saç dökülmesi

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar doğumdan 3 ay sonra saçlarda şiddetli bi dökülme oluyomuş..yaa bu dönemi geçirenler doğru mu bu?ne yapmak lazım..bize bilgi verin...kel olmayalım :):):):)

evet ben bu konuda muzdarıbım.benım saçlarım dogumdan sonra bayagı dokuldu.hatta şimdi rofle yaptırmak ıstıyorum ama dahada yıpranır dıye korkuyorum.

maalesef benimde şaçlarım felaket bi şekilde dökülüyor..kestirmekte pek fayda etmedi..napcam bende bilmiyorum..

benım hıc dokulmeye fırsatı olmadı:))))))
cunku ıkı hamılelıgımdede emzırme donemındede saclarımı 3e vurdurup joleler gezerdım:)))))))))
kızlar eger cok kısa sevmıyorsanız daha az kestırın ama muhakkak kestırın derım.ben sımdı uatmaya basladım ve saclarım hıc olmadıgı kadar gur saglıklı:))))
hem hamılelıkte de cok guzel oluyor kısa sac yaaaaa:)))))))))
vıtamın takvıyesıde alabılırsınz doktora sorup.emzırırken be3bekler ılıgımızı kemıgımızı somuruyor.sac dıs kemık kalmıyor annede:KK43:(((((((((

ben dogum yapalı 52 gun oldu saclarım hamılelıkte felaket dokuldu ama su anda dokulmuyo belkı kestırdıgımdende olabılır ama hamılelıgımde avuc avuc dokulurdu

Selam arkadaşlar...Ben doğum yapmadım henüz fakat hamile olmadan öncede bitkisel yöntemle saçımın dökülmesini engelliyodum ki hamile kaldığımdan beride hala kullanıyorum ..Belki duymuşsunuzdur yinede söylim çam esansı(çam terebendi ) saç dökülmesine en etkili bitkisel çözüm şampuanınıza yarım şişeyi boşaltın banyo yaptıkça kullanmanızda sakınca yok ama fazla dökmeyin tersi etki yapabilir...Veya susam yağınıda önermişti kuaförüm bana aldım fakat şu an çam terebendi kullanıyorum Ve gayette memnunum ki çoğu kişi haberdardır bundan yinede sölim dedim :))...

Yalnız kızlar şunuda eklim ben doktora kullanıp kullanamayacağımı sormadan henüz kullanmadım ama 1 hafta içinde kontrole gittiğimde sorucam sizde giderseniz( hamile olan arkadaslar) sorabilirsiniz ... Hamile olmayanlar istediği kadar kullansın :)))

kızlar doğumdan 3 ay sonra saçlarda şiddetli bi dökülme oluyomuş..yaa bu dönemi geçirenler doğru mu bu?ne yapmak lazım..bize bilgi verin...kel olmayalım :):):):)

canım benim kzım saç yumağı doğdu ama şimdi kel kaldı çok saçları döküldü doktorumuz normal dedi

evet.benim saçım da kızım 4 aylık olduktan sonra felaket dökülmeye başladı.şimdi 6,5 aylık kızım,saçımın dökülmesi yeni yeni durdu.

hamile değilim ama saç dökülmeisnden fena halde başım dertte.
golden leaf ın bıttım şampuanunu kullandım biraz azaldı.sonra ara veridm dökülüyor yine aynı golden leafın çam terebentin şampuanaunu aldım onu deneyeceğim.
söylediğine göre satıcının hemen durdururudei.inşallah işe yarar.ama bıttım şampuanıda çok güzeldi.
berabreinde aynı ürünün zaytinyağlı kremini aldmıştım.
fakat krem kullnamsamda saçlarım çok sert olmuyorud.
tavsiye ederim.

ben doğum yapalı 3 ay oldu hatta geçti benim saçlarım da tutam tutam dökülüyor çok üzülütorum hamile iken hiç dökülmemişti hatta canlanmışlardı:KK43:

benim hamile iken çok döküldü allahtan saçlarım gür yoksa kesin kellik derecesinde olurdum.doğumdan sonra kestirdim dökülme bitti.

Bilmem boyle seylere inanir uygularmisiniz ama ben ve deneyen herkez memnun kaldi hatta cok gur saca sahip olmayan ben bile sacimin icine parmaklarimi sokunca minik minik diken gibi yeni saclari hissettim yarim kiloluk kremsiz sampuana (taninmis bir marka olursa cok iyi)kucuk bir sise isirgan tohumu yagi aktarlarda ve yag satan yerlerde mutlaka bulursunuz en kucuk siseden 500g.sampuana tam geliyor yagi guzelce sampuanla calkalayin ve haftada 3kez bununla yikayin ama sacinizda 2-4 dk bekletin durulayin krem yapmayin ama kremsiz olmaz derseniz sadece sac uclarinizi kremleyin sabredin 1ay sonra cikan minik saclari farkedeceksiniz hem dogal bir zararida yok gonul rahatligi ile kullanabilirsiniz....

ben doğum yapalı 3 ay oldu hatta geçti benim saçlarım da tutam tutam dökülüyor çok üzülütorum hamile iken hiç dökülmemişti hatta canlanmışlardı:KK43:

canim benimde coook dökülüyor.yaklasik 3 haftadir yatak yastik elbise hersey sac tellerimle doldu tasti:roflol: emziren annelerde 3 ay sonra oluyormus.emzirme bitene kadar devam edermis.sebebi gerekli proteini ve vitamini bebek senden aliyor.sende kel benim gibi beslenmeye cok dikkat etmiyorsun kellesme yolunda adim adim ilerliyorsun.esim olsun dökülsün sacin cok zaten diyor.ama 3 haftadir cok fark var sacimda bu gidisle olani da gidecek.

benim de 3 ay dolunca felaket derecede dökülmyee başladı...
geçenlerde kendime bi ilaç yaptım..henüz bir kere kullandım ama kullanan herkes dökülmeyi önlediğini söyledi...
isterseniz yazabilirim gerçi sitede var ama...25 ytl ye mal oldu...

ben hamileyken saclarim cok gürlesmisti dogumyapali 5 ay oldu saclarim benimde cok dökülüyordu fakat simdi bakim serisi aldim cok iyi geldi artik dökülmüyor dökülenlerin yerinede insallah yeniler cikar... Ama sac dökülmesi normal diyorlar bebek anneyi tanimaya baslar baslamaz saclar dökülür derler ama merak etmeyin kel kalmazsiniz belkide vucudunuzda herhangibi bi eksik vitamin vardir ondan döükülüyordur....

bende doğum yapalı 3 ay oldu felaket derecede saçlarım dökülüyor...bu dökülmeyle yakında kel kalıcam valla:)

X