Göz Makyajı Çok gür kaşlar

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

gamsee

xoxo
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2007
304
4
selam bişey sorucam, kaşlarım kalın değil ama çok sık.. gerçi iz falan da bırakmıyo aldığım zamn alttan ama ben simsiyah kaşı sevmem.. acaba nasıl yapabilirim, boyatmak istemiyorum çünkü biliyorum hiç doğal yapamıcaklar, rezil edicekler..ben boyatmak değil de biraz daha seyrek ya da daha renksiz olsunlar istiyorum. tavsiye edeceğiniz bişey var mı?

bi-iki ton açabiliyolar rengi bildiğim kadarıyla ve çok da göze batmıyor..ama boya istemiysoun sanırım..başka bi bilgim yok ama :-)

ilgilendiğiniz için teşekkürler... ben boyatmayı dşündüm ama sürekli onunlauğraşamam heralde, ayrıca bi de içinde renk barındırsın istemiyorum.. sarıya kaveye kızıla çalsın istemiyorum da o yüzden.. biraz kumrala yakın grimsi bi kaş...

ya arkadaşım bnmde tamtersi çok sık diil :KK70: biz sewnle değişeim en iyisiiii ne dersin

selam bişey sorucam, kaşlarım kalın değil ama çok sık.. gerçi iz falan da bırakmıyo aldığım zamn alttan ama ben simsiyah kaşı sevmem.. acaba nasıl yapabilirim, boyatmak istemiyorum çünkü biliyorum hiç doğal yapamıcaklar, rezil edicekler..ben boyatmak değil de biraz daha seyrek ya da daha renksiz olsunlar istiyorum. tavsiye edeceğiniz bişey var mı?
canım aynen benim kaşlarımda kalın değil ama çok sık ve siyahlar...gecen sene ben saçımı kahveye boyatmıştım simsiyah kaş kötü durur diye 2 ton açtırmıştım kaşımı...çok açtırmadığın sürece doğal duruyor merak etme.yalnız şöyle birsey var çok çabuk rengi açılıyor ya da yeni kaç çıkıyor sık sık boyatman gerek.(çok basit işlem çok kısa sürüo)Kuaföre sık giden biriysen hiç dert etmene gerek yok hatta 2 haftada 1 gitsen bile yeterli :emir_bebek:

rengi açılıyosa çok zor benim için yaa çünkü sık kuaföre gidemiyorum bu aralar.. nasıl oluo kaş rengin kahvemsi mi.. sonra nasıl eski haline döndün bi de..

peki kumrala boyatırsak doğal duruyomu? aşağıdaki resim gibi renk olurmu yani kaşlarım
262101~Mischa-Barton-Posters.jpg

rengi açılıyosa çok zor benim için yaa çünkü sık kuaföre gidemiyorum bu aralar.. nasıl oluo kaş rengin kahvemsi mi.. sonra nasıl eski haline döndün bi de..

2 haftada 1 git yeter ya da çıktığını gördükçe gidersin kuaföre haftada bir kaç kere gitmene gerek yok.benim kaş rengim siyahtı boyattığımda koyu kahve oldu.merak etme doğal duruo.ya komik gelcek ama nasıl eski rengine döndüümü hatırlamıyorum bile :) kendi regine boyatabilirsin ya da uzamasını bekleyilirsin o hiç sorun olmuyo a.s.

X