Maske Tarifleri Porselen gibi bir cilt mthi forml

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

Ashkim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
264
2
size arkadaşımın uyguladıgı ve süper etkili bir formül bende başladım evet işte mısır unu ,ısıtılmış kil ,el kremi ve suyu iyice karıştırın cildinize sürüp ovarak peling yapın 5 dakika ovun ve yıkayın devamlı yapın size dupduru porselen gibi bir cilt kalsın

canım 2 yemek kaşıgı mısır unu 1 yemek kaşıgı ıslatılmış kil bir miktar el kremi ve hamur yapacak kadar su yüzüne sür yavaş yavaş ov

Bu yazıyı okuyunca bende kil aldım ilk deneme çok iyi geldi devam etmeyi düşünüyorum.
Sanki cildim rahatladı daha sonrada buğday yağı sürdüm yumuşacık oldu. Teşekkürler.

ısıtılmıs kil nasıl oluyo kili alıp tavada falan ısıtıcakmıyız :) anlamadım yahu el kremi sıradanmı olcak nemlendirici koysam ben olmasmı?

size arkadaşımın uyguladıgı ve süper etkili bir formül bende başladım evet işte mısır unu ,ısıtılmış kil ,el kremi ve suyu iyice karıştırın cildinize sürüp ovarak peling yapın 5 dakika ovun ve yıkayın devamlı yapın size dupduru porselen gibi bir cilt kalsın

cilt tipleriniz nasıl peki?herkesin cildi farklı aynı karışım herkeze nasıl iyi geliyor anlamadım:uhm:
benim ablamın denediği ve çok memnun olduğu bir karışım var mesela ama görümcesi uyguladı aynı şeyi yüzü iltahaplı sivilceyle doldu.ablamın cildi kuru görümcesinin yağlı çünkü..yani dikkatli olmak gerekli..

bunu ne sıklıkla yapıcaz acaba ?

arkadaşlar herkese merhaba ben yeni üye oldum.ve cilt problemleri herkeste olduğu gibi bendede mevcut
.28 yaşındayım ve yaklaşık 13yıl akne promlemi yaşadım.kullanmadığım hiçbirşey kalmadı tvde verilen doğal maskeler dahil.ama size kesinlikle cilde müthiş gelen birşey sölicem çilek ve süt.bir avuç çileği iyice yıkayıp saplarını ayırın.ve blendıra atın 1 çorba kaşığı soğuk sütü ekleyin ve iyice karıştırın.buz kalıplarına dökün ve dondurun.sabahları cilt temizlendikten sonra 1 kalıbıını yüzünüzde gezdirin.15 dakika sonra ılık suyla durulayın.açılmış gözenekleri mükemmel sıkılaştırıyo.kezinlikle deneyin.

arkadaşlar herkese merhaba ben yeni üye oldum.ve cilt problemleri herkeste olduğu gibi bendede mevcut
.28 yaşındayım ve yaklaşık 13yıl akne promlemi yaşadım.kullanmadığım hiçbirşey kalmadı tvde verilen doğal maskeler dahil.ama size kesinlikle cilde müthiş gelen birşey sölicem çilek ve süt.bir avuç çileği iyice yıkayıp saplarını ayırın.ve blendıra atın 1 çorba kaşığı soğuk sütü ekleyin ve iyice karıştırın.buz kalıplarına dökün ve dondurun.sabahları cilt temizlendikten sonra 1 kalıbıını yüzünüzde gezdirin.15 dakika sonra ılık suyla durulayın.açılmış gözenekleri mükemmel sıkılaştırıyo.kezinlikle deneyin.
ne kadardır devam ediyorsun taze bulamasam da kurutulmuşu işe yarar mı

su da ya da herhangi bir sıvıda eritilmemiş macun haline getirilmemiş kil cildi siz görmeseniz de cizebilir özellikle uzun vadade farkı görürsünüz bence kili önce ılık suda filan eritip hatta 1damla da zeytinyağı ya da bademyağı da koyun macun haline getirin snra diğer malzemeleri ekleyin.. ayrıca killi maskeleri cildin sadece yağlı olan bölgelerine sürün kil kurutur cildi..

suna dumankaya'nın bazı ürünleri gratis magazalarında satılıyor. bilginiz olsun:)

bnde denedım güzel bir tarif yüzm yumusacık oldu haftada 1 kere uygulayacagm:KK64:

X