Ankara özel keçiören hastanesi

ecemim2001

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
2.019
1
Ankaralı arkadaşlar özel keçiören hastanesine gideniniz var mı Memnun musunuzlütfen acil cevap ben bu pazara ordan randövü aldım çok temiz bir hastane ama daha önce oraya giden olduysa fikirlerinizi bekliyorum herkese sağlıklı sorunsuz hamilelikler

Canım ben duydum güzel hastahaneymiş ama hiç gitmedim..sen gidince fikirlerini paylaşırsın artık..doğum yapılıyormu orda?

canım her türlü donanıma sahip ve doğumda yapılıyor bakalım pazara randövü aldım daha sonra hastane ile ilgili görüşlerimi yazarım

ayy yaz valla. bende yeni bir hastane arayışı içindeyim. lokman hekim hastanesine gidiyim diyordum, doktoru için iyi şeyler söylemediler. o yüzden vazgeçtim... :KK43:(( eğer keçiören hastanesinden memnun kalırsan bakarsın bende oraya giderim :)))

Ben gittim gayette memnundum murat beydi dr um şehir değiştirmek zorunda kaldığımız için devam edemedim ama ilk 4 ay orada muayene oldum.

Hatta ve hatta 11+2 günlük hamileydim bebeğimin cinsiyetini sööledi orda ayrıntılı ultrasonda radyolog bana :)

Ben gittim gayette memnundum murat beydi dr um şehir değiştirmek zorunda kaldığımız için devam edemedim ama ilk 4 ay orada muayene oldum.

Hatta ve hatta 11+2 günlük hamileydim bebeğimin cinsiyetini sööledi orda ayrıntılı ultrasonda radyolog bana :)

canım murat beyden memnun muydun ben hüseyin beyden aldım randövüyü inşallah hayırlısı olur yaşım 35 o yüzden biraz tedirginim

ayy yaz valla. bende yeni bir hastane arayışı içindeyim. lokman hekim hastanesine gidiyim diyordum, doktoru için iyi şeyler söylemediler. o yüzden vazgeçtim... :KK43:(( eğer keçiören hastanesinden memnun kalırsan bakarsın bende oraya giderim :)))

merhaba canım ben hamile değilim ama lokman hekim hastanesine gidiyorum bende gıcık olmaya başladım acaba sen neler duydun ona göre bi daha gitmeyim bende iyi bir hastane istiyorum ama

:emir_bebek:

slm merak ettim ben de lokman hekime gidiyorum neler duydunuz

benim bi arkadaşım orda yeni dogum yaptı. bugün ona gitcem bakalım memnun kalmışmı öğrenir yarına yazarım size kızlar.
aslında bende oraya gidecektim ama etlikte oturan bi arkadaşım çok kötü falan dedi korktum valla.

bugün ilk kontrolüme gittim ve gerçekten çok memnun kaldım doktorum hüseyin bey çok anlayışlı her şeyi açıklayan bir kişi ve hastane çok temizdi her türlü hizmeti var tavsiye ederim

slm merak ettim ben de lokman hekime gidiyorum neler duydunuz

canım kime sorsam gitme sakın falan diyo.bi arkadaşımın akrabasının ameliyatta yanlış damarını kesmişler adam vefat etmiş falan.

ama dogum yapan arkadaşım hem dr dan hem hastaneden çok memnun kalmış.

ben ikinci bebeğime hamileyim ve ikisinde de doktorum hüseyin bey'di ve gayet memnun kaldım bu doğumumu da k.ören hastanesinde yapacağım tavsiye ederim düşünenlere...temizlik konusunda biraz fazla duyarlı olduğum için şunu da belirtmek istiyorum hastane girişinde galoş giydiğiniz nadir hastanelerden...:)

ben son ayımdayım 12. haftadan beri kören hastanesine gidiyorum doktorm can bey. memnunum şu zamana kadar bi şikayetim olmadı herşey hızla oluyo bitiyo ama orada doğum yapan arkadaşlardan fiyat konusunda bilgi istiyorum daha henüz net bişey öğrenemedim de.herkes her hastane konusunmda bişey söylüyo zaten karar vermek zorlaşıyo en iisi kendin görüp karar vermek

benim bi arkadaşım orda yeni dogum yaptı. bugün ona gitcem bakalım memnun kalmışmı öğrenir yarına yazarım size kızlar.
aslında bende oraya gidecektim ama etlikte oturan bi arkadaşım çok kötü falan dedi korktum valla.

Etlikteki lokman hekime bir süre gittim bir şikayetim olmadı.Tek sorun çok yoğun ve tam gelişmemiş bir hastane olmasıydı.Yani güvenemedim açıkçası ve doktorumda sonradan korkutmaya başlayınca vazgeçtim doktor ve hastane değiştirdim.Şimdilik sincan lokman hekime gidiyorum.Hem bana en yakını burası zaten.Etlik 1 saat uzaklıktaydı ama doktorumu sevdiğim için o kadar yolu gözüm görmüyordu.Yoğunluğu ve bekleme sorunu fazla olmasaydı iyide olurdu.Sincan lokman hekimin başka doktorlarınada gitmiştim daha önce.Problem yok şimdilik çok şükür.Doğumumda sorunsuz geçer inş.

kızlar keçiören hastanesine nekadr ücret ödeyeceksiniz doğum için bide normal muayene ücretleriş nekadar bualrıda yazarsanız sevinirim ayrıca etlik lokman hekim rsmen para tuzağı sincan lokman hekimsde 12tl alıyolarsa burda 30tl istiyolar yer bakımından öyle oluyoruş ayrıca tesler falan etliktekinde resmen 2kat herşeye para istiyorlar evime yakın biakç kez gittim ama memnun olmadım hastadan çok para gözüyle bakıyolar insanlara hiç önermem

ayy arkadaşım tamda benim de sorunumu yazmışın bende cumartesi gidicem randevu aldım hüseyin beyden ve aynen bende hastane arayışındayım bakalım nasıl bi hastane ve tabi fiyatları nasıl bana göre oda uygun olmalı eğer bilen varsa lütfen yazabilirmi muane ücreti nekadar alıyor ve doğum ve sezeryan nekadar alıyolar cevaplarınız bekliyorum kızlarr

X