Prof. Dr. İsmail Kuran hakkında bilgi

cigdemmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
43
0
İsmail Kuran ' a burun ameliyat yaptırmış olan varmı kızlar.?Ben hala araştırma içindeyim:)
fiyat bilen varsada yazsın arkaşdaşlar :a.s.

çigdemcim bende doktor araştırması yapıyorum senin gbi naci çelikle görüştüm yaptıgı burunları gördüm gayet güzeldi bence onunlada görüşmelisin ismail kuranı ise bi arkadaşıma tavsiye etmişlerdi cok iyi doktor diye onun dışında bilgim yok malesef

ben birkaç ay önce görüşmüştüm ismail kuran ile. o zamanlar nişantaşındaydı muayenehanesi. geçenlerde gördüm şişliye taşınmış. iyi bir doktor izlenimi verdi bana.
önce fotoğraf çekip sonra kamerayla burnumun içinde herhangi bir sorun olup olup olmadığına bakmıştı. anadolu yakasında bir hastanede yaptığını söylemişti ameliyatları. ilgili ama biraz mesafeli. naci çelik gibi sıcak kanlı değil. yanlış anlaşılmasın. ben kesinlikle bir kıyaslama yapmıyorum. sadece gözlemlerimi aktarıyorum. zaten bende doktor arayışı içindeyim.işte buldum diyebildiğim biri çıkmadı henüz karşıma. aklım hala nazım çerkeş te.

çigdemcim bende doktor araştırması yapıyorum senin gbi naci çelikle görüştüm yaptıgı burunları gördüm gayet güzeldi bence onunlada görüşmelisin ismail kuranı ise bi arkadaşıma tavsiye etmişlerdi cok iyi doktor diye onun dışında bilgim yok malesef

paschar ve ahsenyaren ya ben naci beye mail attım ve beni aradı inanın şaşırdım görüşücem kendisiyle bu kadar ilgili alakalı olması güzel bence ve onep cok ciddi çalışan bir klinik diyebilirim çünkü daha önce gittim ya kızlar ben cok sıkıldım bu dr araştırma olayından kestirimde kurtulim artık:)artık bir daha kötü olursa valla dayanamam

Kızlar İsmail Kuran da muayene ücreti istiyormus 150 ytl ,ama her doktora bunu verirsek ameliyat parası kalmaz:)yahu ufak rakamlar alsalar bari değilmi ya?

evet yaa. bende deli oluyorum bu muayeneden ücret alanlara. zaten yarım saatlik bir görüşme. sonuçta bu zor bir karar. birkaç doktorla görüşmek gerekiyor. hangi birine para yetiştiricez anlamadım ki. ben nazım çerkeşle görüşmek istiyorum. 150 ytl yi gözden çıkarmam gerek muayene olmak için.
bu arada çiğdem, naci bey hemen cepten arıyor doğru. ben gittiğimde de gayet ilgiliydi. ama nedense ben pek rahat olamadım görüşme sırasında. bir de ben fotoğraflara doğru düzgün bakamamaktan şikayetçiyim. hızlı hızlı açıp kapatıyorlar.
ben kendi burnuma benzeyen burunların sonuçlarını görmek isterim. benim gibi sorunu olmayan bir burnun sonucu bana ne fikir verebilir ki. doktorların biraz da buna özen göstermesi gerekir bence.

Son düzenleme:
cigdem ve ahsenyaren arkadaşlar ben naci beyin yaptıgı burunları gördum biblo gbi cok güzel burunlar yapmış bence ccunku ben dogal olsun diye ölece bırakılan burunlardan hoşlanmıyorum biraz hokka burun sewiyorum ve naci beyde genelde bu tip burunlar yapıyo bence buyuk ihtimalle ona ameliyuat olucam:))

cigdem ve ahsenyaren arkadaşlar ben naci beyin yaptıgı burunları gördum biblo gbi cok güzel burunlar yapmış bence ccunku ben dogal olsun diye ölece bırakılan burunlardan hoşlanmıyorum biraz hokka burun sewiyorum ve naci beyde genelde bu tip burunlar yapıyo bence buyuk ihtimalle ona ameliyuat olucam:))

paschar bende salı günü görüşücem fiyatı ne kadar söyledi?

cigdemcim fiyat konuşmadım cunku 6 ay beklememi söyledi eylülde tekrar gidicem o zaman konuşucam fiyat konusunu benimde 2. ameliyatım olacak ufak tefek düzeltmeler yapılacak bana

çigdemcim naci beyle görüşmen nasıl gecti? gelişmelerden benide haberdar edersen sewinirim:))

çiğdem bana da yazar mısın özelden. verdiği fiyatı merak ettim. ben eylülde olacağım için bana verdiği fiyatı euro bazında sabitledi. o günkü kur üzerinden ödeme yaparsınız dedi.
ama ben fiyat konusunda değil de onepin ameliyathanesinde olma konusunda takıldım kaldım. her türlü risk olabilir sonuçta bu bir ameliyat. hastanede olmak daha güven verici geliyor bana. yine de kararsızım tabi ki

çiğdem bana da yazar mısın özelden. verdiği fiyatı merak ettim. ben eylülde olacağım için bana verdiği fiyatı euro bazında sabitledi. o günkü kur üzerinden ödeme yaparsınız dedi.
ama ben fiyat konusunda değil de onepin ameliyathanesinde olma konusunda takıldım kaldım. her türlü risk olabilir sonuçta bu bir ameliyat. hastanede olmak daha güven verici geliyor bana. yine de kararsızım tabi ki

Ahsencim orda olmakta hiçbişey yok hastaneden bir farkı yok yani:)o konuda için rahat olsun boşuna paranı vermene gerek yok hastane için...

teşekkür ederim canım. bir risk olsa böyle orada ameliyat yapmazlardı diye düşünüyorum zaten. sonuçta onep

ben 6 ay önce ismail kuran'a burun ameliyatı yaptırdım. 4000ytl ücret ödedim eski burnumdan çok az farkı var. keşke yaptırmasaydım!!!!!

slnzdgr merhaba
özel mesajın kapalı sanırım. açabilir misin. sana birşey sormak istiyorum mümkünse

ahsenyaren resim yollamam mümkün değil ancak sana temin ederimki burnumun ucunda çok az bi fark oldu kemiğime kavis vermedi gayet kaba bi burnum var. naci çelik hakkında çok olumlu yorumlar alıyorum ve fethi orak bu iki doktoru araştırmanı tavsiye ederim. ismail kuran " aşırı doğal " yapıyor. hakkını yememek lazım eli çok hafif ameliyattan sonra morluğum bile olmadı ama eğer biblo gibi burun istiyorsan ismail kuran'ı listendn sil canım.

X