Düzenli Spor Yaparak Zayıflayanlar

arlkadaşlar bendebel fıtığı var o yüzden egzersiz yapamıyorm.sadecegünde1 buçuk saat hızlı tempodayürüyüş yapıyorum. ama bendedoğuştan tedavi edilmemiş kalça çıkığı problemi var. her yürüyüşten sonra bacağımdamüthiş ağrı oluyor.acabayürüyüşün bana tersbir etkisimi oluyor.neyapayım yardımcı olun .yürüyüş mesafemi azaltsammı ki.

Bildiğim kadarıyla kalça çıkıklarında yapılacak olan egzersizler,doktor tavsiyesiyle yapılmalıdır.
Kimisine yürüyüş iyi gelir,kimisine zarar verir.
İsterseniz bir uzmanla görüşün
yerimseniben

YA ARKADAŞLAR NİVEA BODY CDSİNİ NERDEN TEMİN EDEBİLİRİM :KK43: ÇOK İSTİYORUM AMA BULAMIYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUN:çok üzgünüm:

nıvea body cd sine nerden ulaşabilirim.2 gündür internetten araştırıyorum bulamadım.lütfen yardım edin...

canım;ben internetten niveanın müşteri hizmetleri numarasını aldım,aradım.bir gün sonra cd elimde oldu.hemde bedava....bende bugumn başladım .en az 10 kilo vermem lazım.

ya arkadaşlar tv 8de ebru şallıyla pilates var hergün sabah 10:20de başlıyor süper ama tabi çalışanlar için de haftasonu 9:30da harika ben bir buçuk aydır yapıyorum müthiş bi ilerleme var tebi diyetlede birlikte harika tavsiye ederim:)şahsen baktım bu konudan bahseden yok çok şaşırdım::uhm:

:lepi:Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorumyerimseniben
Bir kereliğine aksaklık olmasını affedebilirim sengözlerimebaksanab ama önemli olan devamının olmaması.:jeyyar:
Hadi bakalım güzel haberlerin devamını bekliyor olacağımyerimseniben

kaydirigubbakcemile2yapıyorum hocam havalar ısınıyo artık biraz yürüyüş biraz nivea biraz bisiklet yapıcam önümüzdeki günlerde hihoyyytyani 7 gün yapmasamda 5 gün kesin sporla iç içeyim:dance:

selam tombişlerim kaydirigubbakcemile5beni özledinizmi nezamandır yazmıyordum sengözlerimebaksanabama size süper haberlerim var tam 2kilo verdimkaydirigubbakcemile2tabi kii sporla kızlar çok saglıklı beslenmeye başladım alıştı midem asala hamur işi yok ve hangi yemegi yaparsam ondan bi tabak yanında ya bi kase yogurt yada bol salata.herşeyden yiyorum.tabi kesmem gerekn şeyleri kestim.az yiyorum ekmek hiç yemiyorum 1haftada 2kilo verdimhihoyyytspor olarak kondisyon bisikletim geldi bu arada.20dk bisiklet 10 dk egzersiz yapıyorum mekik falan.yetiyo.size tavsiyem arkadaşalr abartmadan spor yapalım günde 1 saat yuruyuş 1saat egzersiz traş şeyler bunlar.yaptıgınız diyette sporda ömrünüz boyunca yapacagınız şekilde olsun.günde yarım saat bile çok iyi.sizi çok öpüyorum arkadaşlar zayıfladıkça yazacagımsengözlerimebaksanabbu arada yeşil çaya devam sengözlerimebaksanab

bende zayıflıyorum ve sıkılaşıyorum pilates ve sağlıklı beslenmeyle dediğiniz gibi bu bir hayat biçimi olmalı yoksa kglar aynen geri iadekaydirigubbakcemile2

