Ankara özel keçiören hastanesi

ben de cok yeniyim ağustosta anne olacağım inşallah.keçiören hastanesi Nurten Hanımdan randevu aldım.hastane ve doktor hakkında bilginiz varmı tecrübelerinizi paylaşırmısınız

Hamileliğimi ilk öğrendiğimden beri Özel Keçiören Hastanesine gidiyorum. Evime çok yakın olması, hastanenin eski olması(techizatta çoktur diye düşünüyorum) ve istediğim saate randevu alabildiğim için tercih ettim.
Fiyatları uygun, geçen hafta sorduğumda sezryan 840 tl idi. Muayene ücreti şimdilerde 22 tl. Bi ara devlet 2 tl alırken 12 tl ödüyordum. Tahlillerin çoğu ücretsiz. Sadece 2 li ve 3 lü için ekstra para ödedim şimdiye kadar.
01.01.2010 da ücretler artınca ne olur bilemem tabi.
Sormak istediğiniz olursa cevaplarım.

yav bu hastane çok pahalı daha yeni aradım görüştüm muayene 30-35 arasıymış,yapılan tetkiklerde fark ücreti % 60 alıyorlarmış..yıl başı zammı biraz fazla olmuş sanki bu hastanede.aklinialirimsmile

kızlar keçiören hastanesine nekadr ücret ödeyeceksiniz doğum için bide normal muayene ücretleriş nekadar bualrıda yazarsanız sevinirim ayrıca etlik lokman hekim rsmen para tuzağı sincan lokman hekimsde 12tl alıyolarsa burda 30tl istiyolar yer bakımından öyle oluyoruş ayrıca tesler falan etliktekinde resmen 2kat herşeye para istiyorlar evime yakın biakç kez gittim ama memnun olmadım hastadan çok para gözüyle bakıyolar insanlara hiç önermem

Evet canım o dediğine katılıyorum hatta iki hastane arasındaki farkı görünce bende orda giriş yapan bayanlara sormuştum daha önce.Neden etlikte 32 sincanda 22 lira alıyorsunuz aynı bölüme diye.İnanın bizde bunu açıklayamıyoruz bilmiyoruz dediler.Etlikte ayrıntılı ultrason için 97 ytl istediler randevu falan aldım ama gitmedim.Sincanda ise 50 lira ödedim ayrıntılıya.Aralarında iki kat fiyat farkı var ve bu durum hastaların dikkatini çekiyor.Kimse salak değil sonuçta.İnsanları salak yerine koymalarını anlamış değilim...

ben de cok yeniyim ağustosta anne olacağım inşallah.keçiören hastanesi Nurten Hanımdan randevu aldım.hastane ve doktor hakkında bilginiz varmı tecrübelerinizi paylaşırmısınız

Nurten hanımın adını duymuştum iyi bir doktormuş... İnş. iyi geçmiştir sizinkide...

yav bu hastane çok pahalı daha yeni aradım görüştüm muayene 30-35 arasıymış,yapılan tetkiklerde fark ücreti % 60 alıyorlarmış..yıl başı zammı biraz fazla olmuş sanki bu hastanede.aklinialirimsmile

Yılbaşı zammı bütün hastaneleri vurdu ne yazıkki.Benim gittiğim hastaneyle eşim yılbaşından önce görüştü.Normal ve sezeryan ücretleri 2009 fiyatı 300 ve 600 dü.2010 da %30-%70 arasında zam yapacaklarını söylemişler.Nerdeyse iki katına çıkacak fiyatlar.Allah yardımcımız olsun....

iyi gunler diliyorum herkese, ben 32 yasindayim 2 tane dogum yaptim ve defalarca kadin dogum uzmani doktoruna gittim.Norvecte yasiyorum en son Turkiyeye tatile geldigimde Ozel Kecioren Hastanesinde kadin dogum uzmani Aynura Najafaliyeva isimli doktora hem kontrol amacli hemde spiral taktirmak icin gittim. Hayatimda gordugum en kaba en eli sert kadin olmasina ragmen kadinligin zerresinden anlamayan bi doktora denk gelmemistim. Spiral takildiktan sonra acillik olup 2 saat acilde yatip igne yapilmak zorunda kalindigindan bahsetmek bile istemiyorum. Yaptigim dogumlari spiral takildiktan sonra yasadiklarima tercih ederdim dogrusu.Verdigim 300 lirayi hesaba katmiyorum bile. Diger kadin dogum uzmanlari icin bi fikir veremem ama lutfen bu bayana gitmeyiniz. Verdigim parayi helal etmedigim ilk insan hayatimda.

X