Yeşil Çay Kürü

melis82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
100
2
Kızlar kilo sorunu olan diyet yapoan hap vs kulanan hepsini bıraksın.. Tek ve kısa çözüm yeşil çay 2-3 gün sonra bile kendinize değişimleri hissetmeye başlıyosunuz. 1 ay sonra da sonucu net görüceksiniz.

biz bu çayı içmeye arkadaşımla beraber başaldık ve şuan ikimizde aynı anda ve aynı şekilde kilo vermiş durumdayız. Tek yapmanız gereken günde 2 bardak çay içmek o kadar vee istediğiniz börek çörek ne varsa yiyebilirsiniz.

HAYDİİ KIZLAR İNANILMASI ZOR GİBİ AMA SADECE DENEYİN VE GÖRÜN DİYORUM...

canım heryerde var. Carrefour , Migros, Gima vss
Teneke Kutu içinde ÇAykur marka Bergamut aromalı..
Sana en az 2 ay yeticek ve sadece 2,50-ytl

ŞİMDEN SENİN ADINA ÇOK MUTLUYUM...

Bende yaklaşık 2 haftadır içiyorum ama kilomda bir değişiklik olmadı. 5 gündür mate çayı+funda yaprağı+biberiye+kekik çayı yapıyorum. Şimdilik iyi gidiyor. Tadı çok güzel. İşe yarıycak gibi. Yazarım yine.

kızlar benim feci şekilde iştahımı kesiyor.deneyin mükemmel bişey

canım sen nasıl tüketiyorsun yeşil çayı :uhm::uhm::uhm:söylediğin gibi bergomatlyı aldım çok güzelmşş tadıı yemeklerden sonra mı tüketıyorsun? demliğe 1 çay kaçığı kooyup 5 dk demledıkten sonra yemeklerden sonra tüketmeye başladım bugun ilkdefa bunu denedım ve çok memnunum tadııı sandığım kadar kötü değil aksine hoş bir aroması varmışş :teytey:

canım sen nasıl tüketiyorsun yeşil çayı :uhm::uhm::uhm:söylediğin gibi bergomatlyı aldım çok güzelmşş tadıı yemeklerden sonra mı tüketıyorsun? demliğe 1 çay kaçığı kooyup 5 dk demledıkten sonra yemeklerden sonra tüketmeye başladım bugun ilkdefa bunu denedım ve çok memnunum tadııı sandığım kadar kötü değil aksine hoş bir aroması varmışş :teytey:

deguacım yakaladım seni burdasın haaa:teytey: bak ben 1 su bardağı ama büyük yani kupa onun içine 1 çay kaşığını biraz geçik koyuyorum ve üstüne kaynar suyu döküp demlenmesini bekledikten sonra içiyorum günde 3 defa ama inan çok iyi geliyor yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum 1. haftadan sonra inceldiğini farkediyosun

arkadaşlar ben de burda okuduktan sonra kullanmaya başladım gerçekten de işe yarıyor ben şimdiden 5 kilo verdim tabi bunu yanında yediklerime de dikkat ediyorum çok yediğiniz zman bile bu çayı içiince sindirim daha da kolaylaşıyo tavsiye ederim bende tadı da kötü değil şekersiz için ama bitki çaylarını içelim göbeklerden kurtulalım :dance::hooray::sm_cool:

ya kızlar bişi sölicem yeşil çayı yengem devamlı kullanıo tuvalete çıkmak için bana demişti fazla kullanma sadece ihtiyacın oldugunda kullan kabız oldugun durumlarda yoksa alışkanlık yapıyo bu sefer çay içmeden tuvalete çıkamazsın die :sm_confused: bence fazla alıştırmayın yinede siz bilirsinizCADIARZU

ya kızlar bişi sölicem yeşil çayı yengem devamlı kullanıo tuvalete çıkmak için bana demişti fazla kullanma sadece ihtiyacın oldugunda kullan kabız oldugun durumlarda yoksa alışkanlık yapıyo bu sefer çay içmeden tuvalete çıkamazsın die :sm_confused: bence fazla alıştırmayın yinede siz bilirsinizCADIARZU

bende tam tersi bi etki yapıyor neden acaba fisfisfis

ya ben 2 \ 3 yıldır yeşil çayı içiyorum ama zayıflatmıyor artık sanırım alışkanlık yaptığı için olabilir diye düşünüyorum. konuda bilgisi olan var mı acaba