yıl 2002 idi.ben o zamanlar 1.68 boya 50 kilo fıstık gibi bişeydim.tüm kilolulara şaşarak bakardım.takiii hamile kalıncaya kadar.yıllarca her istediğini yiyip bi gr almayan ben mutasyona uğradım sanki.beraberine birde hamilelik şekeride eklenince şimdi kulaklarınızı iyi açın taaaaam 58 kilo aldım.:eek:hemde var olan 50 kilomun üstüne.toplamda 108 kilo ile doğuma gittim.beş yıl beklemiştim bebeğimi.o yüzden kilo umurumda değildi.öle sanıyodumki doğum yaparım hepsi gider.
ama heyhat hayat işte.doğumda yanlız 13 kilo gitti benden.bebeğim 1 aylıkken ben 95 kilo idim.
herkes daha doğrusu zamanında kilosunu eleştirdiğim herkesin eğlencesiydim artık.
ve birgün o kötü olayı yaşadım.canım kadar sevdiğim eşim bana kız tombiş bi çay yapta içelim dedi.banamı dedin onu dedim.herhalde yani sen hiç aynaya bakmıyon herhalde dedi:çok üzgünüm:eek: gece vardim kararımı işte.ve birdahada asla ihtiyacımdan fazla yemedim.hamallığa son yağlara elveda dedim.her sabah spor yapmak yasam şeklim oldu.veremezsin diyen seslere tıkadım kulaklarımı.ve sonuççç:yıl 2004 tü ben tam 35 kilo vermiştim.60 kiloydum artık.bu bile bişeydi.hemde sağlığımdan bişey kaybetmeden sarkmadan ve pörsümeden:lepi:
kalan son 10 kiloyu biraz daha yavas verdim.şimdi son 3 yıldır tıpkı eskisi gibi 50 kiloyum.hala dikkatli besleniyorum.hamallık yok.ihtiyactan fazlası yok.hepiniz incecik olursunuz isterseniz yeterki inanın.kendinize inanın.bi mağazada bu bana büyük geldi bi küçük bedenini verirmisiniz demenin keyfi hiç bişiyde yok ...:lepi:

ya arkadaşlar tv 8de ebru şallıyla pilates var hergün sabah 10:20de başlıyor süper ama tabi çalışanlar için de haftasonu 9:30da harika ben bir buçuk aydır yapıyorum müthiş bi ilerleme var tebi diyetlede birlikte harika tavsiye ederim:)şahsen baktım bu konudan bahseden yok çok şaşırdım::uhm:

biz mahallece ebru şallı müdavimi olduk çok güzel sabahı sabırsızlıkla bekliyorum herkese tavsiye ederim:emir_bebek:

yıl 2002 idi.ben o zamanlar 1.68 boya 50 kilo fıstık gibi bişeydim.tüm kilolulara şaşarak bakardım.takiii hamile kalıncaya kadar.yıllarca her istediğini yiyip bi gr almayan ben mutasyona uğradım sanki.beraberine birde hamilelik şekeride eklenince şimdi kulaklarınızı iyi açın taaaaam 58 kilo aldım.:eek:hemde var olan 50 kilomun üstüne.toplamda 108 kilo ile doğuma gittim.beş yıl beklemiştim bebeğimi.o yüzden kilo umurumda değildi.öle sanıyodumki doğum yaparım hepsi gider.
ama heyhat hayat işte.doğumda yanlız 13 kilo gitti benden.bebeğim 1 aylıkken ben 95 kilo idim.
herkes daha doğrusu zamanında kilosunu eleştirdiğim herkesin eğlencesiydim artık.
ve birgün o kötü olayı yaşadım.canım kadar sevdiğim eşim bana kız tombiş bi çay yapta içelim dedi.banamı dedin onu dedim.herhalde yani sen hiç aynaya bakmıyon herhalde dedi:çok üzgünüm:eek: gece vardim kararımı işte.ve birdahada asla ihtiyacımdan fazla yemedim.hamallığa son yağlara elveda dedim.her sabah spor yapmak yasam şeklim oldu.veremezsin diyen seslere tıkadım kulaklarımı.ve sonuççç:yıl 2004 tü ben tam 35 kilo vermiştim.60 kiloydum artık.bu bile bişeydi.hemde sağlığımdan bişey kaybetmeden sarkmadan ve pörsümeden:lepi:
kalan son 10 kiloyu biraz daha yavas verdim.şimdi son 3 yıldır tıpkı eskisi gibi 50 kiloyum.hala dikkatli besleniyorum.hamallık yok.ihtiyactan fazlası yok.hepiniz incecik olursunuz isterseniz yeterki inanın.kendinize inanın.bi mağazada bu bana büyük geldi bi küçük bedenini verirmisiniz demenin keyfi hiç bişiyde yok ...:lepi:

azminden dolayı tebrik ederim senia.s.hawalar ısınsın bende yürüyüşe başlıycam inş bende veririm,spor salonunamı gittin canım

