Düzenli Spor Yaparak Zayıflayanlar

herkese merhabaa bende sizlere danışmak istiyorum yaşım 25 boyum 1,68 kilom da 64 aslında dıştan bakılınca normal görünüyorum ama bir kaz kilo verip zayfılamak istiyorum kendime ilk başlangıç olarak şöyle bi plan çıkardım ( hayatımda hiç spor yapmadım ) haftada 2 gün pilatese gidicem 2 gün evde bisikletim var onunla çalışıcam ( ilk gün yalnızca 5 dk çalışabildim nefes nefese kaldım kalbim çok hızlı attı korktum bıraktım :KK43:( )) ve nette 10 dk yağ yakma diye bi egzersiz var site adını veremiyorum onu yapıcam 2 günde sizce nasıl yememe içmemede dikkat edicem tabiki? yorumlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorumm

Kızlar bende kendimce bişeyler yapmaya çalışıyorum ama olmuyor nasıl başardınız banada söyleyin

kızlar merhaba,

ben de hayatımda ilk defa düzenli spora başladım. bir spor salonuna 1 aylık kayıt yaptırdım haftanın 4 günü gtmeyi planlıyorum . benim fazla bir kilo sorunum yok 160 boy 57 kg. ama bölgesel olarak ciddi sorunlarım var özellikle basen ve bacaklarda. dün ilk günümdü ve yaklaşık 45 dk bir çalışma yaptım hoca eşliğinde. diyet yapmıyorum sadece su tüketimini artırdım ve tatlı, vb. şeylerden uzak durup akşam yemeğini çıkardım. sizce bir etkisini görür müyüm?

kızlar merhaba,

ben de hayatımda ilk defa düzenli spora başladım. bir spor salonuna 1 aylık kayıt yaptırdım haftanın 4 günü gtmeyi planlıyorum . benim fazla bir kilo sorunum yok 160 boy 57 kg. ama bölgesel olarak ciddi sorunlarım var özellikle basen ve bacaklarda. dün ilk günümdü ve yaklaşık 45 dk bir çalışma yaptım hoca eşliğinde. diyet yapmıyorum sadece su tüketimini artırdım ve tatlı, vb. şeylerden uzak durup akşam yemeğini çıkardım. sizce bir etkisini görür müyüm?[/QUO

bende haftanını 6 günü 1 saat yürüyüş yapıyorum akşam 6 dan sonra bişey yemiyorum bakalım ne olacak

Bir ay önce bende spor salonuna yazıldım her akşam işten sonra düzenli olarak gidicem dedim kafaya koydum ama öyle olmadı. O akşamın yorgunluğuyla haftada anca bir iki kez gidebildim onun da bir faydası olmadı. Şimdilerde internetten araştırıp kendime bir egzersiz programı yazdım. Küçün not yaprakları yapıp panoma yapıştırdım. Yaklaşık bir haftadır her akşam düzenli olarak sporumu yapıyorum ve yemek yemiyorum. Daha çok atıştırmalıkla veya meyveyle geçiştiriyorum çünkü saat 8 i buluyor yemek vaktimin gelmesi. Gayet de memnunum yeni başlamış olmama rağmen farkı hissediyorum. Önemli olan kafada işi bitirmek. Ve ille de salona gitmeye şartlamayın kendinizi. Kendiniz de yapabilirsiniz.

kızlar yazılarınızı okudukça daha çok hırslanıyorum a.s.

benim bugün nivea body ile 18.günüm.. veee

kilo : 68 den....65 'e..

bel: 83 den......76 'ya inmiş bulunmakta

:sm_cool::sm_cool:

selicim en çokta senin mesajlarını okumak beni motive edio yerimsenibena.s.

canım ya nivea body ile zayıflamayı cd den mi nette olanlardan mı yapıyorsunuz cd dense nerden bulucm bunun cdsını ben :):26::26::26::KK54:

canım ya nivea body ile zayıflamayı cd den mi nette olanlardan mı yapıyorsunuz cd dense nerden bulucm bunun cdsını ben :):26::26::26::KK54:

canım youtube da var nivea body ile dinamik sabahlar cd nin aynısı iki kişi spor yaptırıyo...iyice hamlaşmaya başladım...yine yapmaya başlıcam...çok faydası oluyo her gün düzenli yapmak lazım :KK45:

Tatil dönüşü ve yine 2 kilo fazlam var... :oops:
Koşu bandının yolu göründü...

Üff,...

merhaba kızlar. ben de kilo vermeye niyetlendim ve artık spor da yapıyorum. 64den 62'ye düştüm bile!
Ve belimden 3 santimcik gitti bile.

Hedefim 53 kg olmak ve incelmek. özellikle göbeğim ve kalçam biraz göz dolduruyor :KK70:

Buraya gelişmeleri yazıp gaza gelmek ve gaza getirmek istiyorum.
Peki neler yapıyorum?
Spora başladım, haftada 3 gün yaklaşık 1-1.5 saat spor salonundayım.
Bunun dışında her sabah nivea body ile dinamik sabahlar yapmaya karar verdim. Biraz çılgınca geliyor kendi kulağıma ama yapacağım erkenden kalkıp!!

2020 nin ilk msji bana kismetmis 😉 ajanda tutmak yerine burayi mi mesken edinsemki 💪

Kickboks antrenörüyüm. Birçok bayan öğrencim bu spor ile kilo verdi sıkılaştı inceldi forma girdi. Üstelik yumruk ve tekme atarak da kendinizi iyi hissediyorsunuz 😊

X