birde sindirim sorunu yaşıyorum bağırsaklarım çalışmıyor acaba yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı? bitki çayı tüketiyorum form çayları falan elma sirkesi içiyorum ama nafile sanırım bunlar bende alışkanlık yaptığı için mi

kızlar bende burda okuyup başladım gerçekten etkisi var....aynı zamanda yediklerimede dikkat ediyorum ama yeşil çayı içmeye başladıktan sonra iştahımda belirgin bi azalma oldu..kendimi daha rahat kontrol edebiliyorum abur cubur falan onlarıda canım istemez oldu..ayrıca tadıda muhteşem ben çok beğendim rahatlatıcı ve yatıştırıcı bi etkiside var az biraz asabiyimde....bize tavsiye eden arkadaşa çok ama çok teşekkürler......

birde sindirim sorunu yaşıyorum bağırsaklarım çalışmıyor acaba yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı? bitki çayı tüketiyorum form çayları falan elma sirkesi içiyorum ama nafile sanırım bunlar bende alışkanlık yaptığı için mi

http://www.kadinlarkulubu.com/toksinlerden-arinmak-icin-bagirsak-temizligi-t107566/index.html

canım bu topikteki arkadaşlar senin gibi sindirim sorunu yaşıyorlarmış vede etkisini görmüşler bunun..bnde deneyeceğim inşallah aynı sorunu bende yşıyorum çünkü:çok üzgünüm:faydalı olur inşallah canıma.s.

selam ben yeni üye oldum, yeşil çayı diyete başlayalı beri kullanıyorum, 2 ayda 6 kilo verdim verdiğim kilo çok fazla değil ama 46 beden kıyafetler dar gelirken 42 beden kıyafetlerime girebiliyorum artık.
buna yeşil çayın etkilerinin neden olduğunu düşünüyorum.
ayrıca diyetisyenimin verdiği tarif ile çayın tadı daha güzel oluyor.
sizinle paylaşmak istedim

3 tatlı kaşığı yeşil çay
bir parça kabuk tarçın
2 adet karanfil
2 adet tane karabiber
bütün bunların üzerine 1 elmanın kabuğunu biraz derince soyup atıyorsunuz
sonra 1 litre kaynamış su döküp 10 dakika demliyorsunuz
çayın tadı ve kokusu çok hoş oluyor
ayrıca elma kabuğu şekersiz içemem diyenler için bir alternatif
eğer acı içemem derseniz içinden karabiberi veya tarçını çıkarabilirsiniz zevkinize kalmış doktorum öyle söyledi günde 3 dört bardak içebilirsiniz afiyet olsun.....

arkaşlar yeşil çay iştahı kesiyo bide bağırsakları calıştırıyor idrara söktürücü etkiside var daha ne olsun dimi.tam kilo verdiriyor.

arkadaşlar,ben yeşil çayı inanın zorla içiyorum.tadı çok kötü geliyor bana.acaba benim içtiğim çayın markasıyla mı ilgili?doğadan marka sade yeşilçay içiyorum.sayfanın başında başka bir marka önermiş arkadaşlar ama boş yere almayayım hepsinin tadı aynıysa.önerilerinizi bekliyorum.

çaykurun bergomat aromalısını deneyebılırsın ben onu içiyorum ve çok memnunum midende bulanmıyor benden söylemesii .Ben öyle şekersiz bitki çaayları içebile biri değildim eskiden ama bu yeşil çaya başldığmdan beri şekersiz tüketebılıyorum tavsiye ederim

merhaba arkadaşlar bende 3 gündür içiyorum.fiziksel olarak hemen faydasını göremem ama sağlık açısından çok iyi.

ya hakkatan yeşli çay bi mucize bende ilk başta kullanırken kilo aldıgımı sandım iştah açıcı bi özelligi var sanırım.... ama yeşil çaya günde bi saat yürüyüşte ekleyince ben bayagı bi faydasını gördüm.. ilk başta olmaıcak die bırakmştım ama giydigim kıyafetlerim bol durunca anladım yeşli çay işe yarıyo arkadaşalr ve inanın çok olmasada istedigim herşeyide yedim.
melis82 teşşekürler samimiyetine inandım başaldım ve başardım sagol canım

X