuz tipler icin kesinlikle onerecegim bir karisim.Cildi yumusacik yapiyor.

Selam kizlar ben son 4 aydir evigen ampul+omega 3 ampul ve bugday yagi karisimini her gece duzenli kullaniyorum.Son derece memnunum.Tuylenme yapmadi ama benim tuylerim yok denecek kadar az belki bu yuzdendir bilemiyorum.Acik renk tenli ve benim gibi tuysuz tipler icin kesinlikle onerecegim bir karisim.Cildi yumusacik yapiyor.

canm cildinde nası bir değişme oldu cildin yağlı mı kuru mu benim cildim yağlı denemek istiyorum evigen ama daha beter yapmasın cildimde bi problem yokken başıma iş açmayayıma.s.

Sevgili Island,benim cildim genellikle problemsiz bir cilt ama kuruya yakin bir cilt.Cok acik renk ten rengim var ve cildim ince.Yani erken kirismasi beklenen bir cilt tipi.Suyla yikadigimda bile bazen yuzumde gerilme hissederim.Belki bu yuzden yaglar bende olumlu sonuc veriyordur.Galiba iki kuru cilt tipi var,yagsiz kuru cilt ve susuz kuru cilt.Benimki yagsiz kuru cilt olabilir.Belki senin cildin icin uygun olmayabilir,ama emin degilim tabii.Cildinde problem yoksa bosver bence.Zaten gec kirisacak bir cilt tipin var.Sevgiler.

Ben de kullanıyorum evingen ampulu çok güzel yaptı cildimi resmen bembeyaz ve parladı arkadaşlarım soruyorlar ne kullanıyorsun onlar benim sayemde başla ben bide haftada bir c vitamini kırıp sürüyorum o da çok faydalı arkadaşlar :lepi:

Ben de kullanıyorum evingen ampulu çok güzel yaptı cildimi resmen bembeyaz ve parladı arkadaşlarım soruyorlar ne kullanıyorsun onlar benim sayemde başla ben bide haftada bir c vitamini kırıp sürüyorum o da çok faydalı arkadaşlar :lepi:
hacer arkadaşım benim cildimde kuru.nasıl kullanıyosun bu evigeni nasıl sürüyosun.tam olarak anlatırmısın.şimdiden teşekkürler...

bende kullanmaya başladım daha çok yeni evigen ampulu kırıp direkt sürüyorum.bakalım işe yarıcakmı

bende kullanmaya başladım daha çok yeni evigen ampulu kırıp direkt sürüyorum.bakalım işe yarıcakmı

inşallah yarar.ama ben korkuyorum yüzüme sürmeye.ama saç için kullanabilirm.benim şampuanım elseve içine bal koydum çam terebenti ve ampulleride koymak istiyorum ama korkuyorum senin bir bilgin varmı?:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

inşallah yarar.ama ben korkuyorum yüzüme sürmeye.ama saç için kullanabilirm.benim şampuanım elseve içine bal koydum çam terebenti ve ampulleride koymak istiyorum ama korkuyorum senin bir bilgin varmı?:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım koyabilirsin.ben birtek evigen değil bemiks ve bepantende koyuyorum.çam terebetine benim saçıma iyi gelmiyor çok kurutuyor o nedenle onu kullanmıyorum.sorun olmaz yani

bu ampulleri yuzune kullananlar yaslarini da yazarsa seviniirim.
genc ciltler icin onerilir mi?

ciltte sklik ve berraklastirma sagliyor mu?
sivilceli cilde iyi gelir mi?
bu sorularin cevabini merak ediyorm.

canım koyabilirsin.ben birtek evigen değil bemiks ve bepantende koyuyorum.çam terebetine benim saçıma iyi gelmiyor çok kurutuyor o nedenle onu kullanmıyorum.sorun olmaz yani
teşekkür ederim benim saçımda kuru o yüzden çam terebentini kullanmasam iyi olur:)

canım sampuann ıcıne balmı koydun tebrık etmek ıstedım ayy heryerım yapıs yapıs oldu :eek:lmaz:

nasıl kullanıyorsun yüzüne sadece evigen ampulümü sürüyosun yoksa bi şeylere karıştırıpmı kullanıyosun?CADIARZU

X