çok teşekkür ederim canım.hayır spor salonuna hiç gitmedim aksine.ama evde düzenli va disiplinli sporu hiç bırakmadım.o dönemler benimle birlikte kilolu olan hanımlar bugün benden pek hoşlanmazlar.çünkü ben onların amaan canım doğumdan sonra istesende verilmez böle kalınıyo tezini çürüttüm.gercekte pekte çabalı olmadıklarını gördüler.sadece lezzetli diye ihtiyacım olmayan hiç bişeyi yemezken ben onlar çok inanmamışlardı.ama ne demişler haticeye değil neticeye bakmalı a.s

antrenörcüm size bi sorum olacaktı ya ben 2.5 aydır salona gidiorum hafta içi hergün cardio+agırlık çalışması şeklinde program uyguluyor hcm işte bi gün gögüs bi gün bacak vs.. tamam baya incelme oldu ama merak ettigim we baya tepki aldıgım bi konu war agırlık çalışmasını bırakınca baya kilo alınıomuş diolar herkes sen manyakmısın bırak filan demeye başladı benneyaptımki bu dogrumu ya gelecek ay bırakmayı düşünüorum korkuorum artık

antrenörcüm size bi sorum olacaktı ya ben 2.5 aydır salona gidiorum hafta içi hergün cardio+agırlık çalışması şeklinde program uyguluyor hcm işte bi gün gögüs bi gün bacak vs.. tamam baya incelme oldu ama merak ettigim we baya tepki aldıgım bi konu war agırlık çalışmasını bırakınca baya kilo alınıomuş diolar herkes sen manyakmısın bırak filan demeye başladı benneyaptımki bu dogrumu ya gelecek ay bırakmayı düşünüorum korkuorum artık

Merhabalar
Rica ediyorum spor konusu hakkında her yorum yapana inanmayın.
O zaman body ciler mesleklerini bıraktığında,obez olarak hayatlarına devam etmek zorunda kalırlardı.
Ya da benim gibi profesyonel sporcular sakatlık döneminde kilo alıp,iyileştiğinde zayıflamak için uğraşır olurdu.
Lütfen kulaklarınızı kapatın ve yaptığınız sporun tadını çıkarın.yerimseniben
Sevgiler

ayyy çok saolun yaa walla içime su serptiniz:KK70: bide bayanlar zaten erkek gibi olmaski dimi ama bizim yapacagımız kastan nolcak sanki..

ayyy çok saolun yaa walla içime su serptiniz:KK70: bide bayanlar zaten erkek gibi olmaski dimi ama bizim yapacagımız kastan nolcak sanki..

Zaten body ciler sadece antrenmanlarla o görünüşe ulaşmıyorlar.
Yığınla ilaç kullanıyorlar.
Ve buna rağmen sporu bıraktıklarında kilo problemi yaşamıyorlar.
Unutmayın istisnalar her zaman vardır.
Metabolizmaya bağlı olarak bu değişir.
Ama ağırlık çalışan herkes bıraktığında kilo alır gibi genel bir yargı söz konusu olamaz.
Siz egzersiz sonunda mutlu oluyor,bedeninizin rahatlamış olduğunu düşünüyorsanız lütfen tadını çıkarına.s.

ya ben hiç kalçamı eritemeyeceğim gibi 3 hafta oldu ama 1 ay sonunda da aynı kalacak sanki çok moralim bozuluyor :1no2:

ya ben hiç kalçamı eritemeyeceğim gibi 3 hafta oldu ama 1 ay sonunda da aynı kalacak sanki çok moralim bozuluyor :1no2

merhaba gokay
kalcani eritmek icin ne yapiyorsun, benim belim ince fakat kalcalirim oyle geniski ne yaparsam yapayim erimiyor.diyetle olmuyor, hangi sporu yapmak iyi gelir acaba hic bir bilgin varmi?

ya ben hiç kalçamı eritemeyeceğim gibi 3 hafta oldu ama 1 ay sonunda da aynı kalacak sanki çok moralim bozuluyor :1no2

merhaba gokay
kalcani eritmek icin ne yapiyorsun, benim belim ince fakat kalcalirim oyle geniski ne yaparsam yapayim erimiyor.diyetle olmuyor, hangi sporu yapmak iyi gelir acaba hic bir bilgin varmi?

benimde belim incecik bir bluz giyerim bel kıvrımım falan harika olur ama kalçam 100 cm düşün artık :çok üzgünüm:

ben bölgesel çalıştırıyorum. çömelme hareketi yapıyorum.duvardan destek alıp arkaya bacağımı indirip kaldırıyorum.geriye tekmede diyebiliriz.yerde uzanıp yan olarak bacağımı yukarı aşağı indirip kaldırıyorum.birde yere sırtı üstü uzanıp dizlerimi kırıp popomu ve belimi kaldırıp indiriyorum. gün içinde kalça kaslarımı kasıp bırakıyorum.şu 3 gündür hastayım ateşim var yapamadım hiç.iyice moralim bozuldu.çok canım sıkılıyor.:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

gokaycigim merhaba, ben bunlarin ise yaradigini bilmiyordum ama hemen baslasam iyi olacak cok tskr ederim.